MiraCZ

Wed 12. Nov 2014 23:41:45

1. Ja a Runescape:
Ahoj, jsem Míra (ve hře MiraCZ), začal jsem hrát před 5 dny a zatím hraju free, plánuji ovšem přejít na placené členství, zatím mám jen 45 achievementů, ve hře se obecně věnuji všemu. :)

2. Ja v RS/Cz&SK Komunite:
Tohle je můj první styk s CZ&SK komunitou. :)

3. Ja v reálnom živote:
Jsem Míra, chodím na výšku v Karviné. Když se podíváte vlevo, tak takhle vypadám.

4. Ja a môj voľný čas:
Ve volném čase se věnuji přátelům, alkoholu, programování a spoustě různých věcí, nedávno jsem se pustil do skládání hudby. Taky se věnuji angličtině, anglicky mluvím každý den a občas i něco překládám. :)

Re: MiraCZ

Wed 12. Nov 2014 23:48:00

Vítej :) Rs jsi nikdy předtím nehrál? Jak ses dozvěděl o nás? Jakou hudbu skládáš a jaký program/nástroje používáš? Fruity loops? :p Jaké programovací jazyky umíš? PHP? :P

Thu 13. Nov 2014 0:22:12

Pekne konicky, vitej u nas ;)

btw: to s poplatkem, abychom te prijali, doufam ze jsi pochopil jako legraci :)

Thu 13. Nov 2014 1:14:10

Zdary, který pivo je nejlepší?

Thu 13. Nov 2014 9:12:14

Hoj, vďaka čomu si sa dostal na Runescape? Nejaká reklama na webe alebo cez kamošov?

Thu 13. Nov 2014 10:08:15

Zdarec, nejsi nahodou na Slezske univerzite ? Jestli jo, tak ja taky, akorat v Opave no :D

Sat 15. Nov 2014 0:22:22

Misko wrote:Vítej :) Rs jsi nikdy předtím nehrál? Jak ses dozvěděl o nás? Jakou hudbu skládáš a jaký program/nástroje používáš? Fruity loops? :p Jaké programovací jazyky umíš? PHP? :P

RS jsem strašně dávno hrával ale na několik desítek až stovek let jsem na něj zapomněl, až jednou jsem na redditu uviděl obrázek z RuneScapu, tak mě napadlo se podívat.

O vás jsem se dozvěděl tak, že si mě někdo spletl a pak ho napadlo, že by mě mohl tady pozvat. :)

Umím primárně client-side jazyky, jako je javascript, PHP umím ale ne tak, aby to bylo bezpečné.

Neskládám nic specifického, koupil jsem si Music Creator 6 Touch a skládám si různé blbosti pro radost. :)

Sun Wukchung wrote:Pekne konicky, vitej u nas ;)

btw: to s poplatkem, abychom te prijali, doufam ze jsi pochopil jako legraci :)

:akon:

Marty wrote:Zdary, který pivo je nejlepší?

Nejčastěji piju Radegast ale nejvíce mi chutná Plzeň. :)

Kwaichi wrote:Hoj, vďaka čomu si sa dostal na Runescape? Nejaká reklama na webe alebo cez kamošov?

RS jsem strašně dávno hrával ale na několik desítek až stovek let jsem na něj zapomněl, až jednou jsem na redditu uviděl obrázek z RuneScapu, tak mě napadlo se podívat.

Mikel Cz wrote:Zdarec, nejsi nahodou na Slezske univerzite ? Jestli jo, tak ja taky, akorat v Opave no :D

Ahoj, jsem na Slezské (Manažerská Informatika), pokud jsi byl na Prákovinách, tak jsme se určitě viděli.

Sat 15. Nov 2014 0:50:42

po 5 dňoch sa dostať k sk/cz komunite, veľmi pekný úspech.

Ja som si ju našiel možno až po roku. :D

Sat 15. Nov 2014 13:44:47

Začínal jsem tě mít docela rád, ale co provedem s tim Radegastem, džízis. Za Plzeň bod, ale i sladčí piva nejsou špatný.

:) Vítej kluku ušatej

Sat 15. Nov 2014 16:12:37

na jakou chodis skolu?:D Asi tam mam sestrenici :D

Sat 15. Nov 2014 20:02:29

Radqo wrote:po 5 dňoch sa dostať k sk/cz komunite, veľmi pekný úspech.

Ja som si ju našiel možno až po roku. :D

Měl jsem štěstí. :)

Marty wrote:Začínal jsem tě mít docela rád, ale co provedem s tim Radegastem, džízis. Za Plzeň bod, ale i sladčí piva nejsou špatný.

:) Vítej kluku ušatej

S tím asi nic neudělám, když jdu do hospody, tak moc možností nemám. :)

Ferenzs3 wrote:na jakou chodis skolu?:D Asi tam mam sestrenici :D

Chodím na Slezskou Univerzitu (Manažerská Informatika). :)

Sat 15. Nov 2014 21:27:08

Vitaj :) Videl som tvoj post na reddite, o memberstve nejaký to bol. Chcel som ti napísať, aby si prišiel na fórko, ale bol si rýchlejší.

Aké iné hry okrem RSka hrávaš?

Sat 15. Nov 2014 22:20:40

Axl101 wrote:Vitaj :) Videl som tvoj post na reddite, o memberstve nejaký to bol. Chcel som ti napísať, aby si prišiel na fórko, ale bol si rýchlejší.

Aké iné hry okrem RSka hrávaš?

Tady je seznam toho, co hraji. :)

http://steamcommunity.com/id/MiraCZ/games/?tab=all

Sat 15. Nov 2014 23:03:21

Vitej,
kam na skolu to chodis?
( Projistotu jsem si procetl celou diskuzi, ale nenasel jsem na to odpoved. )

Sat 15. Nov 2014 23:10:30

SiRonnie wrote:Vitej,
kam na skolu to chodis?
( Projistotu jsem si procetl celou diskuzi, ale nenasel jsem na to odpoved. )

Už to tu píšu po čtvrté. :)

Chodím na Slezskou Univerzitu (obor Manažerská Informatika).