Kulitafak

Sun 28. Apr 2013 11:51:05

Milí hráči!
1. Ja a Runescape:
Nickname/Display name je Kulitafaak, hrám na EOC, medzi moje najoblúbenejšie aktivity patrí určite skilling - cmb je už pre mňa dead a zážitky z rs by som nevymenil za nič :D :)

2. Ja v RS/Cz&SK Komunite:

Určite sa začnem venovať aktívne CSF foru, jednak je to/bolo najaktívnejšie forum by som povedal. Smrdím na obrizke a uvítal som nedávno v clan chate: "Priatelia"

3. Ja v reálnom živote:
(Volám sa Vlado, mám 19 rokov, bývam v ZV, na školu chodím do BB Elektrotechnickú
Rád vytváram nové veci, či to je elektrotechnika, alebo programovanie.
Teraz momentálne pracujem na hre, ktorá by mohla výjsť koncom roku.
žáner hry bude skilling v podobe RS-ka, žiadna kopírka ale!, snažím sa to spraviť čo najreálnejšie :)
Screen z hry:
Image
4. Ja a môj voľný čas:

Mojimi najväčšími záľúbami sú: Programovanie, Kulturistika, Elektrotechnika, Grafika, Astronomia, joga bonito a očmuhovanie žien :D
Rád si pozrem zaujmavosti na Spektrum, Discovery atp.
Na knihy by som povedal, že nemám čas, z tých končíkov čo som spomenul sa venujem vodne vnoci a pravdu povediac radšej vymeškám zo školy, ako niečo z toho :D
Počúvam Trance, Hardstyle, Electrohouse..

neskôr možno ešte nečo doplním, s pozdravom Kulitafak

Re: Kulitafak

Sun 28. Apr 2013 12:17:40

vitaj :) , stíhaš pri tých koníčkoch aj spávať niekedy? :)
PS: chodím aj ja na na elektrotechnickú ale v KE

Sun 28. Apr 2013 12:34:11

kulitafak wrote:Určite sa začnem venovať aktívne CSF foru, jednak je to/bolo najaktívnejšie forum by som povedal

Dlhodobo pred zhorenim servera kde bolo nase forum a velmi rychlo znova po znovuspojazdneni fora - #1 :wtfhash:

Pekné intro, budeš tu potom hľadať aj beta testerov? Programátorov a kulturistov je tu čoraz viac a viac #GS

Sun 28. Apr 2013 12:53:54

Vitaj :D Bohužial, tiež poznám ten pocit, keď nemáš čas na spánok :D

Sun 28. Apr 2013 14:42:01

Počul som, že pracuješ na tej hre, ale čakal som niečo na štýl Packmana :p
Ten obrázok ma dosť prekvapil, v čom to programuješ, bude to fungovať cez Javu? Si na to sám, alebo máš vývojársky team. Názov hry už máš vybraný?
Teším sa na beta test.

BTW dúfam, že to bude F2P :lol:

Sun 28. Apr 2013 15:07:33

:o Vďaka, vyvojársky team ehm. nechcem sa k tomu moc vyjadrovať, lebo pred pár dnami som stratil grafika, lebo má toho dosť v škole, ta uvidím jak sa to vyšvihne dalej.
Programujem v c/c++, na nečo ako single playerovku zabudnite :D db už faká a je to zatiaľ na pohyb myši, je tam ešte toho dosť čo robiť, ale mám teraz trošku prestávku od toho, lebo všetkého veľa škodí..
ako som vravel, bude to v podobe rska, hlavne o ten skiling tam pôjde, lebo jak do****ali to rsko, ta som si povedal, že spravím vlastnú a ned****em to tak, jak oni :)
+ ano, budem zhánať testerov, ako bude z toho nejaký výnos ta určite zamestnám viac ľudí, aby sa na tom podujalo =)
a určite zo začiatku bude f2p :D ale určite chcem mať z toho nejaký výnos, nebudem zas tak predražený jak jagex ×D
Dúfam, že mi to výjde no =))

Sun 28. Apr 2013 16:47:54

Lol cau, koukam novej Andrew Gower :)

Sun 28. Apr 2013 20:28:36

Cau, vyzera to slubne nech sa dari

Sun 28. Apr 2013 21:55:30

čáu :) ať se daří

Mon 29. Apr 2013 13:36:44