Zdravím všechny :) OwnedbyGM

Sat 28. Feb 2015 20:25:38

1. Ja a Runescape:
OwnedbyGM, Post-EOC o runescapu sem se dozvěděl kolem roku 2006 je to můj třetí account , ale aktivně hraju vždy max rok pak přejdu většinou na něco jiného a zase se vracím :), Member , Achievmenty no nevim asi že sem dal 99 smith pred dvěma týdny,momentálně se věnuju slayeru,co se týče zážitků tak nejspíš clan wars s lords of runescape byly sranda :)
2. Ja v RS/Cz&SK Komunite:

Spousta kamaradu již nehraje většina byla z lords of runescape IngJetel, uJack,Big Bad Ice , jedni z mála co jestě hrají tak Olomouc2 a Zasranek aka pepan :D, Jak vám asi došlo byl sem členem Lords of runescape a krátkou dobu v clanu Rose Rouge, škoda že už nehrají byla to parta holanďanů , občas hostuju portables na kanálu "portables", jinak diky pepanovi o vas vim když sem se ptal jak to teď vypadá v CZ/SK komunitě

3. Ja v reálnom živote:
Jmenuju se Bolek, Je mi 21,Bydlím ve vesnici kousek od Olomouce tím myslím města ne olomouce jako hráče :D,mám dva bratry,pracuju jako svářeč

4. Ja a môj voľný čas:
Rád si zajdu do posilovny,s bratrem a kamarady chodime na ryby k tomu samozřejmě patří dobrý jídlo a pivo ,televizi nemám takže nesleduju nic co se týče seriálů tak sem měl rád Himym a teď big bang theory,Arrow,Peaky Blinders,Vikings,Constantine,Supernatural,Two and half men,filmy všelijaké 8-) Anglicky umím teda sice pasivně ale celkem slušně,hudebně poslouchám širokou škálu od akustické hudby po house atd prostě vše co mě nějak osloví a mám na to náladu,před vánoci sem dohrál far cry 3 tak mě napadlo že se vrátím do runescape :), hraju na OS W7 64bit,processor AMD-fx 8120 8x3.5ghz ,ram 8gb,grafická karta AMD Radeon HD 7800 series, hdd Samsung 1tb, jak si někteří mohli všimnout není to žádná nová raketa :cry:
Last edited by Ownedby on Sun 01. Mar 2015 18:44:46, edited 1 time in total.

Re: Zdravím všechny :) OwnedbyGM

Sat 28. Feb 2015 21:40:27

Zdar Bolek, vitaj na webe.

Na aky Clan chat chodievas? :wtfhash:

Inak Jetel uz nehra? :o

Sat 28. Feb 2015 21:58:03

no dlouho sem ho už neviděl se ani lognout, ale je možný že má přestávku :), na clan chat momentálně nikam nemám clan ani, v rose sem quitnul jak sem zjistil od leadera že už lidi nehrají

Sat 28. Feb 2015 22:27:24

Vitaj :D ten komp nie je zas tak zlý, RSko ti ide v pohode? Lebo mne na notebooku so 740m grafikou ide len na 25 FPS -_-

Sat 28. Feb 2015 22:48:24

no já to valim přes directX na max, ale abych se přiznal fpska sem nezkoušel :oops:

Sun 01. Mar 2015 14:45:35

Čauko, vítam ťa medzi nami, pár krát som ťa asi videl aj v hre, myslel som, že si amík or so..:D

Píšeš, že niesi v klane, skoč sem tam k nám na cc (czechoslovak forces) :) aspoň sa zasmeješ, keď tam budú vtipálkovia :D

Sun 01. Mar 2015 20:46:27

Vítaj u nás :)

Sun 01. Mar 2015 23:02:40

Ahoj, vítej u nás :)

Jak už psal kanon, skoč se za námi podívat na Clan Chat: Czechoslovak forces :p

Mon 02. Mar 2015 17:12:13

Ahoj Bolku, kde mas Lolka? :)

Fri 06. Mar 2015 8:48:22

Vitaj :)

Fri 06. Mar 2015 10:34:07

Vítej. Je fajn tu občas vidět i staré známé tváře :)

Sun 15. Mar 2015 17:39:14

:yessir: sem pocteň zammy si mě pamatuje :twisted: