Dipl0

Sat 22. Nov 2014 16:59:05

Aojte vsetci zavislaci podobneho charakteru #GS

1. Ja a Runescape:

Hmm, kde zacat.. Samozrejme som p2p player, momentalny rs nick mam Dipl0, ale kedze moja najvacsia choroba bola menit si nick castejsie ako ponozky nepamatam sa uz pod akym nickom by si ma tu mohol niekto pamatat :D, bolo ich fakt vela (iDef Mike Sk, Drop Dafuq, atd. ale myslim ze najdlhsie som pouzival nick Tucniaak) Rs som aktivne zacal hrat cca v roku 2008 ak ma pamat neklame, neskor s prichodom EoC nastal aj moj odchod, no Rs uz je take ze sa snim nikdy nejako radikalne skoncit neda :D. Okolo roku 2013 som sa vratil aby som si kupil bond a rozbehol sa nanovo na Oldschoole coz ma ale casom omrzelo a zasa som skoncil. Napokon s prichodom Legacy Modu som sa rozhodol si z nostalgie zasa raz zahrat a bola to chyba :D.. Zasa ma to chytilo ako kedysi :)

2. Ja v RS/Cz&SK Komunite:

Davno pradavno som bol clenom aj samotneho Csf, ked ma este sam Kovajda "zneuzival" :D, neskor som sa odmlcal na rsko forum kde som si zalozil blogscape a napisal par mini navodov...

3. Ja v reálnom živote:

Volam sa Mišo, mam (skoro) 20 rokov, som z Bratislavy kde aj momentalne studujem na FiF UK. Mam jedno domace zviera a surodenca zaroven - svoju 12 rocnu sestru :D

4. Ja a môj voľný čas:

Vo volnom case si rad idem zaplavat, mojou drogou je drum & bass, zavislostou Runescape a serialy ako napr. GoT, Friends, Weeds, The Walking Dead a Big Bang Theory a laskou su automobily, od zbierania modelov az po vrtanie sa v mojom vlastnom mini cooprovi :D

To by bolo odomna prezatial asi vsetko, pripadne otazky (vramci moznosti) zodpoviem ;)

Re: Dipl0

Sat 22. Nov 2014 18:31:59

Ah tak to jsi ty ten Dipl0, chtel jsi joinout na cc?

Sat 22. Nov 2014 18:33:53

Sun Wukchung wrote:Ah tak to jsi ty ten Dipl0, chtel jsi joinout na cc?

Jop, to som ja ;)

Sun 23. Nov 2014 3:32:23

Hi :))

Sun 23. Nov 2014 9:34:48

tak vitaj v CSF ty Diplo... som rad ze tu je dalsi z blavy resp zo zapadu... lebo to tu ovladaju len vychodnare a cesi :D

Musime nekde skocit na jedno (kofolu) kedze si sofer ;)

Sun 30. Nov 2014 21:18:38

Kovajda wrote:Hi :))

On zije! <3 :D, Aoj :)

Debil 121 wrote:tak vitaj v CSF ty Diplo... som rad ze tu je dalsi z blavy resp zo zapadu... lebo to tu ovladaju len vychodnare a cesi :D

Musime nekde skocit na jedno (kofolu) kedze si sofer ;)

jednoznacne som za, ale az po skuskovom lebo toho je teraz nejak vela [smilie=violin.gif]

Mon 01. Dec 2014 23:05:49

Vitaj :D

Tue 02. Dec 2014 16:42:39

Nazdar :D

Fri 05. Dec 2014 8:27:15

Tucniaak wrote:Mam jedno domace zviera a surodenca zaroven - svoju 12 rocnu sestru :D

Vitaj :D Táto veta ma pobavila :mrgreen: :mrgreen: