Dedina3

Fri 01. May 2015 13:25:47

Zdravím všetkých dinosaurov.

Rozhodol som sa trochu vrátiť k RS po pár rokoch a uvidíme ako to dopadne. Možno vám niečo hovorí nick Dedina3, ja som tu pár ľudí zo starých čias už videl, možno si ma niekto pamätať bude (najmä Deathclan), aj keď som teda známy nebol.

Aby som bližšie popísal ako som sa tu dostal.. Nudil som sa v práci ako každý deň, čítal som reddit a napadlo ma, že sa pozriem na subreddit RS a tak som sa tam začal hrabať, pozrel som niečo na googli až som našiel tento web a na ňom aj nejaké známe mená. Po práci tom teda hneď bežal obzrieť situáciu na RS a tak nejak ma to začalo baviť. Trošku som pospomínal na staré časy, keď si to zoberiem, že sme boli takí malí prckovia. Ani anglicky som nevedel, ale RS ma všetko naučilo. Toľko srandy a iných pocitov čo som zažil, skrátka super spomienky.

Samozrejme nie všetko bolo pekné hneď po zapnutí RS, nejaké škaredé draky všade a podobné blbosti, všetci majú nejaké krídla za peniaze, čo ma dosť sklamalo lebo to vyzerá že sa to premenilo z pay to play na pay to win. Taktiež aj nové skilly mi prídu zbytočné (možno som ich zle pochopil a možno som konzerva a nechcem ďalšie nové skilly) ako dung a divin (neže by sum bol môj obľúbený, ale prežijem ho).

Taktiež som objavil aj OSRS, čo ma vážne zaujalo, lebo sa môžem vrátiť presne tam kde som skončil, resp. kde ma to bavilo. A tu sa naskytá aj moja dilema :D Snáď mi niekto poradí, ktorím smerom by som sa mal vybrať.

OSRS by som chcel vážne začal hrať, jediné, čo ma odrádza je to, že musím začať úplne od začiatku, na druhej strane je všetko ostatné super :D
Na RS3 ma láka jedine to, že tam už mám nejaké levely (ktoré síce nie su nič moc, vzhľadom na to, že ten účet má 9 rokov :D) a nejaké peniaze. Odrádza ma to čo som už spomínal.. Pay to win, veľa zbytočných vecí, ktoré boli pridané do hry atď.

Trošku sa nudím, tak tu ešte dopíšem veci.
Tak nejaké hobby... Odjakživa boli moje hobby spojené s PC, či už hry, kde som prešiel rokmi cez rôzne, ako CS, CSS, CS:GO, BF3-HL rôzne world of dačo a podobne. Taktiež ma celkom bavil anglický jazyk, čo asi tiez odštartovalo RSko, keďže som v škole vždy vedel viac ako ostatní (vďaka RuneScapu) tak ma to vždy viac bavilo - nakoniec mi to aj umožnilo si nájsť prácu v zahraničí ;).

(jo, zabil som ďalších 20min v práci pri písani tohoto, už len 2 hodiny a idem domov :D)

Re: Dedina3

Fri 01. May 2015 14:29:29

Ty vole, zaplatene ničnerobenie. :D

Jednoznačne OSRS, neni o čom. Naskilluješ sa za par dni.

Sat 02. May 2015 14:39:01

Čáeus :D

Mon 04. May 2015 10:45:47

hi :wtfhash: