Lord Vonjose

Sat 29. Nov 2014 3:21:41

Zdravím vás,
vraciam sa k Runescapu, k "hre mého mládí". Niekedy začiatkom roku 2010 som s touto hrou skončil.
Teraz by som sa rád po viac ako štyroch rokoch vrátil, ale ostal som stratený z toho, ako veľmi sa táto hra zmenila. Je mi veľmi sympatické, že ešte stále existuje táto komunita, ktorú si bohužiaľ len matne pamätám.
Bol by som veľmi rád, keby ma niekto zasvätil do zmien, ktoré sa za tie roky udiali, poprípade by mi poradil ako sa opäť dostať do tejto hry. :)
Rád by som vám rovno povedal niečo o mne. :)

1. Ja a Runescape:
Nick: Lord Vonjose
Začal som hrať niekedy v roku 2006, ako malý spratek, ktorý práve okúsil svet internetu (v tej dobe som mal 12 rokov), môj vtedajší nick "Ritier Juro" skutočne odpovedal môjmu veku (našťastie sa to dalo neskôr zmeniť :D ).

2. Ja v RS/Cz&SK Komunite:
Mal som pomerne veľa kamarátov, z ktorých už ale absolútne netuším, či niekto hráva, takmer nikoho si nepamätám. :( Niektoré nicky tuna na fóre mi ale niečo hovoria. :)
Neviem presne či som bol v nejakom klane, pravdepodobne som ale mal niečo spoločné aj s CSF, nakoľko mám vo friendoch nick CSFO.
Každopádne som navštevoval stránku RSko.cz, na ktorom fóre som zistil, že mám vytvorený účet z tých dôb.

3. Ja v reálnom živote:
Volám sa Juraj, mám 20 rokov, pochádzam z Prievidze a momentálne študujem chémiu na VŠCHT Praha.

4. Ja a môj voľný čas:
Som organický chemik, syntetik. Pracujem vo výskumnom laboratóriu na mojej škole, čo je aj mojim najväčším koníčkom.
Okrem toho hrám na gitare, rekreačne florbal a som veľkým fanúšikom heavy metalu 80-tych rokov.
Ďalšou vášňou sú počítačové hry, obzvlášť RPGčka a posledné roky League of Legends.
Istú dobu som hrával aj hru Battlefield 2, kde som so svojim tímom Magnetic hrával aj Clanbase a ESL ligy.

Takže ak si ma náhodou niekto pamätá, tak mi určite napíšte a zaspomíname na staré časy. :)

Re: Lord Vonjose

Sat 29. Nov 2014 10:16:24

Vitej, dalsi fanda metalu 80. let, nick Ritier Juro mi matne neco rika, ale nevim odkud :cry:

Mon 01. Dec 2014 22:50:46

Vitaj :D

V tomto topiku sú vymenované a stručne popísané najdôležitejšie updaty za posledné roky, ak by si si chcel čítať niečo :D

viewtopic.php?f=5&t=7618

Fri 05. Dec 2014 8:28:31

Vitaj :D