EOC PKING: 1 vs 5? No problem!

Sat 21. Mar 2015 0:14:51

Čo si o tom myslíte? Zle balancovný PVP systém, profi pker vs noobs alebo len luck? Aké sú vaše skúsenosti s EOC PK?

Re: EOC PKING: 1 vs 5? No problem!

Sat 21. Mar 2015 1:57:33

Nenazval bych to pking jako spíš "týpek proti pěti kámošům", kteří hlavně neměli:
- pořádný PvP eq (viz monk roba, 1 item gear apd, SOL!, Polypore ... (lol))
- neviděl jsem na nich žádné boosty z potů (super, ext ani ovl)
- ani si místo toho smithu nezapnuli protect :D

V pravém PvP 2015, kdy se běhá ve wildu s Noxious itemy dost nereálné :)

Jinak, každý kdo chodí wbs ví, že sedá utankovat klidně 5 a více lidí :)

Za zmínku možná stojí situace, kdy proti sobě stojí 2-3 rng guys (royal cbow/dl darts) VS. 1 drygore guy --> zde je možný výhra toho jednoho týpka s drygorkama (odzkoušeno)

MINI-typ: Weapons poison je dost silná věcička - na pk to doporučuji brát ;)

Sat 21. Mar 2015 9:30:40

Spíš 1 vs friends :D
Takovýhle tank by se v EoC velmi hodil :D

Death lotus knifes ftw :)

Sun 22. Mar 2015 10:23:23

Tiež si myslím, že je to len nahrané, aby to vyzeralo a tí piati noob pkeri sú jeho kamaráti. A keď to nie je takto, tak potom je to ozaj pro pker vs noobs.

Tue 23. Jun 2015 15:51:24

Podle mně to nahrané není. Taky jsme takhle šli ve 3 lidech a nebrali jsme nic aby nebyli ztráty. :D A dostli jsme 2x potlamě. :| Což mně připomíná, že na mně naběhli 3 hráči první reakce byla útěk, ale pak jsem se otočil a šel do nich po prvním killu už to bylo snadné. #GS
Proti 5 je to těžší, ale proti nobům si myslim že nijak nerealný. Ale proti proffi pkr je vyrovnany boj i s asc cros. :D

Wed 24. Jun 2015 18:10:25

Keď si spomeniem, ako sme počas prípravy na Jagex cup isli 10 proti Lukovi a Rolimu v CWA aréne... tak 1v5 je taktiež dosť reálne :p