SlayDevi

Fri 17. May 2013 10:21:29

1. Ja a Runescape:
V RS už nějaký ten pátek mám nick SlayDevi, ale dříve jsem vystupoval spíše pod nicky typu devilek :). EoC se mi líbí narozdíl od 07, už jsem si zvykl a i když se někomu EoC nelíbí je to lepší :). Jsem aktivní member už asi 3 roky a tak to také zůstane. Dropů moc nebylo spíše jen v GwD, ale jsem pišný na své dropy při slayeru jako například D.chain z dust devils 2x :). Nejradši mám slayer, pracuju na 200M att, mám rád MH a dung :)

2. Ja v RS/Cz&SK Komunite:
V cz/sk komunitě jsem byl naposled když byl aktivní LORS, tam jsem byl poněkud dlouho něco okolo 2 let :) Poté jsem byl v klanu (nebyl cz/sk) pár měsíců, nebyl špatný jen ta komunita nebyla nejlepší.. V RS mám převážně jednoho kamaráda, i když je to spíše můj RS bratr Ondras :)

3. Ja v reálnom živote:
V reálném životě se jmenuji Tomáš, ale od prváku mi nikdo neříká jinak než Kennen :) Je mi 18 let, bydlím v Krnově (Moravsko-slezký kraj), s mamkou a jejím přítelem. Sourozence mám jen nevlastní mladší sestru a stejně starého bráchu, ale nebydlí s náma. Mám malého pejska, který převážně spí :D Studuju na střední průmyslové škole v Bruntále, obor IT v zaměření na HardWare a jsem v třeťáku.

4. Ja a môj voľný čas:
Hlavní záliby jsou asi kolo a kreslení, strašně rád kreslím většinou postavičky z her, věnuju se tomu i ve škole, prostě si kreslím během hodin :D. Nejsem zrovna sportovec nejsem na to moc, ale rád si zaběhám nebo zahraju tenis/voleybal:). Každou středu pravidelně po škole chodím na pár pivek s kamarádama/kamarádkama :). Telku moc nesleduju ale seriály pořád :) Nejradši mám Futuramu, Dextra, Jmenuju se Earl atd.. :). Umím jen anglicky a to jsem se převážně naučil jen v RS :D. Co se týče hudby jsem metalista :) Nejradši mám Saxony a po nich následuje Eluveitie a Dimmu Borgir :). Knihy nečtu i když bych asi měl hlavně k maturitě :)

To by mohlo být tak nějak vše o mě :)

Re: SlayDevi

Fri 17. May 2013 10:30:02

And this is true, this is my RS brtoher! :D

Fri 17. May 2013 10:46:18

Ondras wrote:And this is true, this is my RS brtoher! :D

kto? tvoj RS boter ?:D

Ahoj, RS históriu ma dobrú, kto nebol v LORS nemôže byť pravým CZ/SK RS hráčom :p 200m att je pekný goal, koľko exp left?

Mohol by si ukázať ničo s tvojej kresliacej tvorby.

Fri 17. May 2013 11:03:46

Ne boter :D ale s Ondrasem už hraju rok a půl a téměř každý MH nebo něco jsem dělal s ním :)
No teď mám v att 48M tak zbývá 152M, měl bych víc ale zaměřoval jsem se na non-cmb skill trošku za poslední půl rok :)
Samozřejmě nějakou tvorbu určitě ukážu, jen nejsem Da Vinci ani žádný umělec :) Ale když mě to baví tak kreslím :)

Fri 17. May 2013 12:43:56

čau Kene :)

Fri 17. May 2013 15:41:23

Ahoj :D

Fri 17. May 2013 18:03:31

Ahoj, pekne predstaveni se.

Sat 18. May 2013 14:56:21

Ahoj, vítej ;)