Představení se: Orivin

Mon 03. Nov 2014 18:12:11

Ahoj, Runescape hraji spoustu let, dlouho výhradně jako free player, poslední rok a půl jako member. Je mi 36 let, jsem ženatý, mám dvouletého syna.

Ja a Runescape:
Nickname:Orivin, Member, RS je pro mne osudová hra, posledních řekněme 6 let nehraji nic jiného. Díky této hře jsem se naučil slušně anglicky. ;)

Ja v RS/Cz&SK Komunite:
Na toto fórum jsem se dostal vlastně náhodou, když jsem hledal návod na quest Broken home, líbilo se mi zpracování, tak jsem se zaregistroval :D

Ja v reálnom živote:
Bydlím v Brně, Martin, 36 let, pracuji v malobchodě, prodávám zeleninu v Globusu. Koníčky postupně vytlačila práce a pak rodina. Rádi sledujeme s manželkou filmy, milujeme dobré jídlo a občas zajdeme do nějaké fajn hospůdky s přáteli.

Re: Představení se: Orivin

Mon 03. Nov 2014 18:36:47

Ahoj, a vítej na foru :)

Nechtěl by ses trošku rozepsat? :)

Zde je jsou nějaké ty body, pokud bys nevěděl ;)

Code:
[color=#FF8000][b]1. Ja a Runescape:[/b][/color]
[i](Nickname/Display name, Post-EOC/07, Free/Member, Achievements, Obľúbené aktivity, Zážitky z RS,...)[/i]

[color=#FF8000][b]2. Ja v RS/Cz&SK Komunite:[/b][/color]
[i](RS Friends, Fóra, Komunity, Klany, Clan chat/Friends chaty, Odkiaľ si sa o nás dozvedel...)[/i]

[color=#FF8000][b]3. Ja v reálnom živote:[/b][/color]
[i](Meno, Vek, Bydlisko, Súrodenci a rodina, Domáce zvieratá, Škola/Práca...)[/i]

[color=#FF8000][b]4. Ja a môj voľný čas:[/b][/color]
[i](Záľuby/Koníčky, Čomu sa venuješ, Šport, Jedlo, Priatelia, Tv, Seriály a Filmy, Knihy, Jazyky, Hudba, Hry, PC zostava...)[/i]

Mon 03. Nov 2014 19:06:33

[quote="Dark"]Ahoj, a vítej na foru :)

Nechtěl by ses trošku rozepsat? :)

Ahoj, O.K.

Ja a Runescape:
Nickname:Orivin, Member, RS je pro mne osudová hra, posledních řekněme 6 let nehraji nic jiného. Díky této hře jsem se naučil slušně anglicky. ;)

Ja v RS/Cz&SK Komunite:
Na toto fórum jsem se dostal vlastně náhodou, když jsem hledal návod na quest Broken home, líbilo se mi zpracování, tak jsem se zaregistroval :D

Ja v reálnom živote:
Bydlím v Brně, Martin, 36 let, pracuji v malobchodě, prodávám zeleninu v Globusu. Koníčky postupně vytlačila práce a pak rodina. Rádi sledujeme s manželkou filmy, milujeme dobré jídlo a občas zajdeme do nějaké fajn hospůdky s přáteli.

Mon 03. Nov 2014 19:35:42

Vítej na fóru :) Jsem rád, že se ti líbí návod :P (Další Brňák :P )

Mon 03. Nov 2014 19:49:44

orivin wrote:Ahoj, O.K.

Ja a Runescape:

Ja v RS/Cz&SK Komunite:

Ja v reálnom živote:

Hodil jsem ti to do titulního postu, tady by to nékaždý viděl ;)

Mon 03. Nov 2014 20:10:02

Ahoj, vitej u nas na foru, jo Misko umi asi nejlepsi navody tady z fora :)

Mon 03. Nov 2014 20:21:25

Vítaj u nás :) Pekné intro.

3 najlepšie filmy, ktoré si videl tento rok?

Fíha, Brno je predsa len väčšie ako sa zdá. Pár rokov som tam študoval, takže sa tiež čiastočne považujem za brňáka :p

Ak budeš chcieť pokecať ingame, zastav sa na clan chate: CzechoSlovak Forces

Mon 03. Nov 2014 20:33:59

Ještě dodatek...kdybys chtěl, tak 22.11. máme sraz v Brně, tak můžeš dojít jestli chceš :p

Wed 05. Nov 2014 17:38:46

Kwaichi wrote:Vítaj u nás :) Pekné intro.

3 najlepšie filmy, ktoré si videl tento rok?

Fíha, Brno je predsa len väčšie ako sa zdá. Pár rokov som tam študoval, takže sa tiež čiastočne považujem za brňáka :p

Ak budeš chcieť pokecať ingame, zastav sa na clan chate: CzechoSlovak Forces

Čau.
Byl jsem na jaře v kině na 2. díle Hobita, těším se na prosincový třetí díl :-) Jinak jsem nedávno shlédl Dogma, to mne opravdu dost potěšilo.

Wed 05. Nov 2014 17:41:03

Misko wrote:Vítej na fóru :) Jsem rád, že se ti líbí návod :P (Další Brňák :P )

Ahoj.
Dík za návod, opravdu velmi dobrá práce :geek:

Wed 05. Nov 2014 17:56:26

Dark wrote:
orivin wrote:Ahoj, O.K.

Ja a Runescape:

Ja v RS/Cz&SK Komunite:

Ja v reálnom živote:

Hodil jsem ti to do titulního postu, tady by to nékaždý viděl ;)

Díky ;)

Wed 05. Nov 2014 20:07:38

welcome :yessir: