Why hello

Sun 22. Mar 2015 21:10:34

Tak jsem tady, nakonec CSF moloch dostal i mě :oops: . Možná mě někteří budete znát, od určité doby otravuji Miška na CSF clan chatu, ale jinak jsem kmenovým členem Elektrikova nehynoucího FC a Rsko.cz clan chatu. Nick mám krom jedné krátké epizody stále stejný - Hyger3, a sem jsem se zaregistroval, protože pravé fórum žádný fakbúk nenahradí.

1. Ja a Runescape:
S RS jsem začal někdy v létě 2007 po vzoru kámošů ze školy a nakonec jsem z nich jako jediný vydržel hrát s pauzami až do dnešních dnů. F2P svět jsem brzy opustil (především kvůli brutálním laggům způsobovaným tou reklamou nad tehdejším oknem) a stal se memberem. Udělal jsem konečně Dragon Slayer a questy mě začaly bavit jako nic jiného. Už o necelý rok později se mi podařilo dosáhnout na vysněnou Quest points cape. Zjistil jsem, že mě vůbec nebaví combat, kdežto se mi zalíbily skilly Farming a Agility. Zatoužil jsem po nějaké 99 - a tou se stala právě Agility, a to v srpnu roku 2009. Tehdy nastal můj hráčský vrchol, napsal jsem pro tehdejší web i nějaké návody, a mohl si dovolit závody v počtu Agility XPs mezi Cz/Sk hráči. Bohužel poté přišly těžké chvíle v RS, kdy se mi začaly zajídat některé updaty a stále větší diskriminace non-combat zaměřených hráčů, mezi které jsem se řadil. Pohár trpělivosti přetekl s questem Blood Runs Deep, který jsem dal s vypětím všech sil, a v době, kdy přidali tehdy šílený quest s Nomádem, jsem už byl free. Během té doby jsem hrál minimálně, ale stačilo mě důkladně naštvat tzv. "referendum" o návratu Wildu a free trade. Vrátil jsem se trvale až 13. 6. 2012, a od té doby hraji víceméně bez nějaké delší přestávky. Po návratu jsem byl důkladně zmaten nejenom celým RS, ale i stavem komunity. Nicméně hraji dále, a to svým brutálním Hyger stylem.

2. Ja v RS/Cz&SK Komunite:
Po příchodu mezi membery jsem objevil Haianh a Csrune komunitu, ale více jsem zapadl do Haianh a později Rsko.cz komunity. Býval jsem aktivní na fóru a napsal i několik návodů, dlouho jsem také zastával funkci korektora. Se vznikem Elektrik FC jsem poznal ještě více lidí, někteří jsou dodnes mí dobří přátelé (99 % z nich bohužel nehraje), jiní raději odešli do ignore listu. Bohužel jsem byl i u neslavného rozkolu v Rsko.cz komunitě, kdy skončilo přátelství mezi Elekem a Sco Angelem a tím i mezi dalšími hráči. Klanovou scénu jsem ignoroval, CSF mi tehdy přišlo moc elitářské. Před mou pauzou v roce 2010 jsem zůstal na tehdejším Elektrikovi jako jeden z mála, kteří nepřešli na nový Rsko chat. V období pauzy jsem Elektrikův chat také navštěvoval.
Po návratu či před ním jsem vstoupil do klanu Rsko.cz, ale s komunitou to šlo pomalu z kopce a stejně tak s některými dříve dobrými přáteli, s nimiž jsem se začal dostávat do malicherných sporů, které přerostly v konflikt a následně tito lidé skončili v zájmu klidu na chatech v ignore listu. Je paradoxem, že naopak dvě nejmenované osoby, které jsem si při prvním setkání dal do ignore listu, se po mém návratu staly mými dobrými kamarády :mrgreen: .
No a teď jsem zde, protože jak je to s Rsko fórem, to ví každý, bohužel vše dobré jednou končí. Takové CSRune je pryč definitivně.

3. Ja v reálnom živote:
Mám jméno, věk i bydliště, otce, matku i jednoho sourozence a také jedno domácí zvíře. Jsem ve třetím ročníku na vysoké škole (obor geoinformatika) a momentálně bojuji s bakalářkou a učením se na zkoušky. Díky škole mám také solidní práci z tepla domova a uvažuji, že bych příští rok vycestoval studovat někam na sever.

