Dark Korell

Sun 14. Dec 2014 3:20:31

Ahoj ahoj, můžete mě znát právě pod nickem Dark Korell, vždy jsem byl proti změně nicku. Nenávidím to, přihlásil jsem se po několika letech na rsko a vůbec nevím, kdo je kdo. Takže si tímhle způsobem hledám nové kamarády.. :D

1. Ja a Runescape:
S runescapem jsem se tuším poprvé seznámil v roce 2006, když se rsko stalo fenoménem naší třídy a hráli ho všichni.. Ve třídě jsem byl jedním z posledních, co ho začali hrát, ale také posledním co ho ještě dlouhou dobu na to hráli. Rskem jsem žil, takže jsem dělal i to, co mě nebavilo. Od roku 2012 jsem si dal pauzu a nedávno jsem se opět podíval na rsko a koupil si pár bondů. Snažím se na rsku relaxovat, ale hodně se toho změnilo a to jak jsem ztracený mě neponechává klidným.

2. Ja v RS/Cz&SK Komunite:
Nikdy jsem se moc nezařadil mezi komunitu, klany mě byly lhostejné, fóra jsme přehlížel. Dlouhou dobu jsem chodil mezi lidi na Elektrikův cc. O vás jsem se dozvěděl na Rsko.cz clan chatu. Chtěl jsem Vánoční dáreček, tak jsem tady.. :D (btw dostal jsem 2k magic logs, takže mám o zábavu postaráno.. :D )

3. Ja v reálnom živote:
Jmenuju se Honza, přátelé mě říkají Hansi, nebo Johnoslavsonoviči. Je mi 18 let, bydlím v Praze a jsem ve 4. ročníku Karlínské obchodní akademie. Práci momentálně nemám, příležitostné brigády nezahazuju, pokud jste si nedávno kupovali Vánoční stromeček na Andělu, dost možná byl ode mě.. :D

4. Ja a môj voľný čas:
Užívám si dokud volný čas mám. Rád se seznamuju s lidmi, protože rád mluvím.. :) Není pátek kdybych zůstal doma, rád popíjím babské drinky jako je kingswood a červené víno, tancuju a zpívám, ačkoliv jsem v tom špatný. Vlastně cokoliv v čem jsem mizerný, dělám rád, v tanci ani ve zpěvu se zdokonalovat nedokážu, používám to spíš jako provokaci a poukázání na mou dobrou náladu. :D Sport šel vždy mimo mě, ale vždy si rád zahraju nohejbal nebo volejbal. Jsem fanoušek Temného rytíře, Jima Carreyho, Her o trůny a nepohrdnu ani nějakým anime.. Vždy se mě anime ženy líbily víc, jak ty reálné. Smutný.

Rád odpovím i na peprné otázky na tělo. :)

Re: Dark Korell

Sun 14. Dec 2014 11:54:03

Jsme ještě kamarádi? =D =D

Sun 14. Dec 2014 16:14:05

Ahoj, vitaj na webe :read:

Sun 14. Dec 2014 17:32:20

Kingswood dobrej, občas si ho taky dám ;) Kam na něj chodíš?

Nejoblíbenější postava v GoT?

Vítej mezi námi Honzíku :wtfhash:

Sun 14. Dec 2014 18:15:22

Ahoj. Zaujímalo by ma ako si došiel k tej krkolomnej prezývke?

Sun 14. Dec 2014 20:20:03

Sqscagas wrote:Jsme ještě kamarádi? =D =D

Áááááno, pokud si dobře vzpomínám, díky tobě jsem věděl jaký to je mít maxed combat staty s turmoilem a overloadem.. Za což zpětně ještě jednou děkuju. :)

Matonym wrote:Ahoj, vitaj na webe :read:

Děkuju pěkně, zatím se mě to tady líbí. Dozvídám se tu zajímavý věci jak z rska, tak i z rííl lajfu.

Marty wrote:Kingswood dobrej, občas si ho taky dám ;) Kam na něj chodíš?

Nejoblíbenější postava v GoT?

Vítej mezi námi Honzíku :wtfhash:

No vzhledem k tomu, že už ho nalévají téměř všude, tak si na něho zajdu vždycky jinam. Rád zkoumám nový podniky, nejraději mám Potrefenou husu, Irish Pub a na Andělu sport bar s kulečníkem.

Jaká je moje nejoblíbenější postava z GoTu můžu bez rozmýšlení říct naprosto přesně, je to Tyrion. :) Mám rád ostrý holky, takže Arya mě taky fascinuje. :)

A díky :)

Kwaichi wrote:Ahoj. Zaujímalo by ma ako si došiel k tej krkolomnej prezývke?

V prváku se mě říkalo Johnny, ve druháku Johnoslav, ve třeťáku Johnoslavson a vzhledem k tomu že to lidem přišlo furt moc krátký, mě ve čtvrťáku pasovali na Johnoslavsonoviče. Jsem zvědavý, co na mě vymyslí na výšce.. :)

Mon 15. Dec 2014 11:25:38

Vitaj :)

Sun 21. Dec 2014 18:07:10

Vitaj u nás :D

Wed 24. Dec 2014 17:02:01

no nekecej :D