Loudlol

Tue 22. Jul 2014 23:45:19

Zdravím :) jméno své první postavy si již nepamatuji, zakládal jsem ji přibližně v roce 2006, ale asi na levlu 60 mě o ni připravil můj známý, a jelikož jsem byl ještě dítě, nějak jsem se o to nezajímal. Member jsem na ní zaplacený neměl. Další postavu jsem si založil několik měsíců nato, pojmenoval jsem ji Ludik, member mi zde kamarád zaplatil na dva měsíce, jenomže v tu dobu jsem hru pořádně nechápal a moc jsem toho nevyužil. Přestal jsem za ni hrát na levelu 92 a od té doby jsem ji asi každé dva roky z nostalgie zkontroloval. Momentálně hraji pouze osrs, jelikož rs3 mě jednoduše nebaví a chybí mu to kouzlo starého rs, kvůli kterému jsem ho vlastně hrál. Má aktuální postava se jmenuje Loudlol, hraji na ni teprve měsíc (member jsem si koupil dva dny po založení), ale počítám, že v dohledné době hrát nepřestanu. V tuto chvíli dělám nejvíce questy, které mě bavili odjakživa, a hodlám si co nejdříve pořídit quest cape. Z tohoto důvodu jsem se zde také přihlásil o post Content managera. Dále mám rád slayer, thieving a farming. Na druhou stranu ze srdce nenávidím mining a runecrafting, podle mě nejnudnejší skilly.

Clan chat, ve kterém se právě nacházím, vlastní CSFO, můžete mě zde zastihnout prakticky kdykoliv ;) o tomto klanu a celé skupině jsem se dozvěděl díky hráči Prdelnivyter, jehož kontroverzní jméno mě pobavilo, takže bych mu chtěl tímto poděkovat.

Ve skutečném životě se jmenuji Luděk a je mi 16 let. Náš rodinný dům se nachází v malé vesnici několik kilometrů od Brna. Mám jednu starší sestru, která právě dokončila střední školu a chystá se na vysokou. Také s námi žije jeden kocour a křeček, kteří se však přes biologickou averzi vcelku dobře snáší. Po prázdninách půjdu do druhého ročníku brněnského gymnázia.

Ve svém volném čase se rád jen tak poflakuji okolo bazénu nebo zajdu s kamarádem ven. Někdy si zacvičím s činkami, ne však pravidelně, obzvlášť v horkých letních dnech ne, a na půdě za oknem si v květináčích pěstuji několik rostlin. V tuto chvíli rád poslouchám dubstep, ale neváži se pouze na jeden hudební žánr. Mám nepříjemnou závislost na Coca-cole. Do doby než jsem začal hrát osrs jsem také rád četl, ale tuto aktivitu už chvíli zanedbávám... :D Myslím že mluvím dobře anglicky, rozumím slovenštině a sotva jsem se začal učit němčinu. Z ostatních her mám rád sérii Assassinů, League of Legends a chvíli jsem hrál i World of Warcraft, avšak momentálně je pro mě top hraní oldschool runescape a doufám že do budoucna také tvorba článků pro tuto stránku :)

Re: Loudlol

Wed 23. Jul 2014 0:17:51

osrs vede, tak se mi to libi! #GS Snad u toho dlouho vydrzis a uz se tesim, az se potkame na nejakem eventu pro lownubky :D (muj cmb je taky dost mizerny)

Wed 23. Jul 2014 0:45:36

Vítej .)

Wed 23. Jul 2014 2:12:48

Loudlol wrote:Ve svém volném čase se rád jen tak poflakuji okolo bazénu nebo zajdu s kamarádem ven.

Ty máš jen jednoho kamaráda? Můžu být tím druhým? :D :D :D :D

Wed 23. Jul 2014 3:28:32

Mirek wrote:osrs vede, tak se mi to libi! #GS Snad u toho dlouho vydrzis a uz se tesim, az se potkame na nejakem eventu pro lownubky :D (muj cmb je taky dost mizerny)

taky doufám že se potkáme, a díky za přivítání :)

Misko wrote:Vítej .)

děkuju .)

Sqscagas wrote:
Loudlol wrote:Ve svém volném čase se rád jen tak poflakuji okolo bazénu nebo zajdu s kamarádem ven.

Ty máš jen jednoho kamaráda? Můžu být tím druhým? :D :D :D :D

Ne, toho kamaráda jsem si vymyslel... ale když chceš mužeš být první :P

Wed 23. Jul 2014 12:11:39

Nazdar Ludek, nadej osrs content teamu :wtfhash:

Wed 23. Jul 2014 12:34:09

Vitaj :D Pekné predstavenie sa

Wed 23. Jul 2014 17:28:29

Loudlol wrote:... a na půdě za oknem si v květináčích pěstuji několik rostlin.

Jsou to ty kvetinky, ktere myslim ? :D
Jinak pochvala za to, ze chces zkusit pozici v leadershipu CSF ;)

MIRKU
Mirek wrote:osrs vede, tak se mi to libi! #GS Snad u toho dlouho vydrzis a uz se tesim, az se potkame na nejakem eventu pro lownubky :D (muj cmb je taky dost mizerny)

Asi zase zacnu trosku hrat OSRS, muzeme pak spolecne, ja taky lowka ;)

Wed 23. Jul 2014 21:03:09

Matonym wrote:Nazdar Ludek, nadej osrs content teamu :wtfhash:

Zdarec, to ještě uvidíme... :D

Axl101 wrote:Vitaj :D Pekné predstavenie sa

Děkuju :)

Sun Wukchung wrote:

Dost pravděpodobně jsou.. :P
Díky, budu se snažit ;)

Wed 23. Jul 2014 21:55:13

Image

^ Jak aplikuješ ty?

Willkommen 8-)

Thu 24. Jul 2014 0:35:07

Sun Wukchung wrote:

MIRKU

Asi zase zacnu trosku hrat OSRS, muzeme pak spolecne, ja taky lowka ;)

to beru Sune :) :yessir: