Thanticaaa

Sat 08. Nov 2014 17:41:03

Zdravím všechny kluky a holky Runescapem povinné. Doufám, že jste se měli dobře a moc nezlobili.

1. Já a Runescape:
Bude tomu již deset let co mě poprvé zahřály parpsky letního Lumbridského slunce. Čistý vzdoušek, kravky plné mléka a goblini ještě mladí a při síle. Všude samý mladý odvážný hrdina v otřískaných bronzových plátech, které tak tak drželi při sobě, připravený vyrazit hledat dobrodružství, slávu, štěstí, bohatství či smrt hodnou vikingského válečníka.

Dlouhá léta jsem podnikal loupežné výpravy se svými bratry ve zbrani, zachraňoval princezny a zbavoval svět od všemožného démonického zvěrstva. Nicméně času neporučíš a dříve nebo později si vybere svou daň. Jak mí přátelé postupně umírali pod ranami bestií či z nepřízně bohů i já utržil svůj podíval šrámů nejen na těle, ale i na duši.

Po naší největší pořázce v bitvě proti bohům a jejich novým opatřením, jako zamezení volného obchodu jsem se rozhodl uchýlit se do tajné skrýše přijmout svůj trest, meditovat a očekávat nevyhnutelný konec.

Ale čas je svůj vlastní pán. Stejně jako umí ublížit, tak umí i pomoci. Rány na těle se zacelí a zhojí a duše se vyčistí, myšlenky projasní a vzpomínky přebolí.

Je tomu již 7 let co se schovávám. Svět se změnil. Vždy se mění, na nikoho nečeká. Občas zachytím útržky zpráv nesoucí se skalami, jak si trpaslíci předávají zprávu kutáním skály z jedné državy do druhé. Přemýšlím. Mám dost síly vylézt a postavit se novému světu? Bude dnes ten den kdy poprvé opustím svou skrýš?

2. Já v RS/Cz&SK Komunitě:
Po té úvodní fázi si myslím, že je čas to trochu zkrátit. Řekněme jen, že ve své době jsem byl pomalu u všeho co se událo. Od ChD, přez CSF (různé ranky), až po vlastní experiment ve formě Vidláků, runite ore pk týmu.

3. Já v reálném živote:
Zde není moc o čem hovořit. Téměř 27-letý (RS dědek) týpek kulatějších tvarů z Ostravy. V posledních letech to šlo z kopce a moc se nedařilo, ale věřím, že teď už se to snad zlepší.

4. Já a můj volný čas:
Tož po práci, hledám nějakou hru, která by vydržela opět dlouhodobě likvidovat volný čas a vzpomněl jsem si na Runescape, tak uvidíme :-) Nějaký ten pohyb by se taky hodil, ale není moc s kým.

5. Pár random poznámek :D
1) Kdo si vzpomíná, tak přestaňte dělat v hlavně ale néééé, to néééé a změňte to na jóóóó paráda.
2) TLDR? Nekecej a mazej si to přečíst, alespoň si zlepšíš slovní zásobu.
3) Topic co je nového za 18 měsíců je zajímavý, verze 72 měsíců není náhodou k dispozici?
4) Máte 52 nových zpráv. Spameři jedni výkonní :-D
5) Doufám, že už jste opět začali používat TS místo skypu.
6) Jestli se bude někdo nudit a chtít mi zhrnout pár věci (nejlépe přez hlasovou komunikaci), které bych neměl minout, případně i provézt trochu po mapě, tak se bránit nebudu.
7) Začnu asi vystrkovat růžky a zkusím logovat, tak jsem Vás chtěl varovat, aby náhodou někoho neranila mrtvice, jestli mě má pořád ve friendech.
8) Koukal jsem, že je teď několik verzí RS. Ironman vypadá zajímavě. RS 2007 - nostalgie, ale tak něco mě tam přinutilo skončit, tak to by muselo být spíš tak 2005 :-D Tak půjdu zkusit nejnovější verzi pokud mi stará postava i nadále říká pane.
9) Doufám, že mě prvotní nával nesrovnalostí nerozdrtí (jako když jsem tu nakoukl na týden před pár lety). Ono přeci jen začít s relativně vylevlenou postavou a nevědět skoro nic o hře je dost problém :)
10) jůůůů číslo 10

Re: Thanticaaa

Sat 08. Nov 2014 17:52:57

hoj thant :) tady lotr vitej back :)

Sat 08. Nov 2014 18:26:43

Zdar ty Lotře :-D
Díky, žes mi připomněl, že fungovala změna nicků. Doufám, že ještě jede , měl bych pak taky zmodernizovat.

Btw při procházení fóra (rozumněj označit všechna témata jako přečtená) jsem narazil jednu věc.
http://csforces.eu/viewtopic.php?f=56&t=1866
Teda kluci, díky. To jsem nečekal. Musel jsem zamačkávat slzu v oku. Ale myslím, že to je trochu přehnané. Ani já nevěřím, že bych měl zas až takový přínos :-)
Spoiler:
teda nechci být nevděčný hnidopich, ale ta data mi trochu nesedí a ta moje tvrzení tak napůl :-)

Sat 08. Nov 2014 18:35:17

:wtfhash:

Sat 08. Nov 2014 18:36:11

Áááá, Thant Hrôzostrašný sa vracia.

