Predstavenie sa :)

Fri 04. Jul 2014 17:06:23

1. JA a Runescape
Nickname : The Art Rock ,ale prezývajú ma Artik :) Member som, Obľúbené aktivity Frosty :) a v poslednom čase questy ,a zážitky ? Lucky bandos tasset z truhličiek a Dragon Visage :)

2.Ja v RS
Mam priateľoch na RS ,Som na fóre bývaleho super clanu Blue Knights,kde som prežil skvelé Rs časy,
Klany: Spomínany Bue Knights :) A odkiaľ som sa o vás dozvedel ? Z webu Rsko.cz

3.Ja v reálnom živote
Viliam Lecký,Je mi 21,Bývam v metropole východného Slovenska vo Veľkom Šariši,Mám suredencoch,
Domáce zviera : kocúr,ktorý si skáče z 5. poschodia a prežije ;) A práca ? tam drem jak kôň :D

4.Záľuby -hranie kariet s priateľmi,Ničomu sa konkretne nevenujem,šport len občas s priateľmi,Jedlo špagety,Filmy Sci-Fi a Hlavne The Dark Knight môj obľúbený film

A to by bolo o mne všetko :)
Last edited by The Art Rock on Sat 05. Jul 2014 18:51:28, edited 1 time in total.

Re: Predstavenie sa :)

Fri 04. Jul 2014 17:09:21

Vitaj Rocku :D

Koľko si už zarobil na frostoch? :D Naposledy si mi ukazoval loot tak pred mesiacom :D

Fri 04. Jul 2014 19:13:10

Ahoj, takto vyzerá formulár na predstavenie sa. Kľudne si to dopľn o nejaké zaujímavosti cez Edit.

1. Ja a Runescape:
(Nickname/Display name, Post-EOC/07, Free/Member, Achievements, Obľúbené aktivity, Zážitky z RS,...)

2. Ja v RS/Cz&SK Komunite:
(RS Friends, Fóra, Komunity, Klany, Clan chat/Friends chaty, Odkiaľ si sa o nás dozvedel...)

3. Ja v reálnom živote:
(Meno, Vek, Bydlisko, Súrodenci a rodina, Domáce zvieratá, Škola/Práca...)

4. Ja a môj voľný čas:
(Záľuby/Koníčky, Čomu sa venuješ, Šport, Jedlo, Priatelia, Tv, Seriály a Filmy, Knihy, Jazyky, Hudba, Hry, PC zostava...)

Sat 05. Jul 2014 11:27:44

Oh, God :shock: :shock: :shock:

Nazdar, Vilo :D

Sat 05. Jul 2014 12:03:01

nazdar teba som tu nečakal :D

Sat 05. Jul 2014 21:32:26

Vítaj u nás Artik.