Ondras

Wed 15. May 2013 23:53:32

1. Ja a Runescape:
V rs už dlouho vystupuji pod nickem Ondras. Rs hraju celkem dlouho s celkem dlouhýma pauzama. Nejradši mám Mh, PvM nebo jak chcete :D. Zaměřuju se víc na rng/mage než na melee. Hraju EoC, baví mě víc než 07(ta mimochodem sux :D).Hraju jenom na mmbrs. Pár dropů z bossů/monster už jsem měl-nejlepší byl vls, který své své době stál 40m :D

2. Ja v RS/Cz&SK Komunite:
V Cz/Sk komunitě jsem byl tak 3-4 měsíce nazpátek, odkuď mě hned po hodině asi vyhodili :D. Důvod byl prostý-náborář mi nakecal že to je hlavně p2p clan, ptal jsem se nejmiň 3x a ejhle, najednou je to f2p :D. Poté jsem byl v MH clanu. Toť vše. Oh, málem bych zapomněl na léta strávená v LORSu :))

3. Ja v reálnom živote:
Jak už je vidno z mého nicku tak v reálu se jmenuji Ondra. Je mi čerstvých 18 :D. Bydlim v západních čechách-konkrétně v Klášterci and Ohří. Mám bratra, mladšího, který pořád prudí :D.Pokud to někoho zajímá, tak mám doma andulku(jednou chci aru :3) a je tu ještě morče, na které mám alergii :D. Studuju Střední odbornou školu konkrétně stavebku. Jsem ve třeťáku, snad projdu i do čtvrťáku :D. Do práce také chodim, většinou ve středu a v sobotu...Ale jnom taková ta kancelářská práce :D

4. Ja a môj voľný čas:
Můj největší koníček je závodní lyžování. Věnuju se tomu už 13 let bych řekl :D.Dál rybařim, jezdim na kole a další :D. Sem tam o víkendech piju s kamarádama (kdo ne, že jo :D)Nejoblíbenější seriál byl Spartacus, ale ten už skončil, tak to jest Hra o trůny, Vikings..Ještě koukám na Dextra,revolution, borgiové, Da vinci a mnoho dalších :))..Umim neměcky, anglicky jsem se naučil v rs, trochu ve škole :D a česky neumim :D. Poslouchám převážně Hollywood Undead a něco na ten způsob. Knihy nečtu :D

To je zkráceně o mě :D

Re: Ondras

Wed 15. May 2013 23:57:08

ahoj, máš moc pěkný jméno!

Thu 16. May 2013 0:20:57

Ahoj, dobe sa už poznáme s clan chatu. Rád ťa vidím aj na fóre.
Čo tí Vikingovia? Je to dobré, alebo len skracujú čakanie na nový diel GoT.

Thu 16. May 2013 8:19:17

Vitaj :)

Thu 16. May 2013 10:15:15

Vikingové je seriál o Vikinzích, jak už název napovída :D
na CSFD je na to hodně kladná recenze
http://www.csfd.cz/film/322131-vikings/
Můžu jen doporučit! První serie už skončila a bude druhá.