Schlamastick přichází!

Mon 14. Jul 2014 23:57:17

Zdravím všechny RS fanatiky ......tímto krátkým a stručným postem bych se chtěl představit :D

Já v RS a vše kolem toho :D

Můj nick v RS je Schlamastick a moje historie se začíná psát roku 2005 kdy mě ke hře přivedl Sonny (pravděpodobně neznáte :D). Založil jsem účet Operator231 (což asi taky znát nebudete). Dříve jsem patřil do klanu (dnes se tomu říká friend chat) Two Handers ....což byl spíš spolek pár přátel a nic zásadního jsme nikdy nevykonaly :D ....poté co jsme se jaksi taksi rozpadly jsem se přidal do klanu RSka ....jenže v těchto řadách sem taky nevydržel extra dlouho jelikož mi odešel stroj do věčných lovišť a hraní RS se tím na dlouhou dobu zastavilo (15.11.2012 ....pár dní před vydáním EoC :D) comeback nastal 9. prosince 2013, kdy jsem byl celkem zmaten z toho, že to má Guthix za sebou (což mě vytočilo .....požehnán buď všemohoucí Guthix) a poté ještě víc zmaten z World Eventu (ve kterém sem se přidal ke svému novému bohovy - Armadylovi :D) .....poté mi stroj odešel znova a já se k RS vrátil 10.7.2014. O úspěších tu mluvit nebudu .....proto že žádný nemam :D za svůj jedinej úspěch považuju lvl. 70 def. .......vždyť já ani nemám žádnou 99 :D (a to že už to hraju něakej pátek :D)

Já v Reálu

Jmenuji se Lukáš, je mi 19 let a bydlím ve Dvoře Králové nad Labem ve Královehradeckém kraji. Bydlím v bytě se svojí matkou a jejím přítelem (proč to vůbec píšu, stejně vás to absolutně nezajímá :D). Vystudoval jsem stření průmyslovou školu v Trutnově obor Elektrikář-Silnoproud ale jinak jsem pracující člověk, takže jsem 8 hodin denně, 7 dní v týdnu v práci.... pracuji v místní fabrice (Juta) jako balič. A jestli vás to zajímá tak moje oblíbené hudební žánry jsou DnB a Glitch Hop.

Já a čas kterej nestrávím u RS :D

Tak jak jsem psal výše tak po většinu času pracuju :D ale když už se najde něakej ten volnej čas, tak ho trávím buď s přítelkyní a nebo studováním herních Lore (občas když mám opravdu čas, tak překládám a sepisuji lore o RS bozích....to mě neskutečně baví). Sem tam se jdu jako správnej "Teenager" někam pořádně ožrat ale jinak sem hrozně nudnej člověk :D

A jak jsem na vás přišel?? Jednoduše....když sem se nedávno podíval na stánky RSko.cz které teď máte prý pod palcem vy! tak proč se neregistrovat na vaše fórum že? :D

Tak já doufám že vás to čtení neuspalo a budu se těšit na odezvu :)
Last edited by LongBowCZ on Tue 15. Jul 2014 0:06:39, edited 1 time in total.

Re: Schlamastick přichází!

Tue 15. Jul 2014 0:03:08

LongBowCZ wrote:Zdravím všechny RS fanatiky ......tímto krátkým a stručným postem bych se chtěl představit :D
Interesting...
LongBowCZ wrote:překládám a sepisuji lore o RS bozích....to mě neskutečně baví
Even more interresting...

Ahoj, vitaj u nás :wtfhash:

Tue 15. Jul 2014 0:25:38

Elektrikáři nemají uplatnění?

Tue 15. Jul 2014 1:07:47

Matonym wrote:Interesting...

Ani nemyslim :) a s tím Lore....nuda je holt někdy svinstvo :D

Marty wrote:Elektrikáři nemají uplatnění?

V našem kraji bohužel ne ....a stěhovat se někam daleko ještě nemám v plánu

Tue 15. Jul 2014 9:32:13

Vitaj :) Prvý krát počujem o hudobnom žánri Glitch Hop. Čomu sa to podobá, nech mám predstavu čo to je :D

Tue 15. Jul 2014 9:52:08

:D Vitaj ... Ty si ako ja! Kedysi som v klane písal, že krátky popis a napísal som tam veľmi veľmi dlhý popis. Tvoje predstavenie je to isté :D Pekné predstavenie.

Tue 15. Jul 2014 10:18:32

Viktor 36 wrote::D Vitaj ... Ty si ako ja! Kedysi som v klane písal, že krátky popis a napísal som tam veľmi veľmi dlhý popis. Tvoje predstavenie je to isté :D Pekné predstavenie.

ďakujem veľmi pekne :D

Tue 15. Jul 2014 10:28:52

Juta... No tak až mi příště do práce přijde špatně zabalená paroteska, vím koho jít proplesknout :D

Vítej #GS

Tue 15. Jul 2014 10:44:46

Zamorak Cze wrote:Juta... No tak až mi příště do práce přijde špatně zabalená paroteska, vím koho jít proplesknout :D

Vítej #GS

Nechci se nějak vytahovat.....ale já balim perfektně :D jinak díky :)

Tue 15. Jul 2014 10:45:51

Axl101 wrote:Vitaj :) Prvý krát počujem o hudobnom žánri Glitch Hop. Čomu sa to podobá, nech mám predstavu čo to je :D

Glitch Hop?? ...no představ si smíšeninu House a hodně sekanýho Dubstepu

Tue 15. Jul 2014 12:47:13

Caw Lukáš, takže si jedináčik?

Kde by som si m ohol prečítať nejaké "lore"?

Tue 15. Jul 2014 12:51:15

Kwaichi wrote:Caw Lukáš, takže si jedináčik?

Kde by som si m ohol prečítať nejaké "lore"?

Ano jedináček... nepočítám nevlastního skorobratra :D ....a lore ještě není postlé nikde....sem teprve ve fázi překladu :D ... jediný lore tak nějak přeloženy mám o Starších bozích ale to musím ještě doladit a pak někam teprve dát :)

Tue 15. Jul 2014 17:58:39

Ahoj, vitej u nas.
LongBowCZ wrote:A jak jsem na vás přišel?? Jednoduše....když sem se nedávno podíval na stánky RSko.cz které teď máte prý pod palcem vy! tak proč se neregistrovat na vaše fórum že? :D

To radi slysime ;)

Jinak jsi vystudovany presne v tom co ja [smilie=th_specool.gif]

Tue 15. Jul 2014 18:49:00

Vítej :)

Tue 15. Jul 2014 23:05:27

Sun Wukchung wrote:Ahoj, vitej u nas.
To radi slysime ;)
Jinak jsi vystudovany presne v tom co ja [smilie=th_specool.gif]

děkuji za přivítání :) jo elektrikařina jede :D ....jen lituju že jsem nešel studovat něco jiného :D

Mohicanka wrote:Vítej :)

Děkuji :)