Belquerst / Belw / Slovakia123

Sat 29. Jun 2013 21:43:52

1. Ja a Runescape: Ja a Runescape.. začal som v Decembri 2002, za nejakú smiešnu postavu. Po asi týždni som urobil môj dlhoročný main - Slovakia123. Od januára 2003, až do roku 2008 som bol aktívny každý deň (až na pár malých, max. pár týždňových páuz). Často som sa vyskytoval v Top 10 Cz/Sk hráčov (Cz/Sk Memberlist), prvý Cz/Sk s Pray 99 a cmb menším, ako 126 .. jeden z prvých majiteľov Phatu medzi Cz/Sk .. medzi moje obľúbené skilly vtedy patril najmä WC, Cook, Pray.. strávil som pár týždňov v Castle Wars (kde som mimochodom urobil 90-97 Magic, čisto na ancient) .. barragovanie noobov ma neskutočne bavilo :) Príchodom GWD, G.E a ďalších vecí sa mi hra znechutila (Jednotucho, starý,dobrý RS, na ktorý som bol roky zvyknutý, jednoducho prestal existovať a hra šla dole vodou..) Koncom roku 2009 som začal hrať znova, práve v dobe najväčšieho Bot boomu v hre.. bohužiaľ, masové reportovanie a moja ignorácia okolitých hráčov vyústila v perm ban.. jeden z dôvodov bol určite aj Minor macroing ban niekedy z roku 2005 (autoclicker, alebo kto ho kedy nevyskúšal..) .. a na dlhšiu dobu som sa odmlčal.

Po asi rok a pol dlhej pauze som si založil Belwa, lvl 3 skillera. Combat ma nikdy nebavil, vždy som preferoval skillovanie. Hranie za neho ma naozaj bavilo, 1504 total, najlepší Cz/Sk lvl 3 skiller. Po pár mesiacoch pauzy som sa chcel vrátiť, zapol som hru a zistil, že RS je totálne zmenený. EoC, Skiller lvl 4 a ďalšie veci som ihneď odmietol .. a s RS prestal.

Potom ma Jagex potešil - Old School Runescape. začal som hneď v prvý deň OSRS. Hrávam doteraz a plánujem aj naďalej. Momentálne 1634 total, jeden z najlepších Cz/Sk na 07.. ako aj pred tým, medzi moje silné stránky patria non-combat skilly..

2. Ja v RS/Cz&SK Komunite: V Cz/Sk Runescape komunite som sa začal angažovať ihneď po začatí hrania. Najprv to bolo na Prilukách (tie si už pamätajä len naozajstní RS dinosauri), čo bolo vlastne prvé veľké Cz/Sk RS fórum. To ale po čase skončilo a na rad prišiel CSRune projekt. U toho som pomáhal už od založenia, Head Global Mod .. CSrune ma sprevádzalo až do roku 2007/2008, kedy som s hrou na nejaký čas prestal a tak skončila aj moja aktivita na CSrune, kde som zakukol už len sem tam. Momentálne tam občas zájdem, ale všetci vieme, čo sa s CSrune stalo..

Mojím prvým PK clanom bolo The Moriquendi. S nimi som si užil dosť pkovanie, ale aj zábavy.. Keďže som ale nikdy nebol veľkým nadšencom PK, z klanu som po pár mesiacoch odišiel..

V už ani neviem ktorom roku som stál pri založení Czecho-Slovak Forces, národného klanu pod vedením Pihosha. Bol som vybraný ako co-leader, zástupca vtedy najväčšieho Cz/Sk fóra, CSRune. Myslím, že začiatky boli vcelku vydarené. Úplne nový klan sa objavil na scéne národných klanov a všetkým ukázal, že aj malá krajina (Československo!) toho dokáže veľa, ak má to správne vedenie. Po mojom konci s RS som ale prestal pôsobiť aj tu..

po mojom návrate k RS som začal pôsobiť vo vtedy najlepšom Skillerskom klane, Skillers United. Rýchlo som sa začlenil medzi kolektív, pravidelne navštevoval eventy, súťaže.. po permabane som prestal aj so SU..

3. Ja v reálnom živote: Myslím, že moje reálne meno nemusím zatajovať, aj tak ho všetci poznajú.. Volám sa Miro, som z východného Slovenska, z Prešova. Mám 23, momentálne som úspešne ukončil prvý stupeň bakalárskeho štúdia na Vysokej Škole Bezpečnostného Manažérstva v Košiciach. Samozrejme sa chystám ďalej. Milujem knihy, najmä fantasy.. dávam prednosť klasickému fantasy.. medziu mojich obľúbencov patria R. A. Knaak (Dragonrealm, Warcraft, Diablo, ..), Michael Scott (Alchymista Nicolas Flamel), Patrick Rothfuss (Kroniky Kráľovraha), Brandon Mull (Fablehaven), Andrzej Sapkowski (Zaklínač). Za svojho najobľúbenejšieho autora by som ale pravdepodobne označil velikána menom Edgar Allan Poe. Mám od neho všetko, čo kedy napísal. Dokonca české vydanie jeho poviedok z roku 1894. Počúvam prevažne metal (pagan, folk, heavy, power), rock (prevažne ten old-school), country.. Mám Fretku, menom Kryštof.. ten už má ale 7 rokov, takže už s nami dlho bohužiaľ nebude.. Mojou vášňou sú ale motorky, ktoré nadovšetko milujem.. Momentálne som v štádiu šetrenie si na ňu, plánujem kúpi na ďalší rok.

