Fiocze

Tue 05. May 2015 15:19:41

1. Ja a Runescape:
Zdravím všechny členy CZ/SK RS komunity. Na RS vystupuji pod přezdívkou Fiocze jako member hráč. RS sem hrával kdysi dávno, někdy v roce 2007. Tehdy to byla jediná hra, kterou jsem jakžtakž rozjel na svém PC a trávil sem u ní od rána do noci.
Z RS moc zážitků nemám, jelikož sem byl vždycky většinou solo hráč a zrovna moc daleko sem to nedotáhl.
Můj nejvyšší skill byl tehdy WC na 80lvl a zbytek toho moc za řeč nestálo :D
Nejradši v RS vydělávám goldy a hledám všelijaké způsoby, jak goldy nahrabat, jelikož jsem rád, když mám vždycky při sobě nějakou tu kačku.

2. Ja v RS/Cz&SK Komunite:
Tehdy snad ještě žádné clany nebyli, takže sehnat nějakou CZ komunitu byl docela oříšek, ale vždycky se našlo pár kamarádů na pokec apod.
O tomto clanu sem se dozvěděl přes jednu skupinu na Facebooku, hledal sem nějaké CZ/SK hráče a byl sem odkázán na vás.

3. Ja v reálnom živote:
V reálném životě se jmenuju Honza, je mi 19. let, bydlím v Praze (narozen v Ostravě), mám 23. letého bráchu, který mě k RSku znova dotáhl.
S domácími zvířaty to bude složité, u nás je to tak trošku Zoo :D Máme 3 psi (2 labradory, 1 yorkshira), 3 kočky, africké šneky, malé žraloky a papouška :D
Momentálně jsem nestudující, jelikož jsem přerušil studium, ale v září se znovu vracím do školy a tentokrát už jí snad dokončím :D

4. Ja a môj voľný čas:
Ve volném čase se nejvíc věnuji PC, ale jelikož jsem ještě mladý, rád si najdu čas na nějakou tu venkovní čí chlastací zábavu :D Jsem fanoušek fotbalového týmu AC Sparta Praha, takže sem tam zajdu na nějaký ten zápas.
Pokud se jedná o filmy či seriály, tak by to bylo asi na dlouho, ale ze seriálů mě nejvíc dokázali nadchnout: Breaking bad, Suits, Vikings, Game of Thrones a někteří možná nepochopí, ale anime Naruto....zatím sem viděl všech 800 dílů a patří to mezi moje top seriály (pokud se to mezi ně dá počítat :D).
Mezi mojí nejoblíbenější hudbu patří: Tech house, House, Techno, Hardstyle a Hardcore. Pokud vám to nic neříká, na netu se určitě najdou nějaké ukázky, ale nejsou to žánry, které zrovna padnou do oka každému :D
O PC se toho moc říct nedá, jelikož hraju na starém notebooku, ale pro mé potřeby to stačí :)

To by o mě bylo asi vše, třeba se postupem času dozvíte sami něco víc :)

S pozdravem
Fio

Re: Fiocze

Tue 05. May 2015 18:35:14

Vítej :)

Tue 05. May 2015 19:07:56

Ahoj, no uz podle tveho nicku je patrne, ze budes mit asi rad penize :D Vitej u nas.

Tue 05. May 2015 20:19:04

Vítaj u nás.
Náhodou, Naruto tu má celkom veľký fanklub :p

Tue 05. May 2015 20:45:32

Další naruto fanda :P

vítej na foru :)

Wed 06. May 2015 19:28:42

Hardcore #GS #GS