I tercian I

Mon 09. Jun 2014 0:12:09

1. Ja a Runescape:
Zdravim vsechny :). Hraji pod nickem I tercian I, ale spise budete znat muj byvaly hlavni ucet Tercian. Runescape jsem zacal hrat mezi 2001 -2002, presne datum si uz opravdu nepamatuji.
Samozrejme jsem hral s prestavkami a ta nejdelsi prisla po nastupu EOC. Tento update jsem uz nezkousnul a rozhodl jsem se ukoncit postavu Tercian a necekal jsem, ze se k rs jeste vratim.
Ale mam za sebou prvni rocnik vejsky a prazdninova nuda padla i na me. Tak jsem se rozhodl znovu zacit a zabit trochu cas :).

2. Ja v RS/Cz&SK Komunite:
Vetsina mych rs pratel uz nehraje a proto je muj friendlist krapet prazdny. Tedy budu rad, za kazdeho noveho rs frienda :D. V zadnych klanech jsem nebyval, protoze nejak stale nevidim uzitecnost klanu v runescape. Pouze jsem prebyval na chatu obrizka, kde jsem si za duveru vyslouzil stribrnou placku.

3. Ja v reálnom živote:
Jmenuji se Stepan, je mi 21 let a bydlim ve Zdare nad Sazavou. Momentalne studuji na VUT FIT v Brně.

4. Ja a môj voľný čas:
Moje zaliby nejsou nijak zvlastni. Sportuji od mala, takze u me vede skoro jakoliv sport. Nejak vazne uz hraji jen fotbal za vesnicky tym. Jinak serose uz moc nesleduji, ale samozrejme na Game of Thrones si vzdy cas udelam.

Re: I tercian I

Mon 09. Jun 2014 2:22:00

Vitej mezi námi :) na cc určitě brzy najdeš novou náplň svého friendslistu (když už ne svého života...). Můžeš začít se mnou :D
Co máte všichni na GoT? To přece nemůže být tak úžasné

Mon 09. Jun 2014 8:49:48

Dekuju :) Dobre dobre to jsem rad :) Nejakej extra duvod asi nemam, spis me tahne to prostredi a pribeh. Kdybych nebyl linej tak bych si treba i knizky precetl , ale to je nerealny :D

Mon 09. Jun 2014 12:05:28

Ahoj Tercian.
Strieborná hviezda na obrizke, tak to je niečo :p Takže si začal na OSRS s novým acc? Aké už máš lvls a ktorý skill trénuješ najviac?

Mon 09. Jun 2014 16:02:32

Tak aspon v dobe meho aktivniho hrani to aspon neco znamenalo :D No tento ucet mam +- z roku 2005. Pouzival jsem ho jako alternativni banku :). Moje skilly jsou docela slabe, ale to se urcite rychle zmeni. Jinak zatim nejvic vyexpenej skill je fish 77. :)

Mon 09. Jun 2014 19:14:31

Vitaj :D Ty si teda RS veterán, určite si jeden z najstarších hráčov na fórku..

Tue 10. Jun 2014 6:06:04

vitam ta :D:D:D john snow you know nothing!!! :D:D:D

Wed 11. Jun 2014 18:51:56

Vítej u nás. Vidím, že se tu rozrůstá VUT komunita. :))

Thu 12. Jun 2014 21:38:56

Vitaj :)

Fri 13. Jun 2014 8:06:52

vitaj :D

Sat 14. Jun 2014 19:56:03

Vitej, nekde jsem ten nick videl :)

Wed 06. Aug 2014 17:57:59

Caaau,
pardon za bump ale..
FIT VUT a nudis se? :D Dal jsi IOS?
Kazdopadne se soustred hlavne na 4ty semestr.. tam se teprve pozna, kdo na to ma a kdo ne :D a pak na TINY.

Wed 06. Aug 2014 22:43:34

vítej, v názoru na warring klany se naprosto shodneme

Wed 06. Aug 2014 23:43:43

Čau, já jsem z NMnM :)