Re: Belquerst / Belw / Slovakia123

Sat 29. Jun 2013 22:23:05

Fascinujúca história :)
S Mori si pkoval na F2P či P2P?
Dobrý výber kníh, najlobľubenejšia kniha od Poa?

PS: Cool nick name na old RS :D

Sat 29. Jun 2013 23:35:22

S Moriquendi som pkoval najmä na Free, ak ma pamäť neklame.. predsa, je to už "zopár" rôčkov :)

od Poea milujem v podstate všetko.. z poézie určite Havran, Anabell Lee, Matke, Sen vo sne, Zvony.. z prózy nemám nejakého super favorita, najradšej mám asi Príhody Arthura Gordona Pyma, Maska rudé smrti, Zlatý skarabeus.. je toho mnoho :)

PS: dík za kompliment.. Image

Sun 30. Jun 2013 7:51:14

Od Poa som ešte veľa nečítal, určite sa na niečo z toho pozriem :)

Mon 01. Jul 2013 0:17:26

BELQ <3

Mon 01. Jul 2013 12:59:59

Jůůů, vítej zpátky :)

Ani jsem netušil, že ses opět vrátil a hraješ pravidelně. Jen mě zajímá, nevadí tí, že musíš vše budovat opět od začátku, když sis tím už jednou prošel ?

Mon 01. Jul 2013 14:43:19

Ako sa to vezme.. samozrejme je hra s accountom, ktorý má nespočet 99tok jednoduhšia.. ale EoC sa mi naozaj nepáči, Jagex sa dosť odklonil od starého modelu RS, ktoré mňa osobne bavilo najviac (a stále baví). Preto som pri 07 neváhal ani chvíľku, pomaličky to ide, nemám sa kam ponáhľať.. ;)

Mon 01. Jul 2013 18:08:06

Co ze jsi se tu zase vyloupl? :)

Mon 01. Jul 2013 18:52:50

..aaale, Matonym ma prekecal.. :twisted:

Mon 01. Jul 2013 19:19:55

Vitaj :)

Mon 01. Jul 2013 19:21:48

Belquerst wrote:..aaale, Matonym ma prekecal.. :twisted:

:akon:

Pekné predstavenie sa :wtfhash:

Tue 02. Jul 2013 16:22:39

Hele jeste bych se chtel zeptat, ty Rune priluky ty byly jeste za fungovani csrune nebo uplne zmizely? Totiz ja si na ne matne pamatuju.

Tue 02. Jul 2013 18:40:25

Ahoj. Obdivujem ako si dokazal hodit za hlavu vsetok ten cas vlozeny do predosleho accountu/ov a zacat od nuly. Je vidiet ze ta hra naozaj bavi. Ja to nedokazem, a to som zacal v 2006 a hral aj s mesacnymi prestavkami, az kym som v 2008 neobjavil clanning a komunitu, ktora ma zaujala viac ako hra. No eoc sa uz hrat neda a clanning komunita sa presunula do OSRS, co ja v 23 rokoch s ovela dolezitejsimi vecami na starosti fakt nedokazem - to pre mna znamenalo definitivny koniec. Na irc a fore sa ale zastavim kazdy den ;)

Tue 02. Jul 2013 18:54:00

Sun Wukchung wrote:Hele jeste bych se chtel zeptat, ty Rune priluky ty byly jeste za fungovani csrune nebo uplne zmizely? Totiz ja si na ne matne pamatuju.

Priluky nejaký čas ešte fungovali, ale neprispievalo sa na nich.. a zakrátko skončili.. myslím, že potom ešte nideke bola nahraná záloha, ale prispievať sa už nedalo..

Anopheles7 wrote:Ahoj. Obdivujem ako si dokazal hodit za hlavu vsetok ten cas vlozeny do predosleho accountu/ov a zacat od nuly. Je vidiet ze ta hra naozaj bavi. Ja to nedokazem, a to som zacal v 2006 a hral aj s mesacnymi prestavkami, az kym som v 2008 neobjavil clanning a komunitu, ktora ma zaujala viac ako hra. No eoc sa uz hrat neda a clanning komunita sa presunula do OSRS, co ja v 23 rokoch s ovela dolezitejsimi vecami na starosti fakt nedokazem - to pre mna znamenalo definitivny koniec. Na irc a fore sa ale zastavim kazdy den ;)

Aj ja mám dôležitejšie veci na práci.. vyskúšal som mnoho MMO.. cez WoW, L2, Rift, Aion, GW2, Maplestory .. atď atď .. každopádne neviem čím to je, no vždy sa vrátim k RS.. to ma proste baví :)