RuneMetrics

Thu 25. Feb 2016 19:20:07

RuneMetrics je nový nástroj určený na analýzu vašich aktivít na RS. Zaznamenáva, vyhodnocuje a predikuje množstvo rozličných parametrov (Tab1). Dokáže zaznamenávať získané exp pre jednotlivé skilly, hodnoty prepočíta na exp/h a na základe toho odhadne čas potrebný na ďalší level. Časový graf zaznamenáva zmenu hodnoty vašej banky.
Ďalšie možnosti do RuneMetrics môžu v budúcnosti ešte pribudnúť.
Uvítal by som napríklad ETA na dokončenie capu v citadele alebo timer na logout pri afkingu zo zvukovým signálom :p

Čo mi ale vadí je grafické spracovanie. Kto kreslil toho úlisného goblina?
Spoiler:
Image

Nemôžem si pomôcť, ale odomňa by ten goblin nevyžobral ani cent naviac. Spoplatnená prémiová služba si určite zaslúžila niečo lepšie. Najmä keď sa zamyslíte a zistíte, že všetky ostatné trackery sú dostupné zadarmo.

Ďalším veľkým záporom je cena (Tab2). Mesačne to zhltne jeden bond alebo pár $$ z vašej kapsy.
Členovia Premier klubu majú na prvý rok zľavu 50% a prvé 2 týždne testovanie RuneMetrics - PRO zadarmo. Ak si teda priplatíte za PRO verziu, ročne takmer zdvojnásobíte vaše výdavky na RS.

Spoiler:
Image

Tab1.: Porovnanie RuneMetrics a jeho PRO verzie

Image

Tab2.:Ceny RuneMetrics - PRO

Skúšali ste už ako RuneMetrics funguje v praxi?
Kto z vás už upgradoval na PRO? :p
O aké funkcie by si RM vedeli ešte doplniť?

Re: RuneMetrics

Sat 27. Feb 2016 0:33:40

Znie to zaujímavo, ale ja osobne by za to asi neplatil :D

Re: RuneMetrics

Sat 27. Feb 2016 20:10:14

Mám zatím 2týdenní trial a jsem s runemetrics spokojen. Jen ten wealth to počítá docela zvláštně :p