Siri

Tue 11. Nov 2014 0:30:12

1. Ja a Runescape:
Takže ahojte, Runescape som začal hrať prvý krát niekedy okolo roku 2004 a za tie roky som prešiel mnohými accountmi. Najdlhšie som pôsobil na acc "S 1 r i u s - neskôr až dodnes už len S1r1us" a najaktívnejší som bol hlavne cca v rokoch 2008-2010.

Niekto si ma možno pamätáte z CSrune/obrizky, myslím že sa mi to fórum darilo statočne dlho spamovať a na obrizke som tiež viac chatoval ako expil. :D

Celé tie roky hrajem skôr rekreačne, nikdy som sa k high lvls nedostal tak si nedávam žiadne goaly a robím to na čo mám chuť, ak si však dobre pamätám, najviac ma bavili questy a slayer.

K RS som sa z recesie vrátil pred necelým mesiacom, času už je oveľa menej, školské časy skončili ale po večeroch to ešte stihnem zapnúť. :D

3. Ja v reálnom živote:
Takže, ťahá mi na 21, bývam v Bratislave, zatiaľ s otcom a sestrou a už rok pracujem a zisťujem že život nie je ľahký a v škole bolo naozaj najlepšie. :D

4. Ja a môj voľný čas:
Vo voľnom čase sa flákam ako každý v mojom veku. Koncerty, festivaly, kalby etc. sú dosť častou súčasťou môjho života ale v posledných dňoch aj RS. Keď je viac času sem tam nejaká fantasy knižka a veľmi veľa času trávim pozeraním seriálov a filmov (čo sa odzrkadluje dosť na tom že som večne AFK na RS).

Čo sa týka filmov, pozerám toho veľmi veľa tak bude asi jednoduchšie vymenovať nejaké seriály: Game of Thrones, Arrow, GOtham, Agents of SHIELD, Flash, Supernatural, Walking Dead, Tbbt, Vikings z tých čo aktuálne pozerám ale napríklad aj HIMYM ktoré už skončilo.

To by už bolo asi aj všetko, ak vás zaujíma ešte niečo o mne, pýtajte sa, rád odpoviem. :)

Re: Siri

Tue 11. Nov 2014 5:12:06

Zacina tu byt preSirovano :D

Vitej :D

Tue 11. Nov 2014 6:05:53

co se to tu tenhle tejden objevuje za vykopávky kua :D

Tue 11. Nov 2014 8:42:34

Welcome.

Nepůsobil si náhodou v ScoAngel FC? :D

Tue 11. Nov 2014 11:30:54

Ahoj Siriusi, vitej zpet na RS! Jestli chces, pridej se na Ironman jizdu. Zrovna zacinam HC Ironmana a je to sranda.

Tue 11. Nov 2014 11:52:17

Zdareeeec :) To byly casy - pure pks a csrune s obrizkou :D

Tue 11. Nov 2014 17:29:23

Hoj. Zaklínača od Sapkowského si čítal?

Tue 11. Nov 2014 17:30:40

Zdar, nemel jsi za jmenem jeste cislo 25? Aka Sirius25.

Tue 11. Nov 2014 17:37:25

Vítej zpátky.

Coolík tě zdraví! :twisted:

Tue 11. Nov 2014 23:46:27

Sun Wukchung wrote:Zdar, nemel jsi za jmenem jeste cislo 25? Aka Sirius25.

to je jinej :)

Wed 12. Nov 2014 11:05:25

SiRonnie wrote:Zacina tu byt preSirovano :D

Vitej :D

Heh, tak to áno :D Ďakujem :)

Kovajda wrote:co se to tu tenhle tejden objevuje za vykopávky kua :D

Kovii <3 že vykopávky! :D stále hraješ? :)

Dark wrote:Welcome.

Nepůsobil si náhodou v ScoAngel FC? :D

Ďakujem :) Ale áno chodil som aj tam, aj na Obrizku aj na LoRS. :)
Pamätám si dokonca jednu dobu veľké nezhody a flame wars ScoAngel FC vs Obrizka :D

Olomouc2 wrote:Ahoj Siriusi, vitej zpet na RS! Jestli chces, pridej se na Ironman jizdu. Zrovna zacinam HC Ironmana a je to sranda.

Ahoj! :) Ďakujem ale pri mojej nepozornosti by to bola velmi krátka jazda :D myslím že by skončila hneď pri Waterfall queste :D

Mikel Cz wrote:Zdareeeec :) To byly casy - pure pks a csrune s obrizkou :D

Tak to áno, lepšie už nebudú :/ ale ak raz bude viac času, skúsil by som zase pure :D

Kwaichi wrote:Hoj. Zaklínača od Sapkowského si čítal?

Ahoj, nečítal ale zrovna nedávno som zháňal nejaké chytľavé fantasy a dosť ľudí mi ho odporúčilo tak pri najbližšom výbere knihy po ňom siahnem.:)

Sun Wukchung wrote:Zdar, nemel jsi za jmenem jeste cislo 25? Aka Sirius25.

Ahoj, ako už Kovajda napísal, je to niekto iný a hrať začal ešte o dosť skôr ako ja. :)

Fritol wrote:Vítej zpátky.

Coolík tě zdraví! :twisted:

Ďakujem :) Stále aktívne hraješ? :)

Thu 13. Nov 2014 22:52:07

Že si pamatuju, že jeden Sirius byl v anglově FC, taky jsem tam byl celou dobu, když jsem byl ingame :D

Fri 14. Nov 2014 1:22:44

tři roky jsem to neviděl, jen občas spamnu forum :D

Sat 15. Nov 2014 21:32:16

Cau :D