The B4nbule

Tue 22. Jul 2014 23:30:30

(Jmenuji se The B4nbule, dříve jen Banbule ale dostal jsem perma ban, hraji Runescape asi půl života tak je jasné, že RS3 není nic pro mě. V RS zevšeho nejradši trávím čas ve wildu level 20+, rád tam čekám až uvidím na mapě bílou tečku a v těle mi protíká adrenalin, ovšem pak zjistím, že je to cmb 120+ a měl bych říct, že dostanu strach, ale já jsem zatím 55 combat takže je mi to docela jedno. Jsem Pure Hybrid pker, no teda budu. O Runescape jsem se dozvěděl od mého bratrance a sestřenice, které jsem celé dny pozoroval a vždycky jsem se těšil až půjdu domů si to zahrát. V 8 letech jsem z toho ale neměl rozum, jen jsem chodil a sbíral co se dalo. Nic jako expování můj mozek nebral, ale z té doby jsi pamatuju jak jsem byl ve wildu s Rune battleaxe a hitoval 13+, takže jsem asi takový low nebyl. To byla má první postava- Kebule, dále byla kambule a banbule vznikla když jsem byl u taty v práci a hrál jsem za svou cmb level 6-kambuli. V tom přišel tátuv zaměstnanec zamnou, asi si chtěl šplnout u táty, a zeptal se mě co to hraju, já mu to jakože ,,vysvětlil,, a udělal mu postavu. On pak šel pracoval a já hrál za něj, ale jelikož jsem měl fanouška, tak jsem se snažil hrát co nejlépe, nasbíral jsem 100 coins z golblinů, a chlubil jsem se s tím. No asi tolik o tom jak vznikla má postava. )

(Tohle bude trochu připomínat Cagasovo představeni, ale tak to prostě je, každý kdo Runescape hraje tak dlouho, to tak má. Přátel bylo hodně, co se už nikdy nepřihlásili a já vždy čekal až je zas uvidím online, ale nikdy se tak nestalo. Přátelé přišli noví, ale zase odejdou a to tak prostě je. Ti starší začnou chodit do práce a nezbyde jim čas. O csfo jsem se dozvěděl od Dedeho, dříve elektrik nebo obřízka.)

(Jmenuji se Petr Kubeša, je mi 16 let, donedávna jsem hrál závodně fotbal, devět let jsem chodil do výtvarky, mám dva bratry 13 a 8. Ani jeden do RS zamilováni nejsou. Jednoho bratra mám nevlastního -22, z otcového bývalého manželství, s tím se ale moc nestýkáme. Jinak s bratry mám dobrý vztah, spojuje nás fotbal a Fifa. Ale mám s nimi nejlepší vztah vůbec. )

(Oblíbený sport mám fotbal, ale co se RS týče tak PKing, přátel mám dost, ale žádný z nich už nehraje Runescape a to díky tomu, že to neznají tak dlouho, jako já. Filmy mám rád, každý kdo někdy expil cooking, Fletching nebo třeba woodcutting ocení jakýkoliv film, co má přávě k dispozici. To je asi vše.)

Re: The B4nbule

Wed 23. Jul 2014 12:36:37

Vitaj :D

Wed 23. Jul 2014 14:11:35

Ahoj :)

Prečo si prestal hrať futbal?

Wed 23. Jul 2014 17:23:02

Zdar, ja treba mam vic casu kdyz pracuju nez kdyz jsem chodil do skoly :) Jinak taky mivam chut neco koukat kdyz afkuju na RS ;)

Thu 24. Jul 2014 11:31:03

Vitaj :)