.Ey Scvle.

Sat 11. Oct 2014 18:55:34

1. Ja a Runescape:
Zdravím CSF komunitu ! Moje meno je Andrej no v Runescape svete som skôr známenší pod menom "Ey Scvle".Mám 18 rokov a bývam na strednom Slovensku no mesto neprezradím :) Som študentom strednej priemyselnej školy stavebnej v Banskej Bystrici a mám rák koláčiky. Moje ciele sú jednoduché. Dokončiť školu a užívať si život jak kráľ. Medzi moje aktivity patria najmä dni s kamarátmi, oddychovanie pri RS, oddychovanie pri vodnej fajke a tvorenie hocičoho. RS hrávam od svojich 11 rokov teda od roku 2006. Hrával som spolu s bratom na jednej nemenovanej postave ktorá hráva doteraz a som rád že som sa na tej postave mohol podieľať svojimi schopnosťami. V roku 2009 som s RS prestal na nejaký čas no tento rok v júli som sa vrátil s novým účtom ktorý bol zabanovaný z dôvodu "skrývanie reklám na free". Od známeho som dostal účet El Defis ktorý som premenoval no hlavne pekne vyexpil :) Som rád že som sa vrátil a budem ešte radšej keď sa vráti aspoň polovica zo starých známych z čias Elektik, Sco Angel,... Každopádne som spokojný aj s momentálnou komunitou na RS. Zážitkov mnoho a neviem či sa to oplatí rozoberať :)

2. Ja v RS/Cz&SK Komunite:
V roku 2007/8 som natrafil na Haiahn teda dnešné RSko kde som hrával spolu s ľudmi ktorý hrávajú aj dneska no asi si ma nepamätajú ako osobu ale skôr ako account. Postupom času som sa dozvedel aj o CSF na ktorý boli vtedy požiadavky 100+ cmb a od tej doby som im fandil ako klanu. Som strašne rád že sa držia doteraz a možno sa časom posnažím sa k vám pripojiť aj ako člen klanu :)

3. Ja v reálnom živote:
Myslím že som sa predstavil v bode #1 no doplním teda ešte nejaké údaje. Súrodencov mám brata aj sestru, psa či mačku. Rád sa zaujímam o milé a pekné dievčatá no často sú zadané, alebo práve vtedy keď niekde máme ísť tak mám buď PoP alebo nejaké iné RS aktivity :D

4. Ja a môj voľný čas:
Len doplním= Šport: Rád si zahrám futbal, volleyball a rád plávam. Futbal nepozerám, volleyball len ženský a plávanie v TV taktiež nepozerám. Nemám obľúbené jedlo, na priateľov si dávam pozor s kým sa priatelím, TV nepozerám a seriály a filmy čo si pozriem tak sú len z netu :) Trošku ovládam angličtinu no nemčina... nekomentujem :D Hry hrávam len RS, LoL a občas si zahrám WoWko. Ale Keď vyjde niečo nové stiahnem to a ak ma to baví tak si to časom kúpim. No pirátstvo je kamarát (dont hate). Hrávam na Lenovo Z580 6GB RAM, 2GB grafika,... Ak máte nejaké dalšie otázky sem s nimi :) Je mi potešením ! :)

Re: .Ey Scvle.

Sat 11. Oct 2014 20:09:23

Ahoj a vítej na foru! :)

Když si pamtuješ dobu ScoAngel, byl si i na jeho FC ranked? :p

Sat 11. Oct 2014 20:12:23

Vitaj na fóre :D

Sat 11. Oct 2014 22:20:45

Hoj Andrej. Súrodenci sú mladší?
Ako sa volá mačka a čo jej dávate na raňajky? :p

Sun 12. Oct 2014 8:41:30

Vitaj :)

Sun 12. Oct 2014 10:42:24

Ďakujem za privítanie :)

Jop Darku ešte aj teraz tam mám celkom slušný rank :P

Kwaichi je to pekná mačička pestrofarebná s netradične dlhým chvostom :D Volá sa Nasťa a má rada všetko čo je dobré a kvalitné (rozmaznané mača). No a na raňajky? Rodičia jej dávajú nejaké mäsko z Tesca :) Súrodenci, asi som už spomínal, brat a sestra. Na som najmladší haha. Brat 25 a sestra 27 :) brat hráva RS btw :)

Mon 13. Oct 2014 14:37:04

vitaj :D :D :D