[OSRS] Mirek se radsi predstavi

Tue 22. Jul 2014 21:58:19

Aloha vseci, teda predevsim vy novi... :) vy stari me znate az az

jmeno: jak uz muj nick napovida, jmenuju se Mirek (presneji Miroslav)
bydliste: presne vam nereknu, stejne by jste to na mape nenasli, takze vam bude stacit Ostrava
skola: osmilety gympl

neco o me: K rsku jsem se poprve dostal v roce 2007 pres veleznameho Ferenzse3 a jeho bratra, ale tehdy jsem byl jeste pekny noobik a hrani jednou/pulkrat tydne na kompech ve skole se ani moc hranim neda nazvat :D.. no, poradne jjsem zacal hrat RS nekdy kolem roku 2009 a od roku 2010 jsem se uz poprve podival mezi klany. V srpnu 2010 jsem pak dal prvni skillcapu - fish - a pak uz to jelo.. behem hrani jsem mel strasne moc pauz a vraceni se k hrani a az me tedka uplne udivuje, ze se to vsechno udalo aniz bych jeste prekrocil plnoletost nebo zmenil skolu (ten rok na zakladce se nepocita..) :shock:

Co se tyce me na scene cz/sk komunity, z pocatku (rok 2009) jsem byl proti klanum i proti RSku.cz (nevim proc, Ferenzs mi tusim rekl, ze to jsou nubi :D). Pak jsem ale nejak vstoupil do WoE (pocatek 2010), pak Fereho pokus o klan J-elita, pak Purple Dwarf a pak BeFounded (snad sem nic nevynechal..). Byl jsem vzdy velky ctitel meho klanu a kdyz prislo sjednoceni CZ/SK klanu pod CSF, byl jsem hooooodne proti, drzel jsem se BF zuby nehty a nasral jsem si tu peknou kupu lidi... No nasledovalo nevim co, asi hodne stridave hrani/pauza/hrani/pauza s tim, ze jsem se v te dobe venoval predevsim cunacenim v RSku (tehdy uzasna komunita - Fere mi kecal), az jsem skoncil pred prichodem EoC. Behem pusobeni v komunite RSka jsem se udobril s CSF (omluvil jsem se? Kdyby ne, tak se ted omlouvam) a jako u mych starsich klanu - jsem jeho velkym ctitelem (v dobe, kdy hraju :D).

Tedka byla velka mezera, kdy jsem na rs fakt ani nepachl az prislo OSRS. To me hned chytlo a hral jsem jej prvni mesic, ale pak jsem jiz neprodlouzil memba a zas nic... Tehdy jeste fungovala RSko.cz komunita jakz takz, ale uz se to nebylo uplne ono...

Pak zas boom, v lete 2013 jsem si rekl, ze chcu hrat RS a tak jsem si koupil mmba, rekl jsem si, ze chcu quest cape a tak jsem valil o 106 a QP nabihaly fakt rychle. Protoze CZ/SK komunita na OSRS byla vlastne uplne mrtva, za podpory Matonyma jsem rozjel CSFO clan chat predevsim pro OSRS hrace a az jsem cumel, jak se to chytlo.. komunita se rozjela a hned se dalo hrat! :) No ale po mesici memba jsem se zas vytratil (skola, tanecni...). Ted jsem tu zas a predstavuji se predevsim ten novym, protoze uplne cumim, jak tu stale pribyvaji dalsi a dalsi hraci do OSRS komunity! Jeste nejsem uplne jisty, jestli chcu hrat, ale rekl bych, ze je jedno, jestli stravim ty 2-3 hodky denne u WoTka, ktere muj ntb skoro neutahne, nebo u OSRS, kde jsou aspon fajn lidi :yessir:

edit: muj blog viewtopic.php?f=266&t=6038 :D

P.S.: NEKURAK!!!

Re: [OSRS] Mirek se radsi predstavi

Tue 22. Jul 2014 22:05:24

Zdarec, kazdy (staro)novy failer v komunite potesi [smilie=grouphug.gif]

Tue 22. Jul 2014 22:43:42

jéé Purple Dwarf tam jsem taky nějakou dobu pobýval :D

Tue 22. Jul 2014 22:50:16

Já tě neznám a ani znát nechci! nazdar =D =D

Tue 22. Jul 2014 22:51:55

Nekuřák, to ti chválím!

Tue 22. Jul 2014 23:18:57

No nazdarek, co Lotro ? :)

Tue 22. Jul 2014 23:25:13

trpaslik, champion, lvl 53 (tusim), mam tam krasny outfitek, nejakych 45 zlatych, koupil jsem si lothlorien (mel jsem nasetreno pres deedy turbinky, dokoupil jsem si jen 50 za dvacku pres sms..) a prestalo me to (zas) bavit :D... ale to uz je peknych par mesicu zpatky :D

Tue 22. Jul 2014 23:46:15

Welcome back :)

Pekná história, ako si to všetko stále tak pamätáš?

Vymenuj pár tých "fajn" ľudí z OSRS, rád by som ich spoznal :)

Wed 23. Jul 2014 0:10:22

no 95% z chatu ted neznam :D ten zbytek co znam - Cicu, Cagas, Nigel, Dreik (i kdyz ten je mlcendlivy jak Snape), Iwina... to snad pujde :) A Holoubek, ale ten nevim, jestli ted hraje.. jinak urcite tam bude zabava, jak tam vnesu trochu me zive mlade krve :D #GS

edit: co se tyce pamatovani si - zacinam mit obcas trochu okna :D Treba jsem se zpomel zminit, ze jsem na osrs skoncil proto, ze jsem umrel kdyz jsem byl odlogly u blue dragu a byl jsem pritom v safe zone.. prisel jsem tehdy o uplne vsechny tezce vydrene veci - torso, obbyna (osobne jsem si ji vymlatil v tzhaaru), r def, gloryna (jeste z prvniho mesice hry), pak ani nevim, co jsem mel za boty, ale urcite byly ultra cupr cool a ectofonus! :oops: :x

tak snad najdu bandu lidi, co budou dychtit po BA s Mirkem, abych ziskal torso zpatky :D

Wed 23. Jul 2014 12:07:33

nazdar :)

Wed 23. Jul 2014 12:34:40

Welcome :)

Thu 24. Jul 2014 11:29:55

Nazdar, Mirek :D