Ahojte (andrejko6)

Mon 28. Jul 2014 21:22:49

1. Ja a Runescape:
Zdravim Vás. Môj nick v hre je andrejko6 a hravam RS eoc. RS som zacal hrat dost davno, uz ani neviem presne rok. Po nejakom tom roku som sa rozhodol zaplatit membra a od vtedy hram uz iba p2p :roll: . V hre som mal viacere prestavky a ta posledna trvajuca asi 3 roky sa skoncila pred necelym mesiacom. Po prihlaseni som zistil, ze sa member da platit bonami za rs money takze som to vyuzil a utratil moje tazko zarobene peniaze za 3 mesiace mebra :D . V rs mam najradsej monster hunting, pred mojou pauzou v RS sme mali zalozenu s dalsimi cz/sk hracmi mh skupinu na nex a ako jedny z prvých aktivny kk hunter team, kde sme zarobili prve velke peniaze.Po prichode na RS som sa k tomuto chcel vratit, ale zistil som ze komunita okolo rsko.cz sa dost rozpadla a je celkom problem najst zaujemcov o high lvl mh. Dufam, ze tu sa mi niekoho najst podari ;) .

2. Ja v RS/Cz&SK Komunite:
Kedysi za cias rsko.cz a ScoAngel group som sa obcasne venoval pisaniu navodov na vtedy nove aktivity ako dungeoniering, nove q atd. Neskôr som s Nigelnightom a Baronom Integom zalozil cz/sk mh team. Co sa chatov tíka som v rsko clan chate. No a registrovat na csf som sa rozhodol po rozhovore s cunakom a kanonom :) .

3. Ja v reálnom živote:
Ako sa z nicku da predpokladať, moje irl meno je Peter :D . Vek mam, rovnako aj bydlisko a dokonca aj surodencov a psa a macku :D.

Re: Ahojte (andrejko6)

Mon 28. Jul 2014 21:29:50

Ahoj :D Občás príd na náš Czechoslovak Forces clan chat :) Ak by si hľadal partiu na MH alebo na pokec..

Mon 28. Jul 2014 21:33:24

Ahoj, kde jsou ty časy co jsme strávili u angela v FC? :D

Mon 28. Jul 2014 22:22:14

Ahoj, mam pocit, ze jsi byl driv v CSF, pamatuju si na tebe, vitej ;)

Mon 28. Jul 2014 22:22:54

"mám rád anonymitu" hovoril
"porozmýšľam nad predstavením" hovoril

A aj tak si to napísal, teším sa. Ako sme sa rozprávali ingame, pokúsime sa mh eventy a mh teaming obnoviť, chce to len trpezlivosť s hráčmi ktorí sa chcú učiť kvalitne MH a nekompromisnosť s hráčmi, ktorí sa proste rozhodli robiť si svoje (dnes Samrli1 pri KK, použijem všetky ability, bleed, stun a prídem v batwingu, aj keď sa povedalo minimálne gano a 100x sa zopakovalo, ktoré ability nepoužívať).

Snáď sa ti tu bude páčiť, prejdi si nejaké články, diskusie, návody, ak potrebuješ pomoc napíš mi ingame alebo pm tu na fóre. Nehanbi sa písať čo sa ti páči/nepáči a čo by si napr pri mh návodoch chcel zmeniť.

Ešte raz vitaj ;)

Tue 29. Jul 2014 7:07:38

Vítej :)

Thu 31. Jul 2014 16:09:22

eeeeeeeej, Andrejko!! Jojo, moc dobre pamatuju ze ScoAngela :) To byly doby.. jsem si na 99% jist, ze jsme spolu s Koudym nekdy dungovali :D (mozna si vzpomenes na moje docela slavne umirani v dungu).. omg to jsou uz 3 roky..? Ja cumim.. no nic, vitej a uzij si RS3, ale nevim, jak tam to mh funguje, prijde mi to po prichodu eoc silene rozmlacene a zmatkovite :/

Thu 31. Jul 2014 17:07:29

Caw, pár krát sme sa už aj stretli na KK :)
Nejaké MH návody by sa nám hodili.

Thu 31. Jul 2014 17:21:41

Vitaj [smilie=smile.gif]

Sat 02. Aug 2014 8:45:25

Vitaj :)