.

Sat 14. Dec 2013 14:16:33

Čaute, tak som dostal chuť sem niečo napísať :D. Popripínam ku každej kapitole aj nejaké obrázky ;) .

Ja a Runescape:
Technologics, EOC 200 (musel som sa po toľkom čase nalogovať :D ). Začal som hrávať RS niekedy v polke roka 2005. Medzi moje top zážitky patrí prvý klan TLKOF, pôsobenie na rsko webe (redaktor, zástupca šéfredaktora), status player moderátora a pôsobenie v klanoch Lost Heaven a CSF. Nejaké ultra epic veci sa nekonali :) .Na RS sa mi vždy páčilo, že ide o jednoduchú, nenáročnú a dynamikcú RPG hru, kde človek postretáva kopu fajn ľudí. CZ/SK komunita bola vždy silná, a zrejme aj v tejto dobe je hojne zastúpená na servroch.

Spoiler:
Quest Cape
Image

Plagát z Jagexu za moderátorstvo :)
Image

Oslava moderátorstva
Image

Kecy medzi modmi
Image

TLKOF klan
Image

RSKO.cz akcie
Image

Image

Image

Image

Ja v reálnom živote:
Volám sa Samo, pochádzam z Oravy a mám 25. Vyštudoval som informatiku v Bratislave, kde som zostal aj robotovať. Rád hrávam hry (pc aj stolovky). Momentálne World of Tanks, Fallout, Anno 1404, a na vianoce očakávam Borderlands 2 GOTY. Ďaľšia záľuba je hudba, hlavne elektronická.. ale nepohrdnem ani inými štýlmi. Filmy - historické, vojnové, sci-fi, fantasy.. seriály mám rozpozerané South Park a One piece Image. Ešte mám rád všelijaké výlety po horách aj dolách. V poslednej dobe sa snažím aj o modelárstvo.

Spoiler:
Image

vsimnite si RS tricko :wtfhash:
Image

Image

Image

Image

Image

Hall of Fame
Interview

Re: .

Sat 14. Dec 2013 14:50:17

to kde sme ked taketo legendy sa musia predstavovat :D

za fallout palec hore

Sat 14. Dec 2013 15:08:49

ja mam kamosa z oravy :D tiez pijes goral vodku ? :read:

Sat 14. Dec 2013 15:31:08

kebiže si chceš niekedy zahrat wot napiš pm

Sun 15. Dec 2013 1:54:00

Super tank Techno.
Aj loďka je pekná, ale mohol by si ju ešte namaľovať.

Aké stolovky hrávaš? Akurát mám na stole Lord of the Rings The Card Game.

PS: Niekedy sa musíš nalogovať na dlhšie. Vezmeme ťa s Matonymom na lov bandosákov :p

Sun 15. Dec 2013 9:19:21

Hehe, pěkný úvod :)

Sun 15. Dec 2013 10:36:24

Own Style wrote:ja mam kamosa z oravy :D tiez pijes goral vodku ? :read:

Čo príde :mrgreen:

Norendil wrote:kebiže si chceš niekedy zahrat wot napiš pm

Hrávam prevažne s klanom EHW (Extra Hardware). Momentálne finishuje kampaň a vyzerá to, že tank dostanem :yessir: . Ak by to niekoho zaujímalo, tak tu je link na moje WoT štatistiky: http://www.noobmeter.com/player/eu/tech ... 500403250/

Kwaichi wrote:Super tank Techno.
Aj loďka je pekná, ale mohol by si ju ešte namaľovať.
Aké stolovky hrávaš? Akurát mám na stole Lord of the Rings The Card Game.
PS: Niekedy sa musíš nalogovať na dlhšie. Vezmeme ťa s Matonymom na lov bandosákov :p

Maľovanie ma nebaví, je to otrava. Páči sa mi to takto v drevenej farbe. A samozrejme ide hlavne o to skladanie.
Stolovky - moc ich nemám (Timeline, Duch, Aktivity, Scrabble), takže väčšinou hrám to, čo donesú kamaráti, prípadne čo sa podarí uchmatnúť na akcii Ihysko.
Logovanie - keď bude čas a chuť, vyskúšam si asi ako to teraz chodí na f2p. Neskôr možno aj membership 8-)

Dark wrote:Hehe, pěkný úvod :)

No neviem či je to úvod, po 8 a pol roku :lol:

Sun 15. Dec 2013 10:45:02

Welcome back :) Čo ťa priviedlo naspäť k RS?

