New Beast On Stage

Fri 30. May 2014 13:51:22

Ahojte, moje meno je Samuel a budem sa snažiť Vám prekladať texty spolu s ostatnými Translatormi :)

Dúfam že budete s mojimi prekladmi spokojní a porozumiete im tak aby Vám pomohli :)

RS life ~~~
- v poslednej dobe som sa do Rska pustil veľmi zaryto pretože som mal zdravotné tažkosti a nemohol som sa venovať fyzickým aktivitám :D
- hral som pred EOC asi 4 roky ale to bolo iba F2P počas základnej školy a nemal som viac ako 1M tak som si vytvoril nový účet ktorý mám asi pol roka a aktívne na ňom hrajem.

Personal life
- takže ako som spomenul volám sa Samuel mam 17 rokov, bývam v Košiciach a študujem na Obchodnej akadémii taktiež v Košiciach a som "úspešný" študent tretieho ročníka :D
- mam kocúra ktorý sa vola Korky :D, mal som psa ale ten už je na lepšom mieste :c
- mám rád klasiku, ako v hudbe tak aj v štýle obliekania neznášam nové trendy čo sa týka všetkého (obliekanie, hudba atd...) teda až na skinny jeans :D

Aktivity
- rád sa povaľujem, som veľmi lenivý jedinec, ale taktiež si rád zašportujem tak raz do roka.
- milujem piatky s kamarátmi či už niekde v bare alebo vonku pri fľaške c:
- neznášam diskotéky a kluby pre dúhovú mládež :D
- mam ich viac len si teraz neviem spomenúť.

To by bolo niečo málo k mojej osobe, ak máte nejaké otázky tak sa smelo pýtajte nemám čo skrývať :D a ak som niekoho očaril tak mu môžem poskytnúť môj FB, skype, snapchat a podobné sociálne srandy. :)

Re: New Beast On Stage

Fri 30. May 2014 14:44:36

Ahoj :)

Lenivosť si prebral od Korkyho alebo on ju pochytil od teba? :D

Tešíš sa na letné updaty v RS alebo si skôr cez leto budeš užívať život vonku?

Fri 30. May 2014 14:52:39

ahoj ahoj a vitaj u nas...
posledne dni sa casto stretavame ale myslel som si ze si nejaky zahranicny hrac a nie cz sk :D

Fri 30. May 2014 17:15:46

Čúúús, ďalší Košičan.

Len mi nepovedz, že aj ty chodíš na Watsonku :(, každý kto chodí na OA chodí na Watsonku, akoby bola Polárna horšia ( tam chodím ja :) ).

Keby niečo potrebuješ, či ingame alebo na fóre, kľudne napíš :)))

Fri 30. May 2014 17:43:22

Ďalší z OA, nazdar :D Síce ja chodím na OA Poprad, ale môžeme si podať ruky :D btw: tiež som tretiak

Vitaj :D

Fri 30. May 2014 19:19:08

Vitej.

Fri 30. May 2014 22:00:22

Hi, avatar mi pripomina nejake anime... sledujes?

Fri 30. May 2014 23:28:21

Ahoj :)

Fri 30. May 2014 23:51:25

Zdar, jakto ze ta mam vo fl? :?

Sun 01. Jun 2014 8:34:48

Vitaj :)

Tue 24. Jun 2014 16:50:38

Sorry ze som vam neodpovedal chlapci myslel som si ze sa to predstavenie niekam stratilo :D ano stretavam vas povacsinu ci uz v GE alebo niekde po Gielinore :D tak ked ma stretnete kludne napiste rad si vas pridam pokecam vsetko :D

Moj Avatar je z hry Epic Battle Fnastasy co sa da nazvat ako anime :D

Hram aj s jednym kamaratom z Kosic tak keby ste chceli niekedy skocit na pivo alebo hocico nieje problem :D

Vdaka za prijemnu odozvu :-))

Tue 24. Jun 2014 17:18:24

Sice jsme se už potkali, ale nepozdravil jsem tě na foru :D, v tu dobu jsem byl nějak mimo forum

Sun 29. Jun 2014 8:57:28

vitaj :D