Nový updaty a změny

Tue 26. Jul 2016 11:44:42

Zdar, po delší době se chci lognout do RS, ale protože někomu furt dělá dobře krást mi jakýkoli založený accounty na RS, tak je opět ve fázi unlocku.
Chci se zeptat, jak se od vydání Invention změnili ceny v RS, a jak to ovlivnilo chod hry. Chtěl jsem zapátrat ve fóru, ale trochu to tu stagnuje...
Případně co dalšího je třeba dobré vědět? Koukal jsem že teď vydali nějaký "Arc" - ostrov z POP? Je na to třeba nějaký progress v POP?
Díky za odpověď, třeba se tu najde někdo kdo mi v rámci obvyklýho bankstandingu pomůže :-)

Re: Nový updaty a změny

Tue 26. Jul 2016 17:59:27

:D :D

Heslo:
Code:
turista

Link:
http://s725.photobucket.com/user/Hyger_2009/slideshow/Integ%20Bot

Tue 26. Jul 2016 18:13:23

hehe, hodni jste byli. Tak uz mam authenticator, kdyby nahodou... uvidim za jak dlouho me to tentokrat prestane bavit

Tue 26. Jul 2016 20:10:02

Hoj Baron :)

Nový update do POPu bude dostupný memberom. Zacina sa tam v podstate od nuly, len sa odporuca aby si mal ason nejaky POP skill na 90+ pre rychlejsi postup v Eastern Lands.

To si nejak rychlo zvladol rovocer. Skusil si si zmenit aj mail spojeny s acc?

Wed 27. Jul 2016 4:02:39

Jojo, mam komplet zmenene vse, od recovery Q, mailu, pass... Jagex vyjimecne poresil muj appeal v radu hodin, vetsinou to jsou dny, i týdny...
Precejen to melo vyhodu, jak me nebavil combat, tak mi ten sasek udelal combat skilly 90+ Tak se aspon nebudu muset trapit...