Zemir

Sun 22. Jun 2014 23:48:53

Čautee,

jmenuju se Dominik [smilie=huhu.gif], jsem z Brna a RSko jsem začínal hrát někdy v 2006.
Hraju na OSRS serverch (members). Nikdy jsem neměl rád questy, přesto jsem se do nich teď pustil po hlavě. Dřív jsem prožíval PVm, hlavně DKs, kde jsem byl pečenej vařenej ( nejvíc s Anopheleskem :P ).

Moje clanová historie se začala psát asi od combatu 80, kdy jsem nastoupil do BeFounded. Netrvalo však dlouho a odešel jsem na dlouhá léta do clanu tDD, kde jsem měl tu čest na rok zastávat i pozici leadera. Od combatu 95+ jsem vstoupil i do CSF.

Když jsem přišel po letech na OSRS a dozvěděl jsem se, že cz/sk komunita žije a nad míru očekávání je mnoho lidí aktivních i na OSRS, byl jsem mile překvapen. Za to, že držíte komunitu thumbs up, protože vždycky jsem hrál jen kvůli lidem okolo !

Co se týče real lifu - bude mi 20, rád sportuju (gym, fotbálek etc.), mám rád společnost, party a pití.

Rád zahraju i LoL, BF3, sleduju seriály (himym, tbbt, ahs). Když už musím číst, tak spíš duchovno.

Re: Zemir

Sun 22. Jun 2014 23:51:04

Tak tebe bych tu nečekal.. Vítám tě z celého srdce! <3

tDD forever

Mon 23. Jun 2014 7:58:33

Vítej mezi námi! Studuješ ještě nebo už jsi se připojil do řad pracujících? Nebo obojí? :)

Mon 23. Jun 2014 8:01:31

Vítaj späť Zemir :)

Ako sa darí na OSRS? Lvls?
O Legacy mode na RS3 si už počul?

Mon 23. Jun 2014 9:56:15

Díky všem :)

Iwina5 wrote:Vítej mezi námi! Studuješ ještě nebo už jsi se připojil do řad pracujících? Nebo obojí? :)

Letos jsem odmaturoval a chystám se na jazykovku a práce bude k tomu, takže nejspíš obojí :)

Kwaichi wrote:Ako sa darí na OSRS? Lvls?
O Legacy mode na RS3 si už počul?

Docela to jde, po měsíci hraní 71cb, největší lvl 79 fletch, zbytek 40+-. Naháním questy a combat na PVM.

Slyšel jsem, že něco jako Legacy mode bude, ale nevím o tom nic.

Mon 23. Jun 2014 18:11:03

Cau Zemire, takze jakmile jsem te poprve potkal jako cca 74 cb lvl ve wildu u dwf, tak jsi jeste nemel klan ? Asi jen takovy maly jako vetsina co :)

Mon 23. Jun 2014 19:53:03

Sun Wukchung wrote:Cau Zemire, takze jakmile jsem te poprve potkal jako cca 74 cb lvl ve wildu u dwf, tak jsi jeste nemel klan ? Asi jen takovy maly jako vetsina co :)

My jsme se potkali ve wildu někdy? :o Tak to si nevybavuju, ale moje jediné clany byly BF a tDD. Takže pokud jsi mě potkal s nějakou větší skupinkou, určitě to byli friends :D

Mon 23. Jun 2014 19:54:32

Vitaj [smilie=smile.gif]

Mon 23. Jun 2014 20:17:51

Vitaj :D

Tue 24. Jun 2014 20:56:09

ahooj Zemir :)

Wed 25. Jun 2014 9:11:17

Vitaj :)

Wed 02. Jul 2014 23:21:07

Další člověk kterýho bych tu nečekal :D
To už tu bude zpátky pomalu půlka tdd ne? 8-)