Hall chce k Vám

Fri 18. Jul 2014 9:06:02

Čau, můj RS nick je Hallevai a poslední rok se věnuju hlavně mass merchu. Hraju už asi 8 let a po příchodu na střední průmyslovku jsem se odloučil od vetšiny kámošů, a tak se pro mě hra stala velká nuda. Doufám, že v clanu najdu nové přátele a důvod proč hrát. Jinak jsem z Pardubic a je mi 18 let. :mrgreen:

Re: Hall chce k Vám

Fri 18. Jul 2014 9:11:59

Ahoj, a vítej na fore. No mohl ses trošku rozepsat :p

Zkus podle tohodle, ať o tobě víme víc :)

Code:
[color=#FF8000][b]1. Ja a Runescape:[/b][/color]
[i](Nickname/Display name, Post-EOC/07, Free/Member, Achievements, Obľúbené aktivity, Zážitky z RS,...)[/i]

[color=#FF8000][b]2. Ja v RS/Cz&SK Komunite:[/b][/color]
[i](RS Friends, Fóra, Komunity, Klany, Clan chat/Friends chaty, Odkiaľ si sa o nás dozvedel...)[/i]

[color=#FF8000][b]3. Ja v reálnom živote:[/b][/color]
[i](Meno, Vek, Bydlisko, Súrodenci a rodina, Domáce zvieratá, Škola/Práca...)[/i]

[color=#FF8000][b]4. Ja a môj voľný čas:[/b][/color]
[i](Záľuby/Koníčky, Čomu sa venuješ, Šport, Jedlo, Priatelia, Tv, Seriály a Filmy, Knihy, Jazyky, Hudba, Hry, PC zostava...)[/i]

Fri 18. Jul 2014 9:18:11

Hoj, aký bol zatiaľ tvoj najvydarenejší merch? :p

Fri 18. Jul 2014 19:41:08

Ahoj, vitej.

Fri 18. Jul 2014 20:52:45

Nejvydařenější merch, no napadá mě jedině pure essence, koupil jsem jich 85m za 12ea, o par dnu pozdeji ====> SOLD 25ea
SO LUCKY :D

BTW, koho si mám přidat aby mě addnul do clanu ?

Fri 18. Jul 2014 21:25:28

Dark wrote:Ahoj, a vítej na fore. No mohl ses trošku rozepsat :p

Zkus podle tohodle, ať o tobě víme víc :)

Code:
[color=#FF8000][b]1. Ja a Runescape:[/b][/color]
[i](Nickname/Display name, Post-EOC/07, Free/Member, Achievements, Obľúbené aktivity, Zážitky z RS,...)[/i]

[color=#FF8000][b]2. Ja v RS/Cz&SK Komunite:[/b][/color]
[i](RS Friends, Fóra, Komunity, Klany, Clan chat/Friends chaty, Odkiaľ si sa o nás dozvedel...)[/i]

[color=#FF8000][b]3. Ja v reálnom živote:[/b][/color]
[i](Meno, Vek, Bydlisko, Súrodenci a rodina, Domáce zvieratá, Škola/Práca...)[/i]

[color=#FF8000][b]4. Ja a môj voľný čas:[/b][/color]
[i](Záľuby/Koníčky, Čomu sa venuješ, Šport, Jedlo, Priatelia, Tv, Seriály a Filmy, Knihy, Jazyky, Hudba, Hry, PC zostava...)[/i]

Príd k nám na cc ''Czechoslovak Forces'', napíš si prestavenie podľa tohto formulára, ktorý hore napísal Dark, aby sme o tebe niečo viac vedeli :) Zdržiavaj sa na cc 2-3 dni a ja ti dám invite

Btw: Vitaj u nás :)

Fri 18. Jul 2014 21:25:58

Musíš chodit do cc jako host po dobu 3 dnů, a musíš být aktivní a přispívat na foru ;)