P1skot aka TheBigDave

Sun 02. Nov 2014 15:43:48

1. Já a Runescape:

K RuneScape jsem se dostal kolem roku 2005 kdy ještě na základní škole jsme to začali s pár kamarády hrát. Postupně jsem prošel pár postavami, ale největších úspěchů jsem dosáhl na postavě TheBigDave pod kterou mě možná znáte. Před pětí měsíci mi byl účet natrvalo smazán za udajné makro. Dlouho jsem váhal a rozhodl se postupně začít znova. Proto jsme dnes založil postavu s nickem P1skot a pouštím se zase do aktivního hraní.

2. Já v RS/Cz&SK Komunite:

Dlouho jsem hrál sám s pár kamarády a byl spíše samotář. To se změnilo když jsem se přes nějaké random hráče dostal do frienchatu ,, Versusik ,, kde jsem potkal hráče Moongose_svk po nějaké době a seznamování vzniknul klan We Never Die, kde jsem prožil asi nejlepší časy v rsku. Naposled jsem působil v CSF do doby než byl starý účet smazán.

3. Ja v reálném živote:

Jmenuju se David, je mi 20 let a pocházím ze Svitav (Svitavský okres), Před 2 lety jsem dokončil střední školu zakončenou maturitou. Na vysokou jsem nešel a už přes rok pracujem jako CNC Frézař v menší firmě. Mám starší ségru.

4. Já a můj volný čas:

Můj volný čas už není takový jak býval. Dříve jsem hrával florbal a poté 9 let volejbal u kterého jsem sice zůstal, ale pouze jako amatér. Když je trochu času rád si zahraju nějákou dobrou hru. Občas zajdem na pivko inak su spíše domácí typ. :)

PS: Pokud by se našla nějáká hodná duše a přijala mě z5 do CSF byl bych rád :)

Re: P1skot aka TheBigDave

Sun 02. Nov 2014 16:25:30

Vitej zpet :)

Sun 02. Nov 2014 16:28:27

Welcome Back :wtfhash:

Sun 02. Nov 2014 16:32:00

Nazdar chlope, add me in-game a napíš mi, nick jak stále ;)

Sun 02. Nov 2014 18:12:06

WB

Akú značku piva piješ?
Čaj alebo kofola ti nechutí? :p

Sun 02. Nov 2014 18:25:59

Vitaj :D

TheBigDave.. to meno mi je známe :D

Sun 02. Nov 2014 18:40:30

Kwaichi wrote:WB