Netto XxX

Wed 30. Oct 2013 19:06:03

1. Ja a Runescape:
No tak som už tu :D
Volám sa Netto XxX ale stačí len Netto nakoľko Netto samotné nebolo voľné a čísla som nechcel a keďže som začínal vidieť hlbšie do xxx scén tak som si to tam dál :roll: Účet som vždy vlastnil sám a nikdy som meno nemenil a založil som ho v 8. ročníku čo sa písal rok 2004 myslím keď som to dobre popočítal ešte na základnej kde po škole sa všetci stretávali na RSku v PC krúžku (michalovská gemblá - Markoo08, Dzminko, Ales999, Skiner23, Hell Man306, Milo Jak a 40 ďalších ľudí :D )

2. Ja v RS/Cz&SK Komunite:
Uf tak takto nechcem písať romány tak sa to pokúsim zhrnúť :P :
1) RS Friends - Napíšem len tích, ktorých osobne nepoznám, tých ktorých osobne poznám (abo spoznám) nebudem menovať (len spomeniem). Dalo by sa to nazvať na fázy lebo vždy bolí iní.... Na začiatku moj najlepší brat Fridrich aneb Cool Hrac CZ (vždy som sa s tej lamky smial co za nik zadrbal :D) a teďka známy úznavaný xFritolx. Stretol som ho vo wilde (mojom domove) ako sa vyberá ku castle tak som sa k nemu pridal. Veľký príbeh lásky sa začal :) hihi
Zvyšok len tak menovite online som videl malo z nich čo si ja pamätám škoda že už nehravajú a je to doba aby si aj oni mňa pamätali: Kral888, Lord Luke666, Kamilkadze1, X Pure5 5, Polis113, Deathmartin, Kamikaze389, Marilakov, Lordsithius, Zembi1, Cpt Cuba Cz, Manghos, Robo Susko, Ferenzs3, Maskott, Erik4569, Stalin5 5, Asinmustafa, Orol200, Gorilazinred, Love Slovak, Wolfenzi, Hnc44, Superoo00, Debil 121, Mokuin, Pavkoleus 23, V Tek007, Lukaswhite88, Petatrumpetk, Matus888,Discaard, Questalion, Hamburgr, Devil Cz, Matonym.........and more čo mi ostali v pamäti .......
2) Fóra - To len v krátkosti: csrune Frida ma naviedol :D
3) Klany - Fu tak tu by som vedel písať ale opäť podotýkam budem sa snažiť neprepísať :D
Môj prvý klan bol Lost Heaven - Kovajda, King Axeoth, Antex123 a kopec čo som ich hore spomínal. Bol to dobrý klan ale už si z neho moc nepamätám :/ Potom som nebol v žiadnom klane až dokedy som v RS nestretol DodoHKM s ktorým sme zistili že sme z jedného mesta a založil Izibor Klan (predtým sa volal ináč ale neviem teraz ako :D) kde som bol PK leader. Rozrástli sme sa a pamätám ešte na CW Dc vs Hs kde som dostal connection lost :D (video je ešte na jutjube - https://www.youtube.com/watch?v=adWLSdbmnb0 ). Čo si táke zasadne pamatám tak neviem či to bolo tak že sa mohlo byť len v Csf a v žiadnom inom klane alebo ako to bolo ale viem že sme sa všetci z Izibor klanu presunuli k Petatrumpetke do PD - Purple Dwarf :) tam som velmi dlho figuroval spolu s ostatnými a boli to pre mna NAJ časy na Runescape ;) P.S: Pamätám si ešte na CHD a mini CHD kde som pkčka kukavieval u Hell Mana306 :lol:

3. Ja v reálnom živote:
Tak volám sa Peter ale len 20% ľudí čo poznám ma tak volajú. Je mi 21 a som študent VŠ TUKE Pracujem brigádne kde to len pôjde. Som blázon :akon: Priateľku nemám a mam súrodencov i rodičov ktorý keď vidia že hrajem rs tak sú viditeľne nepotešený

4. Ja a môj voľný čas:
Tak vo svojom voľnom čase sa snažím podotýkam snažím učiť ale škola je ťažká a nakoľko tancujem a tanec je pre mňa veľa (teraz napríklad budem tancovať na Neli Pociskovej turné ale ešte som sa nedozvedel kde všade :D ) tak moc na školu času neostáva i keď mi zaberá dosť môjho času + ľubim sa v dobrej partií rozbiť a zabaviť :D Mojím ďalšími koníčkami sú ženy=sex po nich spontanné akcie, šport, môže byť aj kniha, rád si pozriem film a preferujem sci-fi a horory a viac ma už nenapadá

P.S: Csf som nemal rád nikdy asi :roll: ale keďže CZ/SK Communita upadá som tu aby som zveľadil, pomohol a snažil sa i to udržiavať aby ľudia RS hráli a mali prečo hrať :) + EDIT nikdy som nedával nolife RS som hrál kvôli wilde a keď sa zrušila prestal som a prvý 99 skill som dal nedávno takže cca po 9viatich rokoch od založenia účtu :D

P.S2: Okej nedá mi spomenúť Michalovce rs friends - okrem tých čo som spomenul na začiatku pridávam ďalších : Lord Waffa, Darkdeamont, Ferdy666, Diesel2, kapurkova, Rtrio, Chrastak, Hudy47, I Skpker I, Laserdark, Adda Svk, Tunelator, Kazestich (ináč Kaze prvý od ktorého som mal membera veľa ma naučil), An De Gor, Tibibio, Tonnyboss, Vegetables1, Danone Sk, Vimpi1, Zinfrant, Vlado9999, Jack Herer20 (Cracked48lt) a kopec ďalších SOI 8-)

AMEN
Last edited by Netto on Wed 30. Oct 2013 19:36:07, edited 3 times in total.

Re: Netto XxX

Wed 30. Oct 2013 19:12:51

Vitaj, ale ten podpis :facepalm:

Wed 30. Oct 2013 19:14:57

caw vitaj u nas

Wed 30. Oct 2013 19:33:57

Duncomage, Lukas23211, znáš? :) Jinak vítej v CSF :)

Wed 30. Oct 2013 19:40:11

cau, paradne citanie =p a vitaj na fore

Wed 30. Oct 2013 19:47:38

Lumíííííííík, vííítej :)))

[smilie=yuri99.gif] [smilie=wub.gif] [smilie=yuri99.gif]

Wed 30. Oct 2013 20:19:28

vítej :)

Wed 30. Oct 2013 21:46:50

Dobré čítanie na dosť tých mien som si spomenul aj ja :)

Ten s vodkou si ty? :p

Wed 30. Oct 2013 23:05:40

wlcome pamatas na lotr cz??ty co si vyjmenoval vsechny je znam :) mnel bys taky znat Lotr cz? a dzminka,alese,wolfenziho a dalsich znam hodne dobre aj oni mne

Thu 31. Oct 2013 1:01:28

Lost Heaven - Kovajda, King Axeoth, Antex123

wtf? co to je za combo? :D

Vítej :)

Thu 31. Oct 2013 1:08:17

Vitaj :D

Thu 31. Oct 2013 3:00:11

Kwaichi wrote:Dobré čítanie na dosť tých mien som si spomenul aj ja :)

Ten s vodkou si ty? :p

Jj s vodkou to som ja :D

Skycaller wrote:wlcome pamatas na lotr cz??ty co si vyjmenoval vsechny je znam :) mnel bys taky znat Lotr cz? a dzminka,alese,wolfenziho a dalsich znam hodne dobre aj oni mne

Áno aj na Lotra pamätám :) neviem prečo som ho nenapísal :D to si ty? :P

Thu 31. Oct 2013 17:30:44

Radne dobra historie :)
Co se tyce Iziboru a predchudce: znas Lubos Sk? S jeho tymem jsem chodil obcas pkovat a jeste co si vzpomenu na jmeno tak tam byl treba Semerad.

Ty jsi presne pravy opak me, ty znas z realu milion RS playeru a ja nikoho :akon:

Fri 01. Nov 2013 2:10:23

Sun Wukchung wrote:Radne dobra historie :)
Co se tyce Iziboru a predchudce: znas Lubos Sk? S jeho tymem jsem chodil obcas pkovat a jeste co si vzpomenu na jmeno tak tam byl treba Semerad.

Ty jsi presne pravy opak me, ty znas z realu milion RS playeru a ja nikoho :akon:

Taká ja už moja história :) a jasne Na Lubosa si spomínam Semerada pomenej ale ja som poznal obidvoch a myslim ze s Lubosom som aj nejednu pk absolvoval :)

Fri 01. Nov 2013 13:04:03

Welcome :D

Sun 28. Sep 2014 1:13:37

aj ja som taaaaam :DDD

Sun 28. Sep 2014 10:38:47

Asinmustafa wrote:aj ja som taaaaam :DDD

v rok starým topicu?