Predstavenie sa , oäť :)

Fri 19. Dec 2014 23:17:42

1. JA a Runescape
Nickname : The Art Rock ,ale prezývajú ma Artik :) Member som, Obľúbené aktivity Frosty :) a v poslednom čase questy ,a zážitky ? Lucky bandos tasset z truhličiek a Dragon Visage :)

2.Ja v RS
Mam priateľoch na RS ,Som na fóre bývaleho super clanu Blue Knights,kde som prežil skvelé Rs časy,
Klany: Spomínany Bue Knights :) A odkiaľ som sa o vás dozvedel ? Z webu Rsko.cz

3.Ja v reálnom živote
Viliam Lecký,Je mi 21,Bývam v metropole východného Slovenska vo Veľkom Šariši,Mám suredencoch,
Domáce zviera : kocúr,ktorý si skáče z 5. poschodia a prežije ;) A práca ? tam drem jak kôň :D

4.Záľuby -hranie kariet s priateľmi,Ničomu sa konkretne nevenujem,šport len občas s priateľmi,Jedlo špagety,Filmy Sci-Fi a Hlavne The Dark Knight môj obľúbený film

A to by bolo o mne všetko :)

Re: Predstavenie sa , oäť :)

Sat 20. Dec 2014 5:58:22

jestli mas rad temneho rytira, kteremu konci veris? ze konecne je bruce s babu + deckem, nebo umrel s odpalenu bombu ?

Sat 20. Dec 2014 8:01:37

hyperio wrote:jestli mas rad temneho rytira, kteremu konci veris? ze konecne je bruce s babu + deckem, nebo umrel s odpalenu bombu ?

Hyper, kde si došiel na tieto alternatívne konce? :D

WB Artik.

Sat 20. Dec 2014 11:06:23

Kwaichi wrote:
hyperio wrote:jestli mas rad temneho rytira, kteremu konci veris? ze konecne je bruce s babu + deckem, nebo umrel s odpalenu bombu ?

Hyper, kde si došiel na tieto alternatívne konce? :D

WB Artik.

Ono sa doteraz riešili teorie, či to bola len Alfredova predstava. :)
Sám Nolan sa vyjadril, že koniec nie je jasný a nech si divák predstaví ten koniec tak ako jemu vyhovuje. :)

Btw, vitaj :)

Sat 20. Dec 2014 12:01:59

Ako to mohla byť len alfredova predstava, keď Bruce namontoval do svojho " lietadla " or whatever it is autopilota. Aký by to malo zmysel teda potom ? :D

Vitaj :)

Sun 21. Dec 2014 18:07:55

Čau, dúfam že zase neodídeš po týždní :D :D

Mon 22. Dec 2014 21:24:39

Collegium Musicum alebo Pink Floyd?

Tue 23. Dec 2014 15:19:08

Vitaj :) Som rád, že ťa tu vidím.

Tue 23. Dec 2014 22:56:11