Moongose_svk

Sun 26. Oct 2014 14:36:02

1. Ja a Runescape:
Začal som približne v roku 2006-2007, aktívne som hral od 2010 za postavu Moongose_svk a quitol som začiatkom minulého roka, dôvod quitu bola komunita (nemyslím csf, myslím celkovo, nebolo to už to čo kedysi) a to že sa z RuneScapu stával biznis namiesto zábavy, moju minulosť si môžete pozrieť v mojom topicu /viewtopic.php?f=266&t=5594 a taktiež tam bude pridávaná moja budúcnosť s novou postavou

2. Ja v RS/Cz&SK Komunite:
Začínal som v klane hráča Hugo Toxxx, pamätníci možno pamätajú, potom som sa zdržiaval dlhé roky na fc "Versusik", a po príchode na mmb som prestriedal veľa klany naberal známosti až sme spoločne s Versusikom založili vlastný klan, po našich nezhodách som bol s neho vyhodený a klan sa časom taktiež rozpadol, vtedy som ukúsil PVM clan ZER0_PVM a zakotvil som tu.

3. Ja v reálnom živote:
Volám sa Kubo, mám 19, bývam v Čani nedaleko Košíc, minulý rok som dokončil SPŠ elektrotechnickú v Košiciach odbor energetika, výška nieje nič pre mňa a preto už pracujem vo svojom odbore, mám mladšieho brata...

4. Ja a môj voľný čas:
Voľný čas pomaly nemám kedže chodím po týždňovkách a často odchádzam s domu pondelok skoro ráno, a vraciam sa v piatok v noci, na hoteli sa niekedy nedostanem k internetu a aj keď hej tak nevládzem po robote ani do sprchy a nie to ešte mastiť hru :D , víkendy mi žerie frajerka takže nestíham zájsť ani na pivo, záľuby: Liga majstrov, rád si futbal aj zahrám, a raz za čas sa opiť pod obraz boží

Re: Moongose_svk

Sun 26. Oct 2014 14:53:52

Tak predsa, sme sa dozvedeli niečo nové Kubo :p
Čo vravíš na sobotňajšie El Clásico?

Sun 26. Oct 2014 14:56:09

ta že Suarez ma sklamal, mal som podané že kusne Ramosa

Mon 27. Oct 2014 7:50:09

Čau, :D

Mon 27. Oct 2014 18:48:08

serus čau ahoj ;)

Tue 28. Oct 2014 1:38:10

Welcome Back :wtfhash:

Tue 28. Oct 2014 13:02:45

cau, byl sem v tvoji clanu, myslim ze se jmenoval moonland :D

Tue 28. Oct 2014 17:04:35

hyperio wrote:cau, byl sem v tvoji clanu, myslim ze se jmenoval moonland :D

to byl friendchat tušim

Tue 28. Oct 2014 19:22:05

Pamätám si na ten fc, pamätám si na pár ľudí tam, bol to predchodca We Never Die