Vítaj späť, dúfam, že sa do RS zažerieš ako za starých čias. Vidím, že si extrémne dobre naladení :p
Info o RS novinkách môžem sharnuť na RS. Alebo sa zastav koncom mesiaca na zraze v Brne, tam sa ti ich dostane habadej.

Sat 08. Nov 2014 19:51:11

[smilie=bananao.gif] zdar!

Sat 08. Nov 2014 19:55:21

WB :wtfhash:

Sat 08. Nov 2014 20:22:24

No koho to sem goblini nesou, tebe bych tady sotva cekal po te dobe (jako i Damiho), zajimavy, ze jste si vybrali stejny den comebacku :)

Sat 08. Nov 2014 20:26:21

[email protected] wrote:Zdar ty Lotře :-D
Díky, žes mi připomněl, že fungovala změna nicků. Doufám, že ještě jede , měl bych pak taky zmodernizovat.

Btw při procházení fóra (rozumněj označit všechna témata jako přečtená) jsem narazil jednu věc.
http://csforces.eu/viewtopic.php?f=56&t=1866
Teda kluci, díky. To jsem nečekal. Musel jsem zamačkávat slzu v oku. Ale myslím, že to je trochu přehnané. Ani já nevěřím, že bych měl zas až takový přínos :-)
Spoiler:
teda nechci být nevděčný hnidopich, ale ta data mi trochu nesedí a ta moje tvrzení tak napůl :-)

Sorry, že to je napsaný jak od žebráka.. Jako špunt jsem ještě neuměl moc s citem psát :-D (To už to jsou 4 roky?!)

A vítej zpátky :wtfhash:

e: a ty tvoje tvrzení by sedět měla, matně si pamatuju, že jsme to řešili snad přes ICQ :-D

Sat 08. Nov 2014 20:54:59

[email protected] wrote:4. Já a můj volný čas:
Tož po práci, hledám nějakou hru, která by vydržela opět dlouhodobě likvidovat volný čas

To už nehraješ dotu nebo co? :D

ať tě to baví :)

Sat 08. Nov 2014 20:55:47

Zdarec Thante :) Pk power

Sat 08. Nov 2014 23:31:16

Díky za uvítání.

Nevím jestli se chci zase až tak zažrat Kwaichi, stačí aby mě to bavilo. Určitě se zítra ve hře zastavím. Dneska to moc nevyšlo. Díky za ochotu, hlavně to musím vzít pomalu jinak mi to hlava stejně nepobere. Mno nikdy jsem nebyl zrovna dvakrát chlastačkový typ, ale popřemýšlím o tom.

To víš Sune, vycítili jsme, jak je Vám tady smutno při sobotě, tak jsme Vás přišli rozveselit ;-)

Marty náhodou dobrý, s tím se vůbec netrap. Hmm, tak je možné, že jsem to vyplodil. Dneska bych asi se zpětným pohledem tvrdil něco jiného.

Dotu už teď opravdu nehraju Kovajdo. Jedničku jsem drtil pořád s Wilim, ale on pak přešel na lolko. To mě moc nebralo. Smite byl docela zajímavý. Dotu 2 jsem hrál, ale nemohl jsem se do toho naplno dostat jak do jedničky. Když jsem nedávno zkusil pár her po dlouhé době, tak výkony byly teda velmi neuspokojivé a raději jsem to vzdal.

Mikeli na pk to teda nevidím. Jednak vůbec neznám nové itemy a ten combat systém a navíc jsem pomalejší a tupější než předtím, a to už je co říct :-) Stejně to pk bylo ke konci dost ubohé. Všichni prayer nad palicí a port v inventáři. Víc tagerů s d clawsama než lidí s kým bojovat apod. Možná je to teď jiné, ale rozhodně to nebude první věc co půjdu zkusit.

Sun 09. Nov 2014 8:45:25

hele tak zkus od začátku si dát 07rs. určitě se najde plno lidí, co ti daj věci do začátku, abys to neměl tak těžký ..já při včerejšim špekulování si taky paynul membera a šel zabít pár fire giantů [smilie=revoluce.gif]

Sun 09. Nov 2014 16:53:35

Ahoj :D

Mon 10. Nov 2014 15:06:52

Ahoj Thante Cz, vitej zpet!

Pamatuju si te z dob, kdy jsem taky RS mastil kazdy den. Nechci te odrazovat od navratu na starou postavu, ale me teda aktualne vic chytil Ironman Mode - projdes si nove tutorialy a nove questy (a ze jich je!) a naucis se hrat RS v novem kabate. A pokud te laka nemoznost obchodovat a vse si vyrabet sam a byt samostatna jednotka, pak prave Ironman je to prave.

Ja tam aktualne hraju a nemuzu si to vynachvalit. ;) Nick Iron Olo

P.S. chvalim ten uvodni pribeh, kvalitni pocteni. :read:

Mon 10. Nov 2014 17:39:38

Welcome back :)