Caute caute caute baby ;o)

Tue 05. Aug 2014 3:40:17

Ja a Scaping: Uz tomu je nejaky ten piatok co som stal jak trtko v alkharide a skupoval cowhides na f2p 100ea aby som ich predal membrom 150ea :D som p2p, skilly a combaty mam asi take jak som mal pred 4mi rokmi ci kedy som opustil RS, Oblubeny skill craft,slay,mage,range a ostatne su mi prakticky ukradnute :D nenavidim mining a agility a este minigame zvanu Dungeoneering, inak oblubene cinnosti v rs merchanting, bank standing, dissovanie kids na chatoch a monsterhunt :D

Ja a komunita: Tak snad niektory si ma pamatate z Csrune, niektory dedkovia z CSF (nasiel som ze som 41 zaregistrovany na fore :D), niektory zas z BeFounded, niektory mozno z Elektrik CC pripadne od Cunat(rsko) ste o mne poculi/videli, vacsinou ma nikde nemali radi preto som bol vsade #GS :D, okrem cz+sk komunity som bol plodny aj v RS komunity celkovo, Ci uz OT, RSD, Alebo skiller clany such as Supreme Skillers, True Skillers, samozrejme zybez, a aj black market sa nejaky najde :D

IRL: co vam poviem o nic lepsie ako in rs :D, da sa povedat ze udrzal som remeslo z rs takze pracujem v oblasti predaja :D nejake 2-3 rocky som zil v brne, skolil som ludi ako predavat cez telefon(dokonca aj kwaichiho :D) :D, teraz dovolenkujem momentalne doma na slovensku a po dovolenke back to work zase nejaky takyto job, niektory z dinosaurov ma budete poznat aj irl tak viete ze jak zle to je so mnou :D a vy ostatny to snad nezistite

Ja a volny cas: Tak hlavne cestovanie, zabava, bitchies, partys a tak :D mam psa tomu venujem dost pozornosti kedze dobre vychovany pes je vacsi kundolap ako ferrari :D (truestory, vyskusane :D) a tak volna zabava, sport basketball to som aj niekedy hral a viac nepotrebujete vediet

:akon:

Re: Caute caute caute baby ;o)

Tue 05. Aug 2014 6:49:32

První miliardář v CSF, hah

Vítej, ať ti aktivita v RS vydrží :wtfhash:

Tue 05. Aug 2014 8:07:32

No ahoj, jsi aktivni na clan chatu posledni dobou :)

Tue 05. Aug 2014 8:21:56

a jaj

Tue 05. Aug 2014 8:25:12

Ahoj, no koukám, že jseš fanda do smajlíků :D :D

Tue 05. Aug 2014 9:25:46

Ako to že viac nepotrebujeme vedieť, mňa by napríklad zaujímalo akú veľkosť topánok nosia obri ako ty.
Akého máš psa?

Tue 05. Aug 2014 10:03:00

Nazdar Waffo, koľko už máš bonds? :D

...dissovanie kids...

Toto si u nás dúfam odpustíš :P

Tue 05. Aug 2014 12:24:54

Axl101 wrote:
...dissovanie kids...

Toto si u nás dúfam odpustíš :P

verím, že nie. :D

Ahoj Waffa, vitaj :)

Tue 05. Aug 2014 12:48:39

basketbal ftw, boty ma 20 jak shaq

Tue 05. Aug 2014 14:33:32

Čégo Waffle :D Merch je v r2014 rájem, užiješ si ;)

Wed 06. Aug 2014 15:00:17

Vitaj :)

Thu 07. Aug 2014 12:43:04

OldSkill Pig wrote:Čégo Waffle :D Merch je v r2014 rájem, užiješ si ;)

Hej vsimol som si :D 150m / day flipnut neni problem aj ked nechces :D

Kwachi: nohy 17tky, a psa mam taky remix lesny ja to volam :D cisto sialeny pes a aktivny jak jack rusel x10 :D

Thu 07. Aug 2014 22:01:40

Hoj wafľa, Legacy KK killer :D

To "dissovanie" si neopováž odpustiť! Stačilo mi 10 minút na GE stáť a čítať, smial som sa asi ešte 2 hodinky :D

Vitaj ;)

Fri 08. Aug 2014 14:08:07

noob jsi byl a noobem zustanes :D