Kniha pdf - The History of RuneScape (324 stran!)

Fri 31. Jul 2015 19:24:46

Zdravim,

Na reddite som prave nasiel odkaz na jeden fanusikovsky project s nazvom The History of RuneScape. Autor v uvode knihy pise ze to trvalo niekolko rokov kym to dal cele do jednej knihy. A ten vysledok teda... to by si zasluzilo riadnu tlacenu verziu! (Bohuzial autorske prava mu to nedovolia).

Prelistoval som si to z bezne a hlavne popozeral obrazky (pri ktorych vam "kapne" slzicka nostalgie) a musim vam povedat ze je to velmi kvalitna praca.
Autor v knihe zhrnul vsetky dolezite veci, ktore by ste si mohli najst na wikii, a offic runescape webe ale ruku na srdce... kto by to z vas hladal? Mna runescape historia zaujiama velmi dlho ale nikdy sa mi nechcelo citat clanky po wikii. Uz len z toho dovodu ze obcas neviem co by som chcel vediet a ako to presne hladat. Takto je vsetko dolezite pri sebe. Od runescape, cez skilling az po pvp.

Aby som presiel priamo ku knihe alebo skor k obsahu. Mozno vas prave ten uputa :)
Kapitola cislo 8 je o legendach v historii RS. Mena ako Tks, Zezima, N0valyfe ,Jdelacroix, The Old Nite a mnoho dalsich. Hlavne novacikov by to mohlo zaujimat aky hraci kedysi tvorili elitu v RS. Nazov v kapitole 9 vas moze zmiast ale je to o eventoch, randoch eventoch atd. K ostatnim netreba nic pisat nazov kapitol hovori za vsetko. Jednoducho si to musite pozriet sami :).

Image

Twitter autora projektu, ktoreho mozete sledovat a pripadne mu podakovat a zanechat feedback - Click

Completna kniha v PDF formate --> CLICK <--

Ja si to urcite chcem raz precitat. Trochu si zlepsit anglictinu a hlavne si najst na to cas" Urcite to bude perfektne citanie a hlavne vela nostalgie.
A co vy? Kto z vas sa do toho ide pustit? Zanechajte potom vas dojem z knihy!

Re: Kniha pdf - The History of RuneScape (324 stran!)

Fri 31. Jul 2015 20:38:12

Pěkně, určitě stáhnu a :read:

Sat 01. Aug 2015 3:34:09

bojim sa ze na to nenajdem cas, ak to niekto precitate dajte vediet ake to bolo cele :akon:

Sat 01. Aug 2015 19:28:16

Hmm, :read: a dám vědět, už dlouho hledám nějakou dobrou knížku na čtení :D :D