The Domsty

Fri 03. Apr 2015 14:18:16

Zdravíčko,

jmenuju se Dominik a kdysi jsem si z hecu udělal nick "The Domsty" a ten mi taky zůstal :D
Je mi 17 a za chvilku budu velký kluk. Runescape jsem začal hrát někdy před... pfft skoro 6 rokama a dával jsem si velké pauzy mezi tím kdy jsem byl aktivní, byl aktivní - málo, a nebyl aktivní. Moje low skilly nejsou protože bych byl noob... samozřejmě.. eh...

No, většinu své member účasti jsem strávil s mými fellow čuňaty, prasátky, a podobnými úchylnými stvořeními (že Angie?..) na RSko.cz, ačkoliv jsem tam nebyl tak známý, tyhle lidi mi přirostli k srdci, a kdyby tu třeba někde byli tak pište! #GS #GS #GS

Jinak rád combatuju a vždycky jsem byl takovej ten PvM, a proto i teď mimo učení se flippingu trénuju hlavně cmb. Jednou budu velký kluk i ve hře... :D Nenávidím z celého srdce runecrafting a doufám, že ten skill umře na šlápnutí na lego!

IRL studuju filmovku v Praze, hraju airsoft, na kytaru, na nervy mojí holce, rodičům, (...)

Nebojte se mi napsat, rád pokecám, v rámci možností poradím a tak.

Zatím se mějte a goldům zdar! #GS #GS #GS

Re: The Domsty

Fri 03. Apr 2015 15:41:41

Vitaj :D

Fri 03. Apr 2015 16:17:07

Ahoj, co sa studuje na filmovke? Budes reziserom alebo...?

Fri 03. Apr 2015 20:48:16

Axl101: Díky! :)
Matonym: No, v podstatě můžeš jít pak na jakoukoliv "odrůdu" filmu. Střih, klapka, skript, 3D modelling, animace, režie,... Je toho spoustu a vše je na tobě :)

Fri 03. Apr 2015 21:40:22

Chce to Angieho zpět :(

Vítej na foru! :)
Kdy ti bude 18? :P

Fri 03. Apr 2015 23:12:51

Dark: Jo to chce.. :/ No, za měsíc a tejden :D Říkám, už budu velkej kluk :D

Mon 06. Apr 2015 1:59:29

Sevas :D To uchylne prasa nechajte tam kde je :D :D (večne s nami :3:D) Takže doraz 18 rokov ano ? ja som mal 18 v marci, venuješ sa nejakej fyzickej aktivite ? Cvičíš, beháš, hráš niečo či sa venuješ nejakému bojovému umeniu ? :)

Mon 06. Apr 2015 10:05:38

No, fyzická aktivita se dá jen málokdy, protože mám GF a školu pravidelně 3x týdně od 8:00 do 17:00 (někdy i do 18:00 :D) a jsem na intru. Jinak dřív jsem hrál floorball, basketball a jezdil dost na kole. Teď už mi zbyla jen chůze a airsoft :D Občas nosení dřeva. Bojový umění jsem chtěl začít, konkrétně Wing Chun, ale nikdy nebyl ten čas a peníze :)

Mimochodem, to že nic nedělám na mě jde dosti značně vidět... :D

Mon 06. Apr 2015 12:42:47

Vítej :)

Umíš pracovat se Sony Vegas, After effects nebo podobnými programy? :)

Mon 06. Apr 2015 13:30:53

Ahoj, jojo, ustříhám ti v AVIDu, Premiere (jen CS6, zbytek je těžkej bordel pro mě :DD), Horko těžko něco zvládnu ve Final Cutu (6ce, ne 10ce), ve Vegasu jsem dělal naposledy v 7ce asi před 6 lety-jinak řečeno nevim nevidim neznám, no a v Afterech ti nějaký zááááááákladní číčoviny udělám taky, na to mám kámoše :D

Tím se obracím na ten můj úvod - kdyby někdo chtěl pomoct, v rámci svých schopností moc rád pomůžu! :)