Br3tis

Mon 19. Jan 2015 22:22:35

Já a Runescape
Čau lidi, předem se omlouvám nesnáším psaní delších textů a kontrolování pravopisu(pokud úplně nemusím totálně na něj kašlu :D). Můj původní nick byl Breta23 a pak jsem chvilku měl il-Breta-li, protože to bylo děsně v módě :D Poté jsem si změnil nick na Br3tis, který mám do teď a nezměním ho. Dříve jsem hrál velice často, vlastně jsem touto hrou žil skoro více, než normálním životem. Začal jsem jako dost lidí ve třídě hrát, ale jako jedinej jsem nepřestal. Miloval jsem hlavně zabíjení hráčů a minihry. Skončil jsem chvilku po vytvoření dungeoneeringu a vrátil jsem se včera 19. ledna, takže se dost nemohu vzpamatovat z toho všeho nového co tu je :D
Já v RS/Cz&Sk komunitě
Sice jsem moc na klany nikdy nebyl, ale pokecat do chatu jsem chodil velice rád. Na Elektrikův,Jambo375 (pokud nějako takhle mel nick) a mnoho dalších.

Já v reálném životě + volný čas
Jmenuju se Břetislav Seidl a je mi 20 let. Chodím na Univerzitu v Pardubicích obor řízení procesů. Miluju bojové sporty. Delší dobu jsem dělal MSKA, což je moderní sportovní karate. Chvilku jsem dělal muay thai, box, BJJ,.. Nyní po delší době jsem opět začal nejdříve s Luta livre, ale teď dělám MMA a už nehodlám nic měnit naprosto mě uchvátilo, že tam je vše co jsem dělal a měl jsem rád. Jinak asi po škole nejvíce času jsem s přítelkyní a občas zajdu do práce, abych měl nějaký peníze :DD Jinak poslouchám téměř každý styl hudby a stejně tak i filmy/seriály, ale přednost dávám anime. Rád kecám s lidma jak v normálním životě, tak kdekoliv jinde. Rád si dělám ze všeho srandu.

PS: Bohužel takhle na rychlo toho o sobě nedokážu moc napsat, ikdyž jsem se hodně snažil. Navíctědka, když to zpětně ještě jednou čtu příjde mi to jako jedna velká blbost a že jsem úúúplně jinej a vůbec mě to nevystihuje :D. Jsem hodně přizpůsobivej a dokážu se bavit snad o všem x) Myslím, že bude lepší, když si o mě uděláte obrázek třeba, až budeme spolu kecat x)
PPS: Znovu se omlouvám za pravopis nesnáším ho stejně jako psaní slohu. :D

Re: Br3tis

Mon 19. Jan 2015 23:46:54

Hoj, v čom je MMA lepšie od ostatných vymenovaných bojových športov?
Prečo vždy z celej triedy RS hráčov ostane po rokoch aktívny len jeden? :p

Tue 20. Jan 2015 10:57:42

Kwaichi wrote:Hoj, v čom je MMA lepšie od ostatných vymenovaných bojových športov?
Prečo vždy z celej triedy RS hráčov ostane po rokoch aktívny len jeden? :p

hele nejdrive druha cast dotazu protoze prvni bude na dele :D prijde s tim jeden hrac je z toho boom senzace chvilku/delsi dobu hrajou a pak je to proste omrzi ale zustane tam ten jeden ktereho to fakt pohlti- tomu komu nejde jen o modu nebo momentalni pocit z hrani :) nebo tod muj nazor :)

Upozornuju predem ze je to celkem hodne slozity a je toho dost zkusim se omezit na to nejnutnejsi :D

Hele zacnu tim co znamena zkratka MMA :) Znamena to mixed martial art (smisene bojove styly) tudiz kombinuje vsechny me oblibene bojove sporty a umeni v jeden funkcni celek. Tudiz se nestane ze kopnu/uderim a najendou se zaseknu a co tedka? Nebo co delat kdzy najednou jeden z nas dvou pri boji na ulici zakopne nebo na sebe spadnout nebo proste cokoliv a nebudu vedet ja utocit/branit se na zemi .NEbo trebafajn umim boj na zemi skvele ale co postoj? tam me ten druhej totalne rozdrti (brazilsky jiu jitsu to je hlavne o prechodu z postoje na zem a boji na zemi kdy soupere donutis se vzdat skrcenim nebo ruznejma pakama).
Nejvetsi vyhoda MMA je ta, ze to neni jedno/dvou dimenzionalni styl to znamena ze se nepouzivaj jen ruce (box) nohy(karate,taekwondo,..) nebo ruce a nohy (muay thai neboli thai box a dalsi) nebo treba boj na zemi, protoze kazdej z tehto prvku ma neco do sebe ale dvoudimenzionalni naprosto prevalcuje jednodimenzionalniho protoze umi pouzivat ruce stejne skvele jako jednodimenzionalni ale zaroven i nohy takze ho k tomu jeste rozkope-tudiz nema sanci. No a etdka si vem za MMA spojuje vse dohromady a vse se trenuje takze umis jak ten jeden styl tak i vse ostatni :)
V MMA se trenuje boj v postoji vyber z x ruznych bojovejch sportu a kazdej si tam primicha neco jineho co mu vice vyhovuje jakej chce mit styl jestli spise boxovat nebo kopat apod (hlavne box, thai box, karate, taekwondo, savate, luta livre,...) pak prechod z postoje na zem (judo, recko-rimsky zapas, bjj) a pote i samotny boj na zemi (prevazne bjj ale i judo)

Jsou tri druhy bojovniku striker- ten se snazi co nejdrive knockoutovat soupere tudiz domlatit v postoji nebo sundat na zem a tam ho domlatit
zapasnik ten se snazi souboj prenest na zem a tam zapas dokoncit submisi (vzdanim se)
a postojar ten preferuje boj v postoji jako takovy :)
bojuje se v kleci (oktagon) nebo v ringu ale to spise vyjimecne
pouzivaj se male chranice na ruce chranic zubu a suspenzor(ochrana rozkroku)
boj je co nejvice prizpusoben realnemu boji ale ma par pravidel aby byl bezpecnejsi(doslova par muze se skoro cokoliv :D)

Tue 20. Jan 2015 11:43:36

Mám pár dotazů na MMA,
Stalo se ti někdy, že ti někdo něco zlomil/rozbil hlavu, prostě ti ublížil víc, než "normálně"?
S kamarády MMA zápasníky se taky škrtíte do bezvědomí v hospodě když chlastáte? :D

Tue 20. Jan 2015 15:10:35

Radanek wrote:Mám pár dotazů na MMA,
Stalo se ti někdy, že ti někdo něco zlomil/rozbil hlavu, prostě ti ublížil víc, než "normálně"?
S kamarády MMA zápasníky se taky škrtíte do bezvědomí v hospodě když chlastáte? :D

Na treninku se nic zavaznejsiho nestalo nastesti :) Jen me bavi po kazdem trneinku hledat nove a nove modriny :D:D:D A ne tohle se fakt nedela :D max neco z legrace ale kdyz uz je hranice on "zaplaca" tim se vzda a ja ho necham nebo on me :) Jinak ve tride mi pri rvacce jeden debilek pesti roztrhnul oboci a mel jsem tam 5 stehu ale ustal sem to a priskrtil ho "trochu" :D A jeste par historek mam ale to se asi sem moc nehodi no :( :D:D:D Vetsina lidi co to dela to ma v hlave srovnane je s nima legrace a da se normalne blbout :) tedy pokud se nepocitaj ti debilci co jdou na treninky delaj to chvilku aby se umeli rvat a pak chodej po barech.. ale tech sem moc nepotkal:)

Tue 20. Jan 2015 15:45:52

Vitaj :D

Tue 20. Jan 2015 15:58:24

http://www.twitch.tv/ben_the_wonderboy/c/5633121

Tue 20. Jan 2015 17:28:34

Radanek wrote:http://www.twitch.tv/ben_the_wonderboy/c/5633121

jo tohle skrceni a ruzny variace podobne delam casto moc me bavej ×)

Wed 21. Jan 2015 9:28:42

Vitaj :)