Prayer pico

Thu 27. Nov 2014 1:01:31

Něco málo o mně.

Mé jméno Jarda Horák, je mi 20 let, bydlím v Praze.
Letos jsem od maturoval střední školu ( Sportovni a Podnikatelský management ), mezi mé koníčky patří fotbal který už hraju odmalička a v podstatě skoro veškeré ostatní míčové sporty, bohužel už jsem pracující člověk a na vejšku se opravdu nechystám. #GS Jsem pro veškou srandu :D ničeho se nebojím :D
Mám 3letou holčičku která je užasná takže není tolik času na rsko jako za mladých časů :D

Ps: přítelkyni už nemám, ale na jednu stranu mi to vůbec nechybí a ani nevadí :D

Jak jsem přišel k Runescape.

Takže jak bych začal :P asi začnu tím že jsem byl na základní škole kde kámoš to hrál a já se o to začal zajímat takže jsem se vyptával co to je za hru a jak se to hraje atp. až když mi to ukázal a pomalinku a jistě vysvětlil ( a že to trvalo než jsem to pochopil :D ) tak jsem to začal hrát on mi pomáhal na začátku poznat rs svět ukázal mi veškerý skilly jak se dělají, questy jak jinak, ale abych řekl pravdu tak na questy jsem byl totalní idiot :D ( to jsem do teďka :D ).
Pamatuji si do teďka jak jsem přišel o svojí první acc když jsem dal neznámemu člověku pass, ale ačkoli mi kamarádi říkaly ať to nedělám tak jsem to stejně udělal protože jsem si myslel svoje :D .
Takže jsem se ponaučil a založil jsem si novou kterou jsem měl ještě do nedávna a když jsem se chtěl přihlásit tak acc guard po me chtěl odpověď na otázku no a já jsem jí po těch letech zapoměl, ale to nevadá protože jsem měl ještě jednu acc :D.
Můj největší úspěch na rsku bych takový, že jsem se malém posral radostí když mi padnul divine sigil na corpu a to ještě v teamu s nějakýma amíkama #GS díky tomu to jsem dal 99 herb a vylepšil i pray :)
Po delší hraní jsem si řekl že si dám na chvilku pauzu a tak se taky stalo, jenže když jsem se vratil tak acc byla pryč, nevím jak je to možné ale pass nefunguje :evil:
Teďka hraji na osrs a jsem spokojený protože Rs3 mi přimopína Star Wars :D

PS: nebýt rs navodů na questy tak jsem totálně v prd*li :lol: :lol:

Ja v RS/Cz&SK Komunite:

Momentálně asi žádný :D ale rád chodím na clan chat za friends který rádi pomůžou a nebo poradí, jsem rád že jsem poznal tuhle partu lidí. ;)

Ps: umí taky hatevat když mužou tak přoč ne :D

Tak pojď a hejtuj :D

Re: Prayer pico

Thu 27. Nov 2014 13:38:05

To jaks zvládl v 17ti mít už dítě?

Thu 27. Nov 2014 14:23:36

Fritol wrote:To jaks zvládl v 17ti mít už dítě?

Nějak jsem v jeho příspěvku nezachytil něco o dítěti. Kde ses to dozvěděl?

Thu 27. Nov 2014 15:50:43

MiraCZ wrote:Nějak jsem v jeho příspěvku nezachytil něco o dítěti. Kde ses to dozvěděl?

hory128 wrote:Mám 3letou holčičku která je užasná takže není tolik času na rsko jako za mladých časů :D

Thu 27. Nov 2014 17:52:46

Hah kanec :) Vitej u nas ;)

Thu 27. Nov 2014 19:21:33

Fritol wrote:To jaks zvládl v 17ti mít už dítě?

Zvládl no, ale s tím už se teď nedá nic dělat, z tohodle důvodu jsem se taky bohužel nemohl účastnit rs srazu v Brně....

Thu 27. Nov 2014 21:29:05

Tak to je pecka no.

Ale vítej na foru :)
Aspoň další otec :P

Thu 27. Nov 2014 23:25:19

Dark wrote:Tak to je pecka no.

Ale vítej na foru :)
Aspoň další otec :P

Díky :D aspoň tu nebudu jedinej, ale asi jedinej takhle mladej :D :D

Thu 27. Nov 2014 23:33:01

No to jo no :D
Nejmladší jseš :D

Fri 28. Nov 2014 16:51:32

Tady ti posilam pisnicku:

Mon 01. Dec 2014 22:49:43

Čau :D

Fri 05. Dec 2014 8:30:23

Ty si slobodný otec? To sa často nevidí :)