Vesbos

Sat 25. Oct 2014 9:33:10

Zdravím Vašu Runescape česko-slovenskú komunitu,

v skratke sa pokúsim predstaviť Vám, keďže som členom už dlhšie a považujem sa to za slušnosť spojenú s formalitou :)

Takže volám sa Štefan, priezvisko je vedľajšie. Bývam v Košiciach od počiatku mojich vekov a plánujem tu ostať ešte dlho aj keď je to Slovensko a o tom sa kdeaké reči šíria. Mám 20 rokov, 21 o pár mesiacov. Chodím do školy ako každý poctivý a naivný človek v tomto štáte a vo svojom voľnom čase tak na 50% dvíham železo vo fitku - rekreačne, žiadny tréner, voľná ruka. Keď nie som tam tak ostatných 50% som buď niekde vonku, brigádujem alebo sedím pri RS alebo iných IT záležitostiach. A samozrejme 125% svojho času venujem svojej drahej milovanej priateľke.

RS a ja - spoznali sme sa asi 7 rokov do zadu takže sa môžem popýšiť, že som ho zažil v tých naj časoch a okolo 2011 som prestal. Potom som opäť začal, okolo 2012 a keď v novembri prišiel EoC tak som až do januára tohto roku neťukol. Ale prišlo legacy a chuť sa vrátila. Chuť... Nazvime to závistlosť. A samozrejme ma drží v hre to, že sa dá platiť za In-Game cash (bond) a žiadne peniaze nevrážam.

A keďže mi bol nedávno ponúknutý post prekladateľa, som veľmi rád, že sa do RS nebudem pozerať už len ako na žrúta času ale aj ako na niečo, čo mi pomôže zlepšiť sa v cudzom jazyku a keďže je to z tepla a pohodlia domova (aj keď vonku začína primŕzať) tak som to rád prijal a snáď sa preklady páčiť budú.

Toť asi vše, dik za pozornosť. Koniec hlásenia :akon:

Re: Vesbos

Sat 25. Oct 2014 11:02:07

Vitaj, na akú školu chodíš? :)

Sat 25. Oct 2014 13:36:56

Hia, super predstavenie sa :wtfhash:

Sat 25. Oct 2014 14:21:02

Jo, na aku skolu ? Aj ja som (uz len skoro) z Kosic, 21, to bude asi Vysoka ;D TUKE ?

Sat 25. Oct 2014 14:57:59

Ahoj. Dobre sa to čítalo.

Aké máš plány na zimu v RS?

Sat 25. Oct 2014 17:24:15

Ahoje všetci :) Správny tip - TUKE. A plány na zimu v RS? Ešte som nepočul, žeby niekto niečo v RS plánoval. Asi žiadne - jednoducho ak bude čas a priestor, budem online a budem robiť niečo produktívne :mrgreen:

Sun 02. Nov 2014 18:26:26

Ahoj, vitaj :D