No nazdar vespolek :-)

Thu 11. Sep 2014 11:34:01

1. Ja a Runescape:
Jo tak vás zajímá já a RS? No tak to je na dlouho. Pořád spolu válčíme, RS obvykle vyhrává. Spikli se proti mě s PC a angličtinou, ani jednomu moc nehovím a tři na jednoho to už je přesila. Ale snažím se, snažím, v anglině dělám pokroky, už zvládnu skoro všechny nadávky a co se PC gramotnosti týče, taky to jde. Už vím, že hardware je to, do čeho se dá kopnout, když nefunguje software.
Jinak RS hraju už, no sakra, bez pár měsíců to bude už deset let (jojo, už se těším na ten years cape), nejdřív dlouho free, holt v začátcích to s placením memb nebylo tak jednoduchý. Pak jsem byl nucen si dát chvíli pauzu, především z toho důvodu, že na tom muzeálním železu co jsem hrdě nazýval PC mi odmítalo RS fungovat. No, všecko zlý je k něčemu dobrý, takže další důvod proč ušetřit na něco lepšího.
Takže po vyřešení těch malicherných a nepodstatných problémů jsem se mohl vesele vrátit k RS. No a po nějaký době, když už mě to na free fakt štvalo, jsem potěšen tvrdostí domácí měny zakoupil i memb. Takže poslední dobou (2, 3 roky? nevím, kdo by to počítal) hraju jako mmb, s občasnými "výpadky" - holt je čas od času potřeba si po několika (více) měsících neustálýho hraní vzít od RS dovolenou. Takže po jedný takový (letní) se zrovna vracím.

2. Ja v RS/Cz&SK Komunite:
Většinou solitér, ale před časem jsem se přidal k RSkocz.

3. Ja v reálnom živote:
Meno: já za to fakt nemůžu, to byl nápad matky
Vek: no špatný, už mi mladý slečny vykaj
Súrodenci: mám. je to dobře nebo špatně?
a rodina: děti 2x (víc neplánuju) žena 1x (víc neplánuju)
Domáce zvieratá: je pavouk domácí zvíře? a moli taky?
Práca: děkuju, práci mám a práce mě stále baví. měl jsem díky tomu trošku strach z periodický prohlídky, ale podniková psycholožka povídala, že je to v pořádku, nutný předpoklad, abych se z ní nezbláznil

4. Ja a môj voľný čas:
volný čas? to co to je?

Takže to o mě v kostce asi tak všechno, jak řikám, vcelku nezajímavý, prostý, obyčejný. Pokud by někoho zajímaly nějaký podrobnosti, ptejte se, něco (si) vymyslím.
Jinak občas se o mě tvrdí, že jsem prej hrozně ukecanej, ale podle mě je to jen sprostá pomluva.... :mrgreen:

Re: No nazdar vespolek :-)

Thu 11. Sep 2014 12:40:19

Pro mě nejoriginálnější představení. :)

Vítej u nás :)

Thu 11. Sep 2014 15:23:28

Ahoj :D Nice prestavenie sa, dobre sa to čítalo :D

Thu 11. Sep 2014 17:05:45

Breburda wrote: Už vím, že hardware je to, do čeho se dá kopnout, když nefunguje software

rofl

Vítaj medzi nami :)

Tiež som hral zo začiatku dlho na F2P. V tých dávnych časoch som bol jeden z mála široko-ďaleko kto mohol vyrábať amulet of power, full adamant a podobné "high-level hračičky" To boli ešte časy :p

Aký HW a SW máš teraz keď to utiahne RS3? Hráš na high details?

Kam siahajú korene tvojho nickname? Skoro som si na ňom polámal jazyk :read:

Thu 11. Sep 2014 17:27:06

Fritol wrote:Pro mě nejoriginálnější představení. :)

Vítej u nás :)

no to hej

vitaj u nas

Thu 11. Sep 2014 19:26:05

Kwaichi wrote:Aký HW a SW máš teraz keď to utiahne RS3? Hráš na high details?

HW - taková černá bedna pod stolem, mírně prokopnutá... ;)
Nebudu dělat, že tomu rozumi, ale píše se tu, že to je Acer Predator G3610, procesor Intel Core i5-2320 CPU 3GHz, RAM 4GB, 64bit OS
SW - sedmizubý widle home premium
Snad ti to něco poví, já těm nadávkám moc nerozumím. :D

Na HD nehraju, zbytečně mi tu pak řve větrák a navíc, vidět například xicht kalpite kinga ve full details fakt nepotřebuju. Stejně tak mám v RS povypínaný všelijaký kravinky.
Přijde mi to zbytečný, vždycky mě na hrách spíš zajímala hratelnost než grafika.

Thu 11. Sep 2014 20:02:58

Breburda wrote:vždycky mě na hrách spíš zajímala hratelnost než grafika.

Muj clovek ;)

Thu 11. Sep 2014 20:23:27

Breburda wrote:vždycky mě na hrách spíš zajímala hratelnost než grafika.

Nejem sám :p

Thu 11. Sep 2014 22:54:07

Vitaj :)