Viktor 36

Tue 12. Aug 2014 19:09:33

Už som tu síce dlho a veľa z vás ma pozná, ale chcem rank na fc, tak píšem :D A aspoň ma noví ľudia trochu spoznajú.

1. Ja a Runescape:
Moje meno je Viktor 36 a ešte nikdy som ho nemenil a ani sa to nechystám urobiť. RuneScape hrám s prestávkami od prvého mája 2007. Dlho som hral ako free hráč a asi po troch rokoch hrania som zaplatil membera. Už od začiatku ma bavil warring a klany... viac ku klanom v ďalšom bode. Moje obľúbené skilly sú Woodcutting a Defence, tie som dal 99 ako prvé. Keďže som bol vo viacerých klanoch, tak som väčšinou trénoval combat, aby som bol pre klany prínosnejší. Bohužiaľ, maxed f2p combat som dosiahol až po EoC (chýbali mi skilly prayer a magic). EoC sa mi vôbec nepáčilo, RuneScape som prestal hrať a dokonca som už nebol veľmi aktívny ani v klanoch. Potom prišlo OSRS a to sa mi veľmi zapáčilo. Chvíľu som to hral a tam som robil questy. Už len pár questov a bude quest cape. Kvôli práci a škole som ale na hranie nemal veľa času, a preto som prestal platiť membera a asi od septembra minulého roka som nehral vôbec. Momentálne som sa znovu trochu pustil do hry, tak dúfam, že na to budem mať aspoň trochu času.

2. Ja v RS/Cz&SK Komunite:
Pri RuneScape ma tak dlho držia práve kamaráti a klany. Bez nich by som s RuneScape už dávno skoncoval. Od roku 2007 som mal svoj vlastný klan Blue Knights, ktorý prežil až do príchodu EoC. Neskôr som sa pridal aj do CSF a tým sa moja warring kariéra rozbehla naplno. Bol som dobrý člen a chodieval som na všetky eventy. Neskôr ale prišli problémy v CZ/SK warring scéne a z CSF som vtedy odišiel. V roku 2011 som sa pridal aj do Clan Europe, kde som sa rýchlo vypracoval až na pozíciu Leadra. Ešte stále tam som, ale teraz som už len Retired Admin a pomáham súčasnému vedeniu s technickými vecami (fórum, teamspeak, atď.). Popri týchto klanoch som ešte chvíľu bol aj v CZ/SK klanoch Night Killers, Devil Knights a v jednom poľskom klane. V roku 2012 som sa pridal aj do tímu Team Morphic, ale tam som bol iba pol roka. O pár mesiacov neskôr sa tento klan rozpadol.

Nejaký čas som robil admina na fóre CSRUNE, keď sa ho hráč rund3r snažil obnoviť, ale nevyšlo nám to. A keďže som bol adminom CSRUNE, tak som navštevoval friends chat "obrizka". Niektorí z vás tento fc určite poznajú. No, ku clan chatom asi toľko, že som bol v Blue Knights, keďže som zakladateľ, ale teraz som ownera nastavil môjmu pure acountu a ja som v Clan Europe.

3. Ja v reálnom živote:
Volám sa Viktor, mám 20 rokov. Bývam v Belži... je to malá dedina južne od Košíc. Mám mladšieho brata (dobre ho poznáte, je to I Am Cicu) a staršiu sestru. Doma máme psy, mačky a všetko možné, čo sa na vidieku zvykne chovať :D Momentálne navštevujem Technickú univerzitu v Košiciach, kde študujem informatiku na Fakulte elektrotechniky a informatiky. Akurát som končil prvý ročník. Ako informatik sa stále nájde aj nejaká tá práca... Momentálne robím programátora v dvoch firmách a cez školský rok pracujem aj ako správca siete na základnej škole, ktorú som ako dieťa navštevoval.

4. Ja a môj voľný čas:
Keďže chodím do školy a popri škole mám ešte veľa práce, tak veľa voľného času nemám. Moje najväčšie hobby je programovanie a to sa asi aj dalo čakať. Kedysi som hral futbal a basketbal, ale tie časy sú už dávno za mnou. Minulý týždeň som začal chodiť do posilovne a chodievam tiež behať. Dúfam, že mi to vydrží. Teraz cez prázdniny na to ešte čas mám, len sa bojím, že keď začne škola, tak si na to čas nenájdem.

Najviac mi chutí jedlo, ktoré navarí moja mama... Nepijem alkoholické nápoje, nefajčím a som na to hrdý!

