Olomouc2

Mon 10. Nov 2014 16:00:35

Ahoj vsem, tak jsem zjistil, ze jsem se asi nikdy na tomto foru neprestavil, tak to aspon v kratkosti napravim.

1. Ja a Runescape:
(Olomouc2, Post-EOC, Member, Achievement - cekal jsem s 99s dokud nevysel Dungeoneering a mel untrimmed :D ; aktualne hraju spis na Iron Olo)

RS se venuju od roku 2004, ale zhruba od 2011 se hre aktivne nevenuju. O to mene se ji venuju od tohoto roku, kdy uz pracuju a bydlim s pritelkyni, ktera RS nehraje. ;) Nekteri z vas mozna znali muj 'Blog Olomouce2', kde jsem postoval obrazky, clanky o RS a 'Pribehy o neznamem zacatecnikovi'. Zaloha blogu mi zustala dodnes v Zip souboru.

2. Ja v RS/Cz&SK Komunite:
(RS Friends - spousta, vetsina uz nehraje)

Behem dob aktivniho hrani jsem nejvice pusobil v CSRune, castecne jsem se zapojil i na RSko.cz. Sem jsem se dostal teprve pred rokem, kdyz me pozval Dark Warrior.

3. Ja v reálnom živote:
(Petr, 26, Olomouc, sourozenci: 1 bracha, domaci zvirata: hmyz co naleze oknem, prace: administrativa ve firme EXL services)

4. Ja a môj voľný čas:

Ve volnem case rad posedim u piva / v cajovne, zahraju si sachy, jezdivam na kole, plavu. Kdyz pritelkyne neni doma, mastim hry. :P Televizi nesleduju, ale mam rad serialy jako je HIMYM, Big Bang, Futurama...

V ramci zachovani delky prispevku se na pripadne detaily doptejte, rad zodpovim.

Re: Olomouc2

Mon 10. Nov 2014 17:37:16

Ahooj, konečně jsme se dočkali. Další milovník HIMYMu :D Aspoň nejsem sám.

Olomouc2 wrote:bydlim s pritelkyni, ktera RS nehraje. ;)

To bys měl opravit :P

Důležitá otázka - Máš rád/Koukáš se na Ordinaci v Růžové zahradě? :p

Mon 10. Nov 2014 17:53:53

To jo, uz jsem videl kompletni HIMYM, ale prvni tri serie byly stejne nejlepsi.

No s Pavlou je to ve hrani tezke, nechce hrat zadne PC hry. :(

Na Ordinaci v Růžové zahradě kouka moje babicka, ja jsem to nastesti nikdy nevidel, proc se ptas?

Mon 10. Nov 2014 17:56:21

Nene, já jen tak s tou ordinací.
HIMYM koukám teď podruhé, mám všech 9 sérií v PC, tak když se nudím koukám.
Jinak mě se libí všechny série :D
S Pavlou to musíš vyřešit, nějak ji namotivovat. :D

//Ty soubory cos mi posílal, tak nefungují - Psal jsem ti na email

Mon 10. Nov 2014 22:42:39

Aspoň niekto kto tu vie doceniť čaj!

Tue 11. Nov 2014 11:06:51

Kwaichi wrote:Aspoň niekto kto tu vie doceniť čaj!

To ano, v Olomouci je spousta cajoven, takze je tu hodne prostoru pro piti kvalitnich caju. ;)

Wed 12. Nov 2014 14:23:20

Jeste me tak napada - bylo by pro nekoho atraktivni, kdybych na forum daval Achivementy co udelam na HC Ironmanovi? Zatim jsem si tam nedelal zadne screeny, ale muzu to zmenit. I kdyz se nezenu za 99 v co nejkratsim case, docela me dostalo potkat HC ironmana s combatem 126 a gearem co jako by z oka vypadl nejakemu beznemu high-lvl hraci. Pri mem odpocinkovem tempu hrani se tam mozna nikdy nedostanu. :D

Wed 12. Nov 2014 15:27:02

Olomouc2 wrote:Jeste me tak napada - bylo by pro nekoho atraktivni, kdybych na forum daval Achivementy co udelam na HC Ironmanovi? Zatim jsem si tam nedelal zadne screeny, ale muzu to zmenit. I kdyz se nezenu za 99 v co nejkratsim case, docela me dostalo potkat HC ironmana s combatem 126 a gearem co jako by z oka vypadl nejakemu beznemu high-lvl hraci. Pri mem odpocinkovem tempu hrani se tam mozna nikdy nedostanu. :D

A určite to bol hc ironman? To sa mi nejak nezdá, ešte len pred necelým mesiacom to spustili :D

Wed 12. Nov 2014 17:52:50

Ano, urcite. :) Ocividne to hraje nekdo, kdo ma na hru 16 hodin casu denne. Mohl jsem udelat screen, ale to me napadlo pozde. Videl jsem ho na W28 napred v Ice dungeonu pri plneni Knight's Sword a potom jeste v Burthorpce v bance. Treba ho taky nekdo potkate.

Wed 12. Nov 2014 21:29:26

Určitě začni blogscape :)

Link na založení - viewforum.php?f=266

Třeba já začal BS na RSku když jsem dával 64 dung :P

Sat 15. Nov 2014 21:34:16

Ahoj, aké hry ešte mastíš okrem RS? :D

Mon 17. Nov 2014 23:16:44

Axl101 wrote:Ahoj, aké hry ešte mastíš okrem RS? :D

Ahoj, hlavně sérii Assassin's Creed, jinak občas nějaké staré klasiky z Good Old Games. Ale převážně RS, když je čas.