Sun 15. Dec 2013 11:46:02

Nic, este som sa nevratil :lol:

Mon 16. Dec 2013 18:35:41

Pekné predstavenie :D

Mon 16. Dec 2013 23:52:00

"nazdar p modely =)"

No pekne som ta uviedol, a este krajsie seba...

Thu 18. Feb 2016 7:26:36

Čaute páni.

Podarilo sa mi obnoviť účet. Niekto ho počas mojej neaktivity ukradol a zrejme aj predal.
Nickname bol Dried Herbs (how uncool), ale to sa mi podarilo s modmi ukecať a vrátili mi pôvodný. Na nickname Technologics bol vraj dokonca ban za RWT.
Aká irónia Image

Každopádne, majetok som nemal žiadny, keďže som to po svojom konci porozdával. Neprekvapilo ma teda, že v banke toho bolo poskromnejšie.
Čo je ale haluz, že ten neborák celkom dosť naskilloval (99 summon, 90+ herblore atď), a ja som mu ten účet surovo vyrval z jeho smradľavých RWT paprčí :mrgreen:

Rád vás zas stretnem ingame. Zatiaľ si dávam len trochu f2p a snažím sa vžiť do RS3. Je to pre mňa po tých štyroch/piatich rokoch úplne cudzie.

Thu 18. Feb 2016 16:52:03

Fajn, je dobre vedet, ze jsi zpatky :)

Thu 18. Feb 2016 20:44:22

juuuu tech :) ... kasli na rs 3 :D ja si pekne v utajeni skillujem na oldschoole :D

Fri 19. Feb 2016 15:17:38

Welcome back :)

Sat 20. Feb 2016 1:23:06

Vitaj späť :)

Sun 21. Feb 2016 20:40:40

Ahoj Samuel, ak dobre pamatam:)

Mon 22. Feb 2016 11:00:29

:) je to aj hore napísané.

Skúšam trochu f2p, a je to celkom dobré. Musím ale nazbierať nejaké suroviny a cash, lebo nemám nič :mrgreen:

Zaujímavý je nápad s každodennými taskami.

Tue 05. Apr 2016 18:28:47

Ahojky, to, co sis schovával u mě, má asi Radim, tak mu napiš :D

Fri 08. Apr 2016 19:26:49

Nazdar :mrgreen:

To je asi jedno.. asi to nejdem znova hravat. Ani si nepamatam, kolko som ti vtedy vlastne dal :D

Wed 11. May 2016 22:06:23

Tak som dostal trochu chut nieco naskillovat :mrgreen: a najlahsie na free bude kupit skilly ako Cooking / Crafting / Firemaking.

Kovajda, pripadne Radime.. neviete co za obnos som to zanechal? :mrgreen:

Ale ak sa tie prachy uz nenajdu, nic sa nedeje ;) , mozno to aj tak bude lepsie.

Thu 12. May 2016 0:45:19

Dal ich migrantom! :evil:

Fri 13. May 2016 6:33:39

tak 100-150, nevim, jaká je míra inflace, vynásob si to kdyžtak nějakým koeficientem :wtfhash:

Fri 13. May 2016 9:15:59

Lol, to som nevedel, ze som si to odlozil na terminovanom ucte :mrgreen:
A len pre informaciu, Radim je Fritol nie? Alebo ma pamat klame uz?

Fri 13. May 2016 18:25:16

Jo Radim je Fritol, ikdyz se ve hre taky vyskytuje hrac s nickem Radim, ale to zase neni Fritol :)