Predstavenie sa - Adrianko98

Wed 29. Oct 2014 23:44:45

1. Ja a Runescape:
Moj nick na Runescape je Adrianko98, zacal som hrat Runescape v roku 2010, mal som svoje prestavky ale najvacsiu prestavku som si dal minuly rok ked prisiel EOC a prestalo ma to bavit, zacal som hrat minuly tyzden a podla mna EOC je uz zabava, zatial som free ale zajtra si idem kupit members na 3 mesiace.

2. Ja v RS/Cz&SK Komunite:
Zacal som v klane The Scrying Pool lebo tam bol moj spoluziak tu v Britanii, ale dneska som sa rozhodol najst komunitu zo Slovenska a som rad ze som nasiel tuto CZ/SK komunitu aby som mohol mat viac kamaratov z CZ/SK a aby som nezabudol svoju lubozvucnu slovencinu.

3. Ja v reálnom živote:
Volam sa Adrian, mam 16 rokov, Byvam v Barry,Wales, ktore je blizko hlavneho mesta Cardiff ale pochadzam zo Zvolena,Slovensko, nemam surodencov a zijem z maminou lebo moj otec zomrel pred 6-timi rokmi, nemam domace zviera ale mal som skrecka, tento rok som nastupil na vysoku skolu a popri hrani Runescape by som sa chcel ucit aby som sa mohol dostat na univerzitu.

4. Ja a môj voľný čas:
Sem tam chodievam hrat futbal s kamaratmi, venujem sa hlavne skole ale aj Runescape samozrejme, moje najoblubenejsie jedlo su bryndzove halusky, nepozeravam televiziu ale hocikedy si pozriem Panelak cez archiv, Viem po Slovensky a Anglicky ale este sa ucim v skole po Waelsky,Taliansky a Francuzsky, skoro stale pocuvam hudbu, hlavne kontrafakt, majk spirit a Kali/Peter pann, hravam hry na xbox ale odteraz uz len Runescape

Re: Predstavenie sa - Adrianko98

Thu 30. Oct 2014 0:11:52

Ahoj :)
Je Wales krajší ako Škótsko?

Odkiaľ tam beriete bryndzu? :p

Thu 30. Oct 2014 1:28:54

Ahoj :)

Osobne som v Skotsku nebol tak neviem porovnat ale musim povedat ze Wales sa mi paci.

Bryndzu kupujem na Slovensku cez prazdniny ked tam idem ale v hlavnom meste Walesu su asi 3 Slovenske obchody a niekedy tam maju bryndzu tak aj tam sa da kupit :)

Thu 30. Oct 2014 8:39:01

Vítej na foru :)

Thu 30. Oct 2014 15:51:09

Dakujem :)

Thu 30. Oct 2014 17:08:13

Ahoj, pekne predstaveni, muj tata taky uz nezije, takze to mame spolecne :| Jestli se ti chce, hodil bys sem nejake fotos z tveho okoli pro predstavu? Docela by me zajimalo jak to tam vypada :)

Fri 31. Oct 2014 2:03:04

Ahoj, jasne, ked spravim fotky tak ich poslem :)

Sun 02. Nov 2014 15:38:31

Ahoj, keď chceš pokecať v rodnom jazyku, nezabudni dôjsť na Czechoslovak Forces clan chat :D