Nebesak

Thu 13. Jun 2013 17:52:29

1. Ja a Runescape:
Nebesak jméno mé. Muj osobni nazor je ze s prichodem EOC RS kleslo, tudiz bych radsi 07 ale jsem linej zacinat od znova (s prichodem novy updatu jsem v trvani dvou let neaktivity prisel o 2/3 hodnoty banky) ;) po dvou leté pauze jsem opet member a pokud neklesne RS jeste niz tak zatim neplanuju na delsi dobu prestat. mezi oblibeny aktivity patri asi slayer, pk a mh (na PK a MH momentalne nemam dost vykonej PC takze bohuzel neprobiha :D). Muj nejvetsi luck ve hre bylo asi nekolik hiltu duo (doby kdy bandos hilt stal 32M ;)) a dropy jako 4x D chain (3x dust devils kde jsem delal strength 88-99)

2. Ja v RS/Cz&SK Komunite:
=tDD= 4ever ;) prvni, posledni a jediny klan kde jsem vyrustal... spousta dobrych pratel, ochotnych partaku a paradnich skilleru... Mezi ty nej partil Mikel Cz(nikdy jsem nepochopil jeho nadseni a zapaleni pro F2P)

3. Ja v reálnom živote:
IRL se jmenuji Pavel Nebeský, je mi (za mesic) 21 let, bydlím s přítelkyní v byte na severu čech, kousek od usti nad labem ;) od me dvoulete pauzi pribyla jen tato pritelkyne a prace ve firme na vyrobu sroubu do aut (Toyota, peugeot, citroen ;))

4. Ja a môj voľný čas:
Ve volném čase se rád přehrabuju v autech nebo neco brousim, svařuju apod. taky obcas nebo casto obskakuju pritelkyni :D z filmu mam rad povedene komedie a horory. knizky nectu a z jazyku umim jen neco malo z nemciny a anglictiny coz jsem se naucil prevazne na RS ;)

Re: Nebesak

Thu 13. Jun 2013 17:55:59

cus Neby :D

Thu 13. Jun 2013 18:00:49

nazdar Nebesak :) pamatuju si te z tDD i kdyz sem tam byl jen chvilu
Last edited by Davex on Thu 25. Jul 2013 13:31:46, edited 1 time in total.

Thu 13. Jun 2013 18:11:44

=tDD= powa unit :)

Vitej i tady na foru :)

Thu 13. Jun 2013 21:39:18

3 chainka z dustov? lol

Thu 13. Jun 2013 23:02:59

Ahoj, vitaj na CSF fóre :wtfhash:

Thu 13. Jun 2013 23:29:06

Ahoj, Vitaj :)

Fri 14. Jun 2013 9:22:01

Kwaichi wrote:3 chainka z dustov? lol

Image

gratulujem a vitaj!

Fri 14. Jun 2013 9:57:29

tak ked sa niikomu dari tak sa mu jednoducho dari :D :D mne to chain este nikdy nepadlo :D

Tue 18. Jun 2013 23:11:49

Dekuju za privitani =) Nikdy jsem se nenaucil quotovat vic prispevku najednou tak to vezmu poporade xD
Anoph, Davex, Sun: =tDD= 4ever [smilie=th_finger_devil.gif]

Kwaichi, Moongose: Zapomel jsem napsat ze jedno bylo solo, jedno na CS a o tom tretim si nejsem jistej, ale vim ze padlo... :)

Mato, Viktor: Vrelé diky ;)

iX Sima Xi: ten luck bych potreboval ted, kdyz jsem zase zacal hrat xD

Thu 20. Jun 2013 16:26:32

Cauuuu nebee, skoda, ze z tdd uz prakticky nikdo nehraje :/ ale jinak nas obby hunting nebo pure training byly jedny z poslednich RS obdobi, ktery jsem zral 8-)