Dejvid.12

Fri 23. Jan 2015 12:42:50

Zdravím, po docela dlouhé pauze jsem si řekl, že vyzkouším znova Runescape, minimálně na afk skilly při učení. :-) Runescape jsem začal hrát někdy při vzniku Runescape 2, kdy se to začlo v mém okrese docela hodně hrát a poměrně velká komunita rs hráčů byla dokonce i v mém městě. Hrát jsem začínal například s Joda301 a byli jsme poměrně velcí přátelé, do jistého incidentu. :-) Vůbec nevím, co očekávat od nového rs, ale jelikož to spolubydlící začal hrát a říkal, že se při tom dá poměrně dobře afkovat, tak proč to nevyzkoušet. :-)

1. Ja a Runescape:
(Nickname/Display name, Post-EOC/07, Free/Member, Achievements, Obľúbené aktivity, Zážitky z RS,...)
Dejvid.12
Post-EOC/07 nevím, co znamená :D
Momentálně jsem free, ale pomalu vydělávám na membera nebo si ho po zkouškovém i zaplatím. :-)
Achievements: Hmm... Byl jsem mezi prvními cz/sk, co dali Fishing 99 xD.
Oblíbené aktivity: Nejvíce jsem se bavil clan wary, buďto s =tDD=, CSF nebo evropským klanem the Rising. Měl jsem podle toho také dělané staty, 99 defence byl první combat stat, který jsem vymaxoval a snažil jsem se mít nejmenší combat s nejvíc def, hp, ranged, magic. To sloužilo hlavně k tomu, že při clan warech mě volili mezi prvními targety a ty jsem dokázal někdy natáhnout na poměrně dlouhou dobu. Hlavně, když mě viděli ve wizard robě, tak to bylo skoro jasné xD.
Dále jsem velice rád huntil corpa, když vyšel. Ukořistil jsem Arcane a Spectral sigil (non-split) a missnul mnoho divine/elysian.http://gyazo.com/9a976dcee4db78eff96012be8289ed28 - Prý to teď nic nestojí, ale v té době to bylo docela hodně. xD
Zážitky z RS: Hmm... Asi nejlepší zážitek bylo být součástí =tDD=, který snad ještě do teď nebyl poražen žádným jiným cz/sk klanem ani CSF?

2. Ja v RS/Cz&SK Komunite:
(RS Friends, Fóra, Komunity, Klany, Clan chat/Friends chaty, Odkiaľ si sa o nás dozvedel...)
RS Friends: Momentálně jen spolubydlící a SiRonnie. :D
Ostatní jsem snad zmínil již výše (=tDD=, TR)

3. Ja v reálnom živote:
(Meno, Vek, Bydlisko, Súrodenci a rodina, Domáce zvieratá, Škola/Práca...)
Jmenuji se Bui Anh Viet, je mi 19 let, žiji momentálně v Praze, kde studuji na ČVUT FEL. Mám mladší sestru.

4. Ja a môj voľný čas:
(Záľuby/Koníčky, Čomu sa venuješ, Šport, Jedlo, Priatelia, Tv, Seriály a Filmy, Knihy, Jazyky, Hudba, Hry, PC zostava...)
No ještě před nedávnem jsem hrál League of Legends na poměrně vysoké úrovni a ještě než jsem šel na FEL, tak jsem soutěžil i na evropské úrovni. V minulosti jsem hrál házenou, miluji japonskou kulturu (anime, manga, kultura). Momentálně nedělám snad nic jiného než, že jen studuji a hraji na piano v čase, který mi zbyde.

Zajímalo by mě, jestli tu je ještě nějaký old schooler z doby, kdy jsem hrál. :-) Také by mě zajímalo jestli se ještě aktivně csf účastní nějakých clan wars? :-)

Re: Dejvid.12

Fri 23. Jan 2015 13:35:29

Vitej,
snad i v dalsim semestru budeme oba dva studovat sve skoly :D

Fri 23. Jan 2015 14:39:24

Vrací se oldchool, to se mi líbí :) Je možný, že se zase bude dát na clan chatech bavit na úrovní? :D

Fri 23. Jan 2015 16:09:49

Ahoj, vítej u nás :)

CSF se momentálně Clan Wars nevěnuje, protože po EoC (evolution of combat) tato součást hry dost upadla. Od té doby působí CSF jako otevřený komunitní klan. Tzn. pořádáme eventy všeho druhu od MH po různé fun eventy, děláme návody atd.

Jaký obor na FEL studuješ?

Podařilo se ti vydělat hraním LoLka vydělat nějaké peníze? Vyhrál jsi nějaký turnaj? :P

Fri 23. Jan 2015 16:56:09

Vzhledem ze jsem jeho tiskovy mluvci tak si dovolim odpovedet za neho.

Na FELu studuje softwarove inzenyrstvi a jinak lolkem si docela vydelal :D
Zvlast kdyz vetsinou vedl ty nejlepsi ceske teamy.. :D

Fri 23. Jan 2015 21:53:51

Pod jakou přezdívkou na lolku vystupuje?

Sat 24. Jan 2015 18:27:42

Tady je např. moje poslední akce: http://cool.iprima.cz/clanky/nejlepsi-c ... sus-finals

Nicky:
EUW: eSuba Dejv
EUNE: eSuba Deivu tan

Sat 24. Jan 2015 19:00:38

No ahoj Dejve, pekne videt stare friendy zpatky :) Jinak pokud by te jeste aspon trochu lakal warring, tak je tu legacy mod. Sice se o hodne hur tankuje nez driv, ale porad to neni tak zle. Pomaham NK na warkach a pak jsem v evropskem Clan Europe kdyztak.

Sat 24. Jan 2015 19:34:39

Zdarec, ja teda uz nehraju, ale obcas se podivam do lobby na clan chaty.. :P tDD ftw, LoL sucks

Sat 24. Jan 2015 20:45:14

Vítaj späť :)
Parádne lol úspechy.

Skúšam si predstaviť ako by vyzerali obdobné turnaje v Runescape2 :mrgreen:

Sat 24. Jan 2015 21:14:00

Vitaj :) Na RS3 už nie je veľmi veľa warring klanov.

Sun 25. Jan 2015 15:46:35

Vitaj u nás :D

Sun 25. Jan 2015 18:33:20

Nazdar, tak vitaj u nás v komunite a usáď sa ďalší OLDschool ;-) avšak Warriek sa moc nedočkáš :( :D