Naruga

Fri 13. Mar 2015 16:47:57

Brý den,
tak, po nějaké té době, co tu procházím (ač nějakou chvíli neregistrovaný), jsem našel tohle subfórum a rozhodl se přispět konečně trochou informací ohledně mojí osoby. Jelikož nemám moc svojí fantazie, tak se budu držet toho vašeho předepsaného formuláře.

Můj nynější nick je NarugaKuruga, ale radši bych na něj moc nespoléhal, protože mám ve zvyku si takřka každý měsíc měnit jména. Za tu dobu, co hraju, jsem jich vystřídal nespočet, a ani si sám pořádně nepamatuju, který všechny jsem měl. :-))

Runescape jsem začal hrát někdy na přelomu 2007/2008, tedy někdy v době, kdy rs bylo v takovým tom rozkvětu. :mrgreen: Byl jsem ještě malý dítě, co pořád chodilo po světě sem a tam a nic nikdy pořádně neudělalo, což mi zůstalo dodneška. Vždy jsem byl spíš f2p hráč, protože jsem si mohl membera málokdy dovolit, ale v poslední době už se pohybuju spíš mezi těmi p2p. Nikdy jsem nehrál příliš aktivně; vždycky jsem trávil na runescape pár minut denně, pak jsem měl po pár měsících pauzy, pak jsem se k tomu zas vrátil.. Ale o nic vážného se nejednalo, protože, jak už tu někdo říkal, rs je hra, kterou když někdo začne hrát, tak jen tak nepřestane. :mrgreen:
No, moje nejdelší pauza nastala po tom, co vyšlo eoc. Přestal jsem hrát a věnoval se jiným věcem (neptejte se jakým), asi po dobu jednoho roku, možná dýl. Všemožný aktualizace a updaty jsem však neustále sledoval, a tak jsem nebyl až tak ztracený, když jsem se tak před půlrokem vrátil zpátky. Založil jsem si nový acc a začal budovat svoje skilly úplně od nuly, ačkoliv jsem měl svůj starý účet plně k dispozici. Jediný, co jsem na něm však stihl, byly dvě skillcape (fishing a divination (musím se pochlubit xD)), ale hned poté jsem začal hrát spíš osrs.

Pokud jde o oblíbený aktivity... Monster hunting ani minihry nebyly moje hobby (kromě fist of guthix, kde jsem vždy trénoval magic zadara), protože jsem na tyhle věci byl dost nešikovný. Na rs3 mě celkem bavily afk skilly, protože to byly jediný dobrý věci, které zde zbyly, ale na osrs mě doslova uchvátil ten starý combat.

Nikdy dříve jsem se moc k české nebo slovenské komunitě nehlásil a postával jsem spíš kdesi vzadu. Na začátku svýho hraní jsem však hrál jen s kamarády, kteří mě sem takřka dotáhli, a nakonec sami přestali hrát a nechali mě tu úplně samotného. :-))) Proto jsem začal chodit na různé fc. (kecám, chodím jen na elektrika).

A teď asi taky trochu toho reálnýho života; jmenuju se Robin, je mi čerstvých 18 a bydlím v Ústí nad Labem. Právě jsem na gymplu, ale rád bych měl už tuhle část za sebou. Zatím ani nemám pořádné plány, na jakou vejšku bych se měl po gymplu vrhnout, proto tomu nechávám až do poslední chvíle volný průběh. Chtěl bych se však dostat nějakým způsobem do Prahy, protože Ústí mi přijde jako taková ta prdel světa, kde není nikdy do čeho píchnout.

Ve volným čase nedělám vlastně nic jiného, než že hraju runescape. Jasně, chodím i ven, ale to spíš jen tak okrajově, o víkendech a tak. :-))

Myslím, že víc toho o sobě neřeknu. Svůj charakter a podobné nesmysly tu fakt popisovat nehodlám; nikoho to nezajímá, a pokud ano, zjistí to sám. :mrgreen:

Ps.: Tenhle text jsem po sobě nečetl, proto bych rád, kdybyste mě za nejasnosti nekamenovali.

Re: Naruga

Fri 13. Mar 2015 20:18:39

Zdravím tě na foru :)

Jinak Ústí je bezva město, hodně cikánů u Trmic, Forum apod. Prostě best město ever :D

Sat 14. Mar 2015 3:23:03

s tim odstupem od komunity vice nez souhlasim, moji znami byli hlavne irl kamosi co me k tomu dotahli, rsko angeluv fanclub je/byl garbage a dalsi sem v dobe mojich zacatku neznal :)
takze sem hral prakticky na vlastni pest :) o jinem jak rsko clubu vyvolenych jsem neznal, tak sem hral nakonec jen s poslednim a prozatim nejlepsim friendem na rs, ktery bude muj best friend navzdy :)

jinak vitej, az budes mit chut, dojdi na "Czechoslovak Forces" clan chat a pokecej s nama :)

Sat 14. Mar 2015 13:57:16

Cau cau, pekne si sa rozpisal, rozsiahlejsie predstavenia sa su vzdy lepsie :wtfhash:

Vitaj v komunite!

Sun 15. Mar 2015 12:33:40

Vitaj :D

Ako hovorí Hype, určite dojdi na náš clan chat. Máme tu kopec srandy, ale aj rozumnú diskusiu.

Sun 15. Mar 2015 14:06:31

Axl101 wrote:Máme tu kopec srandy, ale aj rozumnú diskusiu.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sun 15. Mar 2015 22:30:51

Vítaj u nás. Fish a Divi si zaujímvé kombinácie skill capov, páči s ti modrá? :p

BTW dúfam, že si v čase tvojej dlhej inaktivity v RS neupadol medzi LoL-káčov :lol:

Sun 15. Mar 2015 23:05:11

Ahoj, jak pise nas vudce Mato rozsahlejsi intra jsou vzdy lepsi, aspon je videt, ze do toho davas kus usili ;)
Vitej u nas.

Wed 25. Mar 2015 10:44:57

UJEP tě neláká? ;)