4. Ja a môj voľný čas:
Ve volném čase rád jím, spím, čtu si (do maturity na gymplu jsem četl hodně, teď už méně a většinou jen Star Wars), poslouchám hudbu (hard DNB, crossbreed, Industrial HC, ale i soundtracky a sem tam nějaký kvalitní chill, techno či dubstep) a zajdu si na nějakou akci (pouze DNB/crossbreed). Rád také sleduji filmy (akční, sci-fi, thrillery, drama, naopak romantické filmy a komedie tak jednou za rok) a seriály (momentálně jen Supernatural, Better Call Saul a TWD), čtu komiksy (Star Wars, TWD), hraji hry (RS, Metro, COD, dříve Settlers, a klasicky Kotory nebo Jedi Outcast). Jsem fanouškem Star Wars, především Expandovaného Universa a originální trilogie, doma mám 40 českých knih, ale už jich moc nepřibude kvůli arogantním papalášům z Lucasfilmu a Disneye. A také rád sleduji českou hokejovou extraligu, nižší soutěže a zápasy reprezentace. Naopak NHL mě nezajímá.
Z venkovních aktivit preferuji geocaching spojený s cyklistikou a pěší turistikou (Beskydy jsou nejlepší, ale Malá Fatra, Roháče nebo Slovenský ráj taky nejsou k zahození 8-) ).

Re: Why hello

Sun 22. Mar 2015 21:29:30

hyger, překvapuje mě jak si můžeš pamatovat 13. 6. 2012:)

Sun 22. Mar 2015 21:41:09

Podle zápisu ve starém deníku na Rsko fóru 8-)

Sun 22. Mar 2015 23:39:34

Yo, whaddup

Image

Ako zatiaľ hodnotíš prvú sériu? :D

Mon 23. Mar 2015 0:19:36

Hyger3 wrote:...napsal jsem pro tehdejší web i nějaké návody...

Good... Goood... :wtfhash:

Fajn ze si sa rozpisal

Mon 23. Mar 2015 14:06:23

Axl: Zatím dobré, Saul je zatím takový správňák, to se mi líbí.
Matonym: Možná až po bakalářce, do té doby určitě nic nebude :D

Mon 23. Mar 2015 16:58:34

Mě spíš zaujal geocaching, jak si vedeš, kolik nalezených/založených?

Mon 23. Mar 2015 17:05:23

Vítej na foru :D

//Víc ti k tomu neřeknu, páč nemám co :lol: :lol:

Mon 23. Mar 2015 17:39:16

Fritol wrote:Mě spíš zaujal geocaching, jak si vedeš, kolik nalezených/založených?

Momentálně 637/0, většinou lovím jen v létě, když to jde na kole. Na založení by to chtělo nápad a smysluplnost, zatím jsem na nic vhodného nenarazil, a díkyzabodovky zakládat nechci ;) .

Mon 23. Mar 2015 17:48:14

Ahoj, pamatuju si te, zes byl clenem RSko (Haianh) komunity, taktez s agility cape (untrim). To, ze jsi fanda Star Wars - Kotor je samozrejme pecka :) Nezkousel jsi mmo SWTOR ?

Mon 23. Mar 2015 20:48:11

Hoj, ne, zatím mi stačí RS. U Toru sleduju jen dějovou linku s Revanem, ale nehraju to ;)

Tue 24. Mar 2015 15:22:02

600+ catchek jsi našel? Jaké bylo nejvíce nepřístupné místo, na kterém jsi pro škatuli byl? ;)
Jak pracuješ právě z tepla domova? ;)

Tue 24. Mar 2015 15:27:30

No wai:o
Hai

Tue 24. Mar 2015 16:29:08

OldSkill Pig wrote:600+ catchek jsi našel? Jaké bylo nejvíce nepřístupné místo, na kterém jsi pro škatuli byl? ;)
Jak pracuješ právě z tepla domova? ;)

Keše v Tatrách nebo na Velkém Rozsutci nepočítám, tak nejvíc hardcore bylo asi lezení na odhadem 60(?) metrů vysoký nefunkční vysílač, nebo co to bylo. A pak cesta do úzké jeskyně, taky paráda.
Dělám na aktualizaci registru půdy Francie, je to klikačka na počítači za hodně dobré peníze :D
Traut: Jsem ani nevěděl, že hraješ. Nejspíš jsem tě smazal z FL, když se tvůj nick změnil na změť klikyháků. Sorry :?

Tue 24. Mar 2015 22:03:42

Nyger ty si prišiel na forum :o ja neverím :D Ani som nevedel, že si tak nezaujimavy noob, ale nie srandujem. Vedel som to :D

Tak vitaj medzi nami, dúfam, že nenakazíš hyger styleom dalších ľudí..

Dámy a páni, toto je človek kt dal 187,5M dung xp čisto v sinkholes.
Niektorí mu hovoria noob no pre mňa to je legenda :D

Wed 25. Mar 2015 9:06:49

To číslo nebude úplně přesné, minimálně jednou jsem dal všech 60 floorů a teď jedu hardmode solo. Ale takových 180-175 m xps by odpovídalo :wtfhash: