The Rado

Wed 04. Mar 2015 10:23:23

Čav, určite ma kvantum z vás pozná ako vtipného, rozhľadeného, inteligentného, vzdelaného, milého, vrúcne empatického, sarkastického, pokorného a najmä skromného hráča, ktorý šíril lásku a pokoj za posledných 10 rokov hrania medzi niekoľkými generáciami hráčov. Dlhodobo som vystupoval pod pseudonymom Radqo, kedže moje pôsobenie v hre by sa dalo prirovnať k umeleckej tvorbe niečoho hodnotného, aj keď peňažne bezcenného. Momentálne ma v hre nájdete ako The Rado a hrával OSRS, teda ten pravý RuneScape. Sypať peniaze do hry neplánujem, čo znamená, že som free a v blízkej budúcnosti budem určite ochotne využívať inštitút bondov, ak na hranie bude čas. Úspechy ma počas kariery veľmi neprenasledovali v tieni a ani ja som sa za nimi vehementne nehrnul, takže som bol častokrát priemernym hráčom milujúcim skôr komunitu, ako samotné hranie. Moja história sa dlhodobo spájala s Lost Heaven a s menami ako Kovajda, 1dedecek, Kral888, Lord Luke666 alebo Rumacek, s ktorými som pretímskpikoval nejeden deň, večer a noc. V najväčšej obľube sa z mojej strany tešili skôr atypické skills typu firemaking alebo hunter, ktorým som ochotne venoval svoj úsmev a čas. Keď som dal 99 firemaking, Rehi ma nechápavo vysmial, keďže som okamžite pokračoval v pálení ďalšieho dreva - tak ma ten skill vtedy vzal za srdce. Na zvlášť prevratné zážitky si vyslovene nespomínam, určite bola zážitkom každá clan war a rozprava na team speak-u, dissovačky z úst Ondráška a hľadanie vinníkov po prehre v našich radoch. Inak ja som bol veľmi priemerny počas CWs, keďže som nikdy nedisponoval naozaj výkonnou mašinou, no najmä pripojením. Obrovské množstvo času som stravil na Obrizke, kde som si našiel kopu kamarátov a v časoch najväčšieho rozkvetu 2008-2010 to bol clan chat, ktorý svojou atmosférou prekonával všetky ostatné československé.
Volám sa Rado, bývam blízko Košíc, no všade vo virtuálnom svete sa propagujem ako Košičan, keďže to znie a lot cooler. Mám jedného brata, ktorý si žije svoj cigánsky sen už mimo Slovenska a psíka s menom Ema. Je to anglický koker, má 11 rokov a je takmer hluchá, no o to viac kjuut. Študujem v Košiciach právo tretím rokom, mal by som teraz písať bakalárku, ale vo svetle študentovi tak príznačnej prokrastinácie radšej napíšem tento topic pre ľudí, ktorí o mne vedia málo. Brigádu momentálne nemám, nehľadám, no keď sa ku nej dostanem ako slepé kura ku zrnu, určite sa jej nepostavím chrbtom. Mimo toho som známy krčmový postávač a kaviarenský povaľač. Pivo priam zbožňujem a teší ma fakt, že v Košiciach sa veľmi rozšírila kultúra malých pivovarov, ktoré markantne zvýšili kvalitu a rozmanitosť ponúkaných pív v miestnych baroch, pivárňach, krčmách, putikách, pajzloch a hostinstvách. Čo sa týka kávy, pijem espresso bez mlieka. Žiadne kapučína, ristreta, pikolka a iné pičoviny, ktoré majú oporu tak maximálne v predstavivosti priemernej slovenskej časníčky, ktorej intelektuálnych vrcholom sebazdokonaľovania je ranný prehľad správ na topky.sk a škandalóznych odhalení v Novom Čase. Som filmovým fanúšikom. Medzi najobľúbenejších režisérov zaraďujem Wesa Andersona, Tima Burtona a Scorseseho, ktorých tvorbu priam obdivujem. Hudobné okienko častokrát otváram dokorán a dotýka sa viacerých žánrov od art rocku, cez rap a drum & bass až po filmovú hudbu a jazz. Výnimočný vzťah mám najmä ku Pink Floyd-u a Collegium Musicum, ktorým koncom apríla aj idem do Prahy na koncert. Dá sa povedať, že dokážem rozprávať plynulo po anglicky a mám základy francúzštiny, ktoré hodlám v najbližšej dobe rozšíriť prostredníctvom jazykových kurzov. Športovať nešportujem, riadim sa zásadou, že šport vedie k trvalej invalidite, no to skôr súvisí s mojou pohodlnosťou a lenivosťou, a teda to tvrdenie nema oporu v mnou vedených vedeckých štúdiach. Mimo toho rád ale sledujem NHL, futbalu nerozumiem a považujem ho za vrchol nudy, často narcizmu. Veľa ľudí mi vraví, že som až prehnane zdvorilý a toto obvinenie aplikujem aj teraz na vás, a teda

prajem príjemný deň, majte sa pekne.
Váš Rado

Re: The Rado

Thu 05. Mar 2015 17:20:54

:read:
Hi :)

Fri 06. Mar 2015 12:21:25

Hi Rado, jeden z mych oblibenych clenu 8-)

Fri 06. Mar 2015 13:40:12

Rado is not dead? :o

Fri 06. Mar 2015 17:58:48

Matonym wrote:Rado is not dead? :o

Punk

Fri 06. Mar 2015 18:32:44

Vstal som z mrtvych opať.

Fri 06. Mar 2015 23:41:23

Hoj, a tak trochu namyslený nie si? :lol:

Teším sa zas na tvoje kvalitné príspevky a komentáre, vždy sa na nich dobre zasmejem.

BTW aký druh práva študuješ/chceš sa venovať po skončení štúdia?
Ale podľa mňa by sa aj tak viac hodil na žurnalistu ako na právnika.

Sat 07. Mar 2015 2:32:39

Hey you ;)

Sat 07. Mar 2015 11:34:45

sexy

Sat 07. Mar 2015 15:20:08

A proc si ja myslel ze The Rado je Antexuv account?

Sat 07. Mar 2015 15:23:31

Kwaichi wrote:Hoj, a tak trochu namyslený nie si? :lol:

BTW aký druh práva študuješ/chceš sa venovať po skončení štúdia?
Ale podľa mňa by sa aj tak viac hodil na žurnalistu ako na právnika.

a nemam byt na co? Nene, srandy. :D

eeehm, škola ponúka komplexnú učebnú osnovu celým spektrom právnych odvetví od ústavného práva, cez trestné, európske až po občana, obchod, pracovné právo, rodinu a podobne. Veľmi ma zaujalo trestné a medzinárodné právo verejné. Z medzinárodného píšem aj bakalárku.

Čo sa týka budúcnosti, tak to sa nehodlám hádať, keďže pre študenta práva by to bolo hádaním do tmy. No vcelku zaujímavou sa mi javí polícia a vyšetrovanie, prípadne možno prokuratúra. No ako vravím, to je úder do tmy pre tretiaka stále.

Hmm, zaujímavý názor na tú žurnalistiku. Ešte som sa s takým tvrdením voči mojej osobe nestretol. :D Každopádne lásku ku slovu chovám. Možno si raz založíl blog na tumblri a stane sa zo mňa novodobá slovenská hipsterka prejavujúca svoje gýčové myšlienky ľuďom, ktorých to aj tak nezaujíma (viď môj text vyššie :D).

Wed 11. Mar 2015 16:34:05

Nazdar :D

Sat 14. Mar 2015 23:36:14

ahoj Radqo

Sun 15. Mar 2015 10:30:56

Yo, dobre sa čítajú tie tvoje posty :D