Kamarátov mám dosť a stále chodíme von :D TV veľmi nepozerám a keď už, tak televízne noviny, alebo nejaký krimi seriál. Na internete nesledujem žiadne seriály, ani filmy. Knihy veľmi nečítam a ak sa do nejakej pustím, tak je to encyklopédia. K hudbe... počúvam všetko možné, ale hip-hop a rap nie. Okrem RuneScape si niekedy zahrám Need for speed a inak len browserové hry a to OGame, Gladiatus a The West. Na OGame som už skoro dva roky operátor hry, takže sa tam trochu starám aj o poriadok.

Môj web : http://www.vksoft.eu/
Môj RS životopis : http://rs.vksoft.eu/sk/o-mne/
Clan Awards : http://rs.vksoft.eu/sk/clan-awards/
Môj achievements topic : viewtopic.php?f=266&t=2678

Re: Viktor 36

Tue 12. Aug 2014 20:07:09

Pekné prestavenie sa, dobre sa to čítalo :) Dám ti za ňho +1

Tue 12. Aug 2014 20:21:01

Pěkně se to četlo, ale mám pocit, že jsem už ho kdysi četl :D

Tue 12. Aug 2014 20:39:45

vítej :-) jak by si me dokazal nalakat na tehdejsi warring? Tehda i ted mi to prijde neuveritelne nudne

Tue 12. Aug 2014 23:43:02

Axl101 wrote:Pekné prestavenie sa, dobre sa to čítalo :) Dám ti za ňho +1
Ďakujem :)
Dark wrote:Pěkně se to četlo, ale mám pocit, že jsem už ho kdysi četl :D
No, možné to je... mne sa zdá, že som už raz predstavenie písal, len to chcelo nové kvôli ranku :D
hyperio wrote:vítej :-) jak by si me dokazal nalakat na tehdejsi warring? Tehda i ted mi to prijde neuveritelne nudne
Problém nalákať niektorých ľudí na warring bol vždy... Aj ja som mal v klane problémy. Je to veľmi individuálne. Warring je najmä o spolupráci v tíme ľudí a v mojich očiach ide o akúsi prestíž v komunite. Najmä ak sa zlepšuješ, dostávaš za to v klane ocenenia, a potom ťa spoznávajú aj ľudia mimo tvojho klanu. Môžem však povedať, že som už pár ľudí na warring dostal... vôbec ho nemali radi, nevideli v ňom zmysel, ale nakoniec to milovali ako ja.

Wed 13. Aug 2014 0:33:21

hyperio wrote:vítej :-) jak by si me dokazal nalakat na tehdejsi warring? Tehda i ted mi to prijde neuveritelne nudne

Mně se osvědčilo vnuknout členům chtění být nejlepší ;) Navíc jsme ani moc lákat nemuseli, ta rivalita byla tak obrovská, že to chvílema připomínalo Rusko - USA za studené války a ne 60 človíčků v debilní online hře :twisted:

Btw,
Bol som dobrý člen
:-D

e: Viktor mi nedávno s něčím pomohl přes IRC, je to frajer

Wed 13. Aug 2014 1:31:55

no vzhledem k nejake prestizi v komunite, hraju rs od 2006 a znam lidi z rs co hrali nebo hraji jen diky vsemu moznemu, jen ne kvuli warringu, proste, nevim a neleze mi do hlavy co na tom vidite, nebo ste videli :/ vic by se mi libila cela cz svk komunita dohromady, nez rozskatulkovana do clanu ktere mezi sebou bojuji o lepsi postaveni v zebricku klanu

Wed 13. Aug 2014 8:44:50

Marty wrote:Btw,
Bol som dobrý člen
:-D
e: Viktor mi nedávno s něčím pomohl přes IRC, je to frajer

Nie je zač :D Marty, viem, prečo si napísal toto, ale ja som myslel časy, keď som sem ešte len prišiel ... Za polroka v CSF som vynechal iba jednu jedinú warku a vtedy som tu dostal raz aj member of the month. :) Okrem toho som najrýchlejšie zo všetkých členov zvyšoval svoj combat a to som dokázal aj vtedy, keď som vyhral tú competition, čo sme mali v trénovaní combat levelu. Nie som si istý, či som bol prvý, ale určite som sa nachádzal v prvej trojke, lebo som vtedy vyhral RS coins, ktoré som investoval do prayeru.

Wed 13. Aug 2014 16:06:10

nepijes, nefajcis! Tak se mi to libi :) (docela rozdil v porovnani s bratrem, co? :D)

moc pekne poctenicko! GL na quest capu... nejak zjistuju, ze nas, co skoncili v zari (septembru) a vratili se na leto je docela dost :D

Wed 13. Aug 2014 17:32:03

Mirek wrote:nepijes, nefajcis! Tak se mi to libi :) (docela rozdil v porovnani s bratrem, co? :D)

Tak to si teda píš, že je to veľký rozdiel :D