Představení : Jasson Storm

Sun 17. Aug 2014 19:30:55

Zdravím, Po nějaké době se vracím k RS a rád bych se vám představil . :)
Můj In-Game nick je Jasson Storm(takovýto podivný jména si dávám pořád tak to moc neřeště) :D
RuneScape Hraji od roku 2008 , a byla to moje první a nejoblíbenějíší Online hra . Hraji ho dost přerušovaně. tím myslím že hraju vždy tak Měsíc/Dva a pak mám čtyř měsíční pauzu :lol: . Nyní jsem se ale rozhodl zůstat tu na delší dobu .
jsem hráč zaměřený spíše na Non-Combat skilly . bohužel nikdy u žádného nevydržím dlouho.Nyní začínám úplně od znova a toho bude již můj čtvrtý acc a zde bych konečně chtěl dosáhnout v nějakém tom skillu 99 8-) Můj nejoblíbenější skill je Fishing, a skill který fakt nesnáším je Mining. Nikdo z mých starých herních přátel již nehraje takže momentální hraji pouze solo. I když moc nemám rád ten combat tak mojí největší zálibou jsou questy, at už cmb, nebo skill questy. a jako na minulém acc bych i zde chtěl dosáhnout Quest Capu :)
Nějaké IRL info: Je mi 16 let - žiji v Písku - Rád jezdím na kole a hraji tenis (né nějak suprově a pouze pro zábavu :) ) a často kreslím postavy z her .
Last edited by Jasson park on Sat 18. Oct 2014 19:02:15, edited 1 time in total.

Re: Představení : Jasson Storm

Sun 17. Aug 2014 20:04:11

Vítej na foru, proč 4. acc?

Sun 17. Aug 2014 20:27:12

Dark wrote:Vítej na foru, proč 4. acc?

No první 2 acc jsem měl tak měsíc, to byl muj první měsíc na RS. ne že bych dostal ban nebo něco ale vždy jsem se na to vykašlal protože mě to přestalo bavit jelikož jsem toho moc neuměl a skoro nic nevěděl . 3. acc pořád mám a občas na něm hraju , ale to jen tak příležitostně . tenhle jsem založil abych si prožil takové ty začátky znova a trochu se sžil s EOC. vím ze EOC neni už úplně nějnovějíší ale když vyšel tak se mi RS znechutilo a od té doby jsem nehral . vím že nyní je tu Legacy mode, ale jelikož jsem se s EOC už trochu seznámil tak u toho asi zustanu. :)

Sun 17. Aug 2014 20:40:42

Aha. že já bych hrál na 1, a nějak to tam kombinoval :D :D

Sun 17. Aug 2014 20:54:40

Ahoj, vitaj :D

Sun 17. Aug 2014 23:50:34

Vitaj :)