ericdol :D

Sun 28. Dec 2014 17:25:10

ahojte :D jmenuji se Erik a bude mi 14 let :D RS hraji uz od roku 2007 ale to sem ho moc nehral protože sem byl maly a nevěděl o co GO :D member sem od roku 2010 (myslim :D) jelikož hraji na housle tak sem se s tatkem domluvil že když budu každy den hrat 1h na housle zaplati mi membera :D:D:D no od te doby sem member bez přerušení a hral sem bez přestavky. Hraji fotbal a da se řict zavodně na housle :D zatim chodim na zakladku ale potom chci jit na konzervatoř. bydlím v Dolenicích cca 40 km od Brna mam 21 leteho brachu (prudič jak prase :D) rad hraju PC hry jako assasin ,gta atd.....:D v RS miliuju MH a nesnaším skilly jako farming ,constr a takove kraviny :D v žadnem dobrem clanu sem zatim nebyl jen v clanu zuzaa angel (nyní ni monn adun ) ale tam nas bylo jen 5 takže nic moc :D času moc nemam jelikož přijdu ze školy du hrat 2h na housle pak rs :D ( na školu samozřejmě prdím :D).zatím tento clan mam fakt rad su tu super lidi co vam poradi a tak takže diky kwaichimu že mě sem pozval :D. No to je ode mě zatim vše dufam že ste dozveděli vše co ste chtěli :D #GS

Re: ericdol :D

Sun 28. Dec 2014 17:43:09

Ahoj, rád ťa vidím na fóre.
Bol si už aj na nejakých umeleckých súťažiach?

ericdol wrote: no od te doby sem member bez přerušení a hral sem bez přestavky

^ bez prestávky si hral na husle či RS? : :lol:

Sun 28. Dec 2014 19:09:53

no RS i housle :D no byl sem asi na 4 z toho 3 byly soutěže zuš ktere so konaji jednou za 3 roky a na prvni sem skoncil hned v okresnim kole a v tech poslednich dvou sem byl v celostatnim kole a byl sem 2 :D tudiž se da řict že sem 2 nej ve hře na housle v čr ve sve kategorii :D:D a jednou sem byl před loni na kocianově houslove soutěži ( to už je mezinárodni) a byl sme myslim 4 nebo 5 :D

Sun 28. Dec 2014 20:09:57

Hah dalsi hrac na housle. Ja na ne hral 10 let a pak kdyz jsem se rozhodoval po zakladce kam jit, konzervator byla jedna z moznosti, ale nakonec jsem sel